Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy działa wam vod + c+vod to znaczy czy macie dostępne jakieś pozycje(gdyż  ja na swoim pejsie nie mam żadnych) ? I jeszcze jedno czy jak nastawicie nagranie np.serial Piraci  o 22 to drugi odcinek wam nagrywa ? Strasznie głośno też chodzi nieważne czy jest w stanie czuwania czy właczony.

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tyle nagrań że to nie wchodziło w grę :-) pierwsze co to ustawienia fabryczne, a potem trzeba dalej myśleć co jest przyczyną :-)

Czy macie może podobne problemy na swoim Pace gdyż u mnie mimo zaprogramowania danej audycji np.serial dwóch odcinków jeden odcinek zostaje nagrany a następny już nie.Albo w c+ vod nie ściągają się żadne filmy. A z koleji na vod + pisze komunikat podczas próby aktualizacji oferty:Oferta nie zaktualizowana. Brak możliwości zamawiania .Spróbuj ponownie później.Bardzo proszę o odpowiedź.

Co do nagrywania pierwszego odcinka i nienagrania drugiego. To miałem kiedyś coś podobnego. Ale przyczyną może być to że w ustawieniach masz np że nagranie zaczyna się 5 minut wcześniej. Zmień wartość na 0.

Jeśli to nie pomoże to przy założeniu że te dwa odcinki lecą na tym samym kanale ustawiałem do nagrywania pierwszy odcinek i ręcznie wydłużalem długość nagrania o kolejny odcinek. Wtedy wszystko nagra się ciągiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z VOD na dekoderze nie korzystam więc nawet jeśli tak miałem to nie wiem tego. Co do awarii to może być ona przyczyną Twoich problemów. Ale na Twoim miejscu napisałbym zapytanie do ncplus żeby upewnić się, bo może dostaniesz info że znają temat i że pracują nad tym,żeby naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś większa akcja wymiany dekoderów obecnym abonentom na WifiPremium/WifiBox/Mediabox szykuje się od 1 kwietnia - oferty z darmową aktywacją i najmem 2zł/5zł/10zł. 

Co ciekawe za skorzystanie z tych niektórych ofert HBO za 0zł/6m. 

Gdzieś jakiś haczyk wyczuwacie? Może niektórych próbują pozbawić Cameleonów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś większa akcja wymiany dekoderów obecnym abonentom na WifiPremium/WifiBox/Mediabox szykuje się od 1 kwietnia - oferty z darmową aktywacją i najmem 2zł/5zł/10zł.

 

Co ciekawe za skorzystanie z tych niektórych ofert HBO za 0zł/6m.

 

Gdzieś jakiś haczyk wyczuwacie? Może niektórych próbują pozbawić Cameleonów...

Czyli wynika, że docelowo zostaną tylko te 3 typy dekoderów?? Skąd te kwoty aktywacyjne i jakie dekodery pójdą pod wymianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to żadna poufna informacja tylko można się dowiedzieć i skorzystać w każdym APS-ie, np.  każdy kto wymieni swój dotychczasowy dekoder, np sagem 83/87 na WifiBox+ z opcją wynajmu za 2 zł/mies otrzymuje HBO na 6 mies za darmo (bez konieczności kontynuacji po okresie promocyjnym)

 

 

Jakaś większa akcja wymiany dekoderów obecnym abonentom na WifiPremium/WifiBox/Mediabox szykuje się od 1 kwietnia - oferty z darmową aktywacją i najmem 2zł/5zł/10zł. 

Co ciekawe za skorzystanie z tych niektórych ofert HBO za 0zł/6m. 

Gdzieś jakiś haczyk wyczuwacie? Może niektórych próbują pozbawić Cameleonów...

Edytowane przez Allonso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma MR to tylko główny (i to też nie zawsze), na razie głównie dla tych co mają 1 dekoder, tak wygląda cennik, który już teraz tak wygląda ale od 1 kwietnia dodatkowo HBO za friko:

 

66666.jpg

 

To czy ktoś będzie mógł skorzystać z jednej z wyżej wymienionych opcji zależy od tego co ma na kontrakcie i z jakiej obecnie korzysta promocji, to nie jest tak, że wszystko dla wszystkich :-)

Edytowane przez Allonso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to wszystkie promocje, ale trzeba zaznaczyć, że każda grupa abonentów ma wybrane oferty, więc pewnie infolinia będzie proponować wymiany na konkretnych warunkach, a zawsze można też podejść do punktu i zapytać jakie ma się oferty na wymianę.... :)

Jeśli ktoś ma np. dekoder WifiBox, to pewnie nie ma żadnej oferty z postu powyżej...

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba logiczne, chodzi o upgrade dekodera, sagem 83 na wifibox+ albo turbo na mediabox albo wifipremium :-) No i najem musi być większy niż do tej pory, jak było 0 zł to na 2 zł albo więcej, jak było 5 zł za mediabox+ to nowa oferta 7 zł za wifipremium :-)

Edytowane przez Allonso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pytania:

- Chyba 3 raz juz wziąłem sagemcoma każdy z nich sie zawieszał i tzreba go było codziennie restartowac teraz jest to samo -  czy jak teraz pójdę z tym dekiem do punktu to jaki dostane dekoder - zalezy mi na najtańszej opcji

- Czy dekoder który otrzymam ( nie sagemcom) bedzie działał na cameleonie jeszcze z Cyfry czy te nowe deki sa już tylko parowane

- czy wymiana jest obowiazkowa i do kiedy potrwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...