Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co obecnie wiadomo, to od 1 maja w nc+ zacznie się wymiana wszystkim Abonentom kart Cameleon na karty Cayman, a dekodery marki Pace PVR otrzymają aktualizację dekoderów, która pozwoli na obsługę tych kart przez ten typ dekodera. Wymiana ma potrwać do końca maja. Takie są obecnie plany.

Oby była możliwość zamiany na moduł Cam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w wymianę kart do końca maja jak napisałeś i o to mi głównie biega.

A skoro Pace da radę z Caymanem to ok, ale nie wprowadzaj zamętu z wymianą kart w ciągu 2 miesięcy, czym siejesz tylko plotki.

Ja ci napisałem, że rok temu już straszono o końcu splitterów to źle napisałem bo było to nawet dalej tak ok 1,5 roku.

Żebyś się nie zdziwił. Cyfra+ jak wprowadzała Camele lata temu wymianę zrobiła o ile pamietam w około miesiąc. Ku mojemu zdziwieniu, bo pamiętam, że w Polsacie wymiana Nagry 1801 na 1803 trwała chyba z pół roku, albo i dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Informujemy iż, od 1 marca 2017 roku akcja dedykowanych wymian dekoderów zostaje rozszerzona o kolejne typy sprzętu.

Oprócz dotychczas obowiązujących wymian dekoderów (wszyscy posiadacze):

1. Philips (HD i PVR typ 20, 21, 22, 29)

2. ITI-5800S oraz ITI-5800SX (HD I PVR typ 70 i 80)

Od 1 marca wymianie podlegają dodatkowo (wybrane Umowy):

1. ADB2849/50 (HD typ 71)

2. TurboBOX+ (PVR typ 81)

To powinno wyjaśnić wszelkie wątpliwości i niejasności w związku z wymianami.

 

Na dzień dzisiejszy nic nie wiadomo w temacie wymiany kart cameleon.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sadzicie czy nie działający kabel hdmi mógł  być przyczyną nie nagrywania w dekoderze  audycji, czy może to raczej winna dysku twardego, Już wymieniłem i na razie odpukać wszystko działa.(dekoder Pace)

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co obecnie wiadomo, to od 1 maja w nc+ zacznie się wymiana wszystkim Abonentom kart Cameleon na karty Cayman, a dekodery marki Pace PVR otrzymają aktualizację dekoderów, która pozwoli na obsługę tych kart przez ten typ dekodera. Wymiana ma potrwać do końca maja. Takie są obecnie plany.

 

Nie nie i jeszcze raz nie

 

 

Do 31 maja NC+ gwarantuje poprawny odbiór na Philipsach i do tej daty zapraszają do APS po wymianę na Pace i przysyłają tez kurierem (kart nie wykieniaja). Od czerwca będzie licznik na stałe. Kart Cameleon pozostaną bez zmian!!!

 

Pace obsługiwał nagre 1884 Cayman po ostatniej aktualizacji.

 

Nawet jeśli ktos ma teraz karte Cameleon i by włożył Cayman do Pace tez mu zadziała.

 

Odnośnie Caneleonow jak bedą chcieli sparować to wystarczy wyłączyć 0100 a karta będzie działała w pace jako 1813

 

Na chwile obecna bez wymiany kart!!!

 

Obecnie w nc+ Tnk jest Pace z karta Cayman, ale maja pojawić sie Philipsy z nowym softem i kartami Cameleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wymiane kart Cameleon. Nastąpi to do 31 maja.

Od 1 marca rozpoczęła się akcja wymian turboboxów i recorderów, natomiast od 31 marca mydelniczek i philipsow.

Nowo wydawane dekodery posiadaja Caymany.

 

Od 1 maja rozpocznie się wysylanie zawiadomień do abonentów o konieczności wymiany.

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze taką kartę niebieską z logiem 'N' mimo że nigdy nKi nie miałem :D Dostałem ją przy zmianie deka na Turbo. Ewentualna zmiana też będzie mnie dotyczyć ? Jakiekolwiek zmiany ona wprowadzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To 199zł, to z darmowym najmem, obecnie chyba najlepsze oferty na WifiPremium, to 0zł aktywacja i najem 5zł.... Wybierając ofertę musisz przeliczyć ile masz miesięcy do końca umowy i ile Cię ta wymiana w sumie będzie kosztowała...

Dzwoniłem właśnie do sprzedawcy nc+ i zaproponowali mi na wymianę albo drugi Pace, albo Wifi Premiumbox.

Pace za free, ten drugi 30 zł aktywacja + 10 zł co miesiąc.

Tak na dobrą sprawę  nie przypuszczałem, że mają jeszcze Pace na wymianę.

I tu pytanie: czy ma sens bulić im dodatkowo co miesiąc? 

Nie rozumiem tylko, dlaczego centrala mi nie chce wymienić tylko mnie odsyłają do salonu w moim mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo telefonicznie sprzętu się nie da wymienić?

Nie wyszła ci ta głupawa ironia. Biega o wysyłkę pocztą lub kurierem [ jakbyś nie zajarzył ] co jak widać dla NC+ to sci-fi.

 

A te APS-y to też niezła komedia, dzwoniłem do dwóch punktów bo zależało mi na dowiedzeniu się czy ktoś z upoważnieniem może wymienić dekoder.

W pierwszym mówią, że nie ma takiej opcji aby inna osoba niż ta z umowy mogła wymienić dekoder nieważne z jakim upoważnieniem się zjawi.

A w drugim bez problemu może ktokolwiek z byle jaką kartką podpisaną jak należy i tyle.

Parodia.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? A od kiedy nc+ wysyła kurierem dekoder na wymianę? "Bo jakbyś zajarzył" wysyła tylko i wyłącznie jeżeli starego nie trzeba zwracać, ale nie w momencie gdy zwrot jest konieczny. Nie umówisz się z nimi też że najpierw Ci wyślą a Ty swój oddasz albo odeślesz bo to tak nie działa  :mrgreen:

 

Zwykłe, poprawnie wypełnione upoważnienie jest wystarczające do załatwienia wymienionych czynności w druku upoważnienia, czyli np wymiany, upgrady sprzętu, Upoważnienie notarialne - w celu podpisania umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? A od kiedy nc+ wysyła kurierem dekoder na wymianę?

A kto twierdzi, że nc+ wysyła kurierem? Czytaj ze zrozumieniem.

Ja tylko wyraziłem zdziwienie taką praktyką bo nigdy nic nie wymieniałem w NC+.

Wymieniałem za to nie raz sprzęt z Virgin Media lub Eircom i zawsze był kurier lub poczta bez żadnego problemu.

Ale wiadomo polskie platformy =  żeby tylko klient nie miał za łatwo.

CP pewnie też stosuje tą metodę (nie wiem, nie posiadam).

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od maja rusza akcja wymiany dekoderów turbobox dla klientów z opcją MR - turbobox master.

Od czerwca rusza akcja wymian dekoderów pvr pace.

Od listopada/grudnia rusza akcja wymian sagemozłomów dsi83/87.

Wiadomo na jaki typ dekodera i na jakich warunkach promocyjnych będą wymieniane dekodery PACE PVR oraz czy wymianą będą objęte też Pejsy PVR przypisane jako slave do Multiroomu po Cyfrze+?

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...