Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem TV BOX TX3 MINI 2G/16G oraz taką małą klawiaturkę z funkcją myszki (Mini Keyboard 09). Wszystko chodzi: nc+ GO, Ipla, Player, TVP VOD, WP Pilot. Ale mam mały problem z nc+ GO. Jak wyświetlę np. "Teraz w TV" to widzę kilkanaście ikonek z kanałami (nie wszystkie dostępne), ale nie można przewinąć strony ani w dół, ani w bok, aby zobaczyć pozostałe ikonki z kanałami. Jak to zrobić? Na przesuwanie palcami po touthpadzie nie reaguje, zarówno dwoma, czy trzema palcami.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście, liczne literówki. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przytrzymać klawisz lewego przycisku myszki (na mojej klawiaturce jest po lewej stronie touchpada) i wtedy przesuwaj palcem w odpowiednią stronę. U mnie działa w ten sposób.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam w aucie radio z Androidem 6. Mam zainstalowaną aplikację NC+ GO i przy odtwarzaniu jakiegoś video wyskakuje dobrze już znany komunikat:

"Brak możliwości odtwarzania materiału video poprzez Screen Mirroring. Wyłącz tę opcję na urządzeniu i uruchom materiał video ponownie."

Próbowałem szukać w ustawieniach radia, ale nic nie znalazłem i pytanie moje: w czym może tkwić problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, KF2008 napisał:

Spróbuj przytrzymać klawisz lewego przycisku myszki (na mojej klawiaturce jest po lewej stronie touchpada) i wtedy przesuwaj palcem w odpowiednią stronę. U mnie działa w ten sposób.

Działa, wielkie dzięki. W życiu bym na to nie wpadł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nc+ Go nadal nie działa na iPad Pro z 2018.Jest tylko dźwięk. Obiecano to naprawić już przy premierze iPhone XS, ale niestety nadal olewka. Chyba faktycznie czas pożegnać się z nc+, bo klient, jak widać, jest tam złem koniecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Potrzebuję rady od speców o Chromecasta. Mam już jednego Chromecasta i puszczam nc+ GO z komputera stacjonarnego. Przydałby mi się jeszcze jeden Chromecast na drugi telewizor. Tylko, czy wtedy będzie potrzebny drugi PC? 

Może da się też z jednego kompa włączyć 2 strony i puszczać na 2 Chromecasty? Np. na 1 telewizor nc+ GO, a na drugi Polsat GO? 2 strony z przeglądarki?

A może do drugiego telewizora Mi Box? 

nc+ GO z peceta działa bardzo dobrze, jednak żona czasami chce obejrzeć coś sobie z nc+ GO na jednym telewizorze, a ja np. Polsat Go na drugim.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2019 o 18:42, djadijos napisał:

nc+ Go działa na urządzeniach umieszczonych w głównych serwerowniach Netii. Może Insys ma prace techniczne i z tego powodu są problemy.

 

W dniu 14.01.2019 o 08:46, Jack777 napisał:

Mam pytanie, czy na skrzynce FBOX ATV Fergusona działa nc+ GO?

U mnie działa, aplikacja NC+ Go Tablet na FBox ATV. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jack777 napisał:

Kupiłem FBox ATV i nc+ GO działa OK, ale trzeba posiadać pilota z myszą, bo przy standardowym nie można obsługiwać aplikacji. Udało mi się kupić tego box-a w zestawie z takim pilotem (Ferguson SR400) za 305zł. I jak na razie, działa bardzo dobrze.

 

Jakość obrazu Ci nie przeszkadza? Jest bardzo kiepsko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...