Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Marek i @Rasheed

C+ Sport  jest przekazywany przez NC+ w 1080p i tak odtwarza FBox i według mnie jakość jest dobra, natomiast pozostałe programy są w 720 i to też jest zgodnie z aplikacją NC+ Go i inaczej nie będzie na żadnym innym urządzeniu (chyba, że NC+ to kiedyś podkręci). 

Oczywiście jakoś obrazu na C+ Sport nie jest tak dobra, jak z satelity lub kablówki, ale jest OK.

W domu posiadam w tej chwili kablówkę UPC, tak że mam porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oby tylko nie wprowadzili dodatkowych opłat i można było korzystać z tego na takiej samej zasadzie, jak teraz z nc+ Go na komputerze. 

No i jeżeli faktycznie mieliby dać możliwość rejestracji wszystkich, nawet niemających nc+, to koniecznie muszą coś zrobić z wydajnością bo jak już teraz są problemy przy hitowych spotkaniach LM to będą jeszcze większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć,

 

mam pytanie. Czy z funkcji oglądania Canal+ w NC+ GO mogę w jakiś sposób korzystać na PHILIPS 65PUS7303/12?

 

Sam telewizor i postawione tam Google PLAY - w ogóle nie daje mi możliwości ściągnięcia tej aplikacji. Kupiłem NexBox'a - tam i owszem mogę ściągnąć apkę dedykowaną na tablety - ale w momencie odpalenia Canal+ pokazuje sie błąd i apka się wysypuje. Czy macie pomysł w jaki inny sposób mogę to zrobić? Lub może znacie boxa na którym ta aplikacja działa poprawnie ze wszystkimi funkcjami. 

 

Z góry dzięki za informacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bartosz nowicki napisał:

Trzeba pobrać plik apk i potem zainstalować przez usb. Ta aplikacja nigdy nie wyświetla się w Google Play Store na tv.

 

Czy mogę prosić o wskazówkę jak pobrać aplikację w formie pliku - tak żeby ją wgrać na USB?

Google PLAY na laptopie od razu odsyła mnie do urządzenia na którym chcę to zainstalować... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...