Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na telefonie pokazuje że przy kanale TVP 1HD " Materiał nie jest dostępny do odtworzenia na platformie internetowej " też tak macie ??? A na TVP 2 HD można obejrzeć tylko mecze które są live a później informacja    oglądaj mundial na żywo

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli było na forum, to przepraszam ,ale na telefonie ciężko się szuka.

Mam problem z nc+ na TV. Aplikacji nie mam, ale parę miesięcy temu działało wszystko przez stronę www - bez aplikacji.

TV Samsung UE50MU6172, wchodzę w przeglądarkę, loguję się do nc+ Go i włączam kanał. Obraz wyświetla się przez 2-3 sekundy i staje. Tak na każdym programie.

Coś zmieniali w usłudze, że przestało działać? Spotkał się ktoś z taką sytuacją już?

Na starym H6400 wyskakuje, że brak wtyczki Silvercrest, więc nie w tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj. :jupi: Panowie na naszych oczach nadeszło nowe. 

Niech mi nikt teraz nie mówi, że nie ma współpracy z TVP.

Brawo NC+. :)

Jakość 720p.

 

Super, że jest TVP Sport, nc+ Go działa mi na telefonie o niebo lepiej niż TVP Stream no i jakość jest bez porównania lepsza. W pracy się przydaje na mecze o 14:00. 

Ale dziwię się, że to jest tylko na czas mistrzostw. mogliby zostawić TVP Sport na stałe, co im szkodzi - przecież np. TVP Info jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cóż, w usługach streamingowych zawsze będą opóźnienia względem tradycyjnej telewizji. :?

Dla porównania, w usłudze Cyfrowy Polsat GO opóźnienia takie wynoszą coś ok. 1 minuty.

Jak dla mnie, sytuacja jest nie do zaakceptowania w niektórych przypadkach, zwłaszcza właśnie podczas oglądania meczu. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Przed chwilą wrzuciłem właściwe zdjęcie z NC+GO.
Naprawdę jest spore opóżnienie w tej usłudze. :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w usługach streamingowych zawsze będą opóźnienia względem tradycyjnej telewizji. :?

Dla porównania, w usłudze Cyfrowy Polsat GO opóźnienia takie wynoszą coś ok. 1 minuty.

Jak dla mnie, sytuacja jest nie do zaakceptowania w niektórych przypadkach, zwłaszcza właśnie podczas oglądania meczu. :/

Nie tylko usługi strumieniowe tak mają. Przekaz z satelity również. Oglądając wybrane mecze na TVP SPORT HD i słysząc z drugiego pokoju TVP 1 HD/TVP 2 HD, to kanał sportowy jest szybszy o jakąś sekundę czy dwie nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w usługach streamingowych zawsze będą opóźnienia względem tradycyjnej telewizji. :?

:/

Przecież to jest oczywiste i było o tym pisane. Nie ma co się jarać postami bez znaczenia i które nic nie wnoszą, trzeba je kasować, ale jak widać temat znów tętni :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Aplikacja przez stronę www (przeglądarka) telewizyjna nie ma prawa działać.

Masz napisane w regulaminie.

To , że kiedyś zadziałała to czysty przypadek.

Czytaj wymagania techniczne usługi, a potem miej pretensje.

 

A tu jarają się, że streaming na opóźnienie jakby miało to jakieś znaczenie.

Tak, ma znaczenie. Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie dogadamy . Zapomnij o aplikacji. Na komputerze przez przeglądarkę można uruchomić usługę. Tak samo działało to na TV - bez aplikacji. Przez stronę www.

Ale przestało działać. Chciałem się dowiedzieć czy ktoś się spotkał z taką sytuacją, gdyż nie wiem czy zmiana nastąpiła po stronie telewizora (może jakaś aktualizacja) czy po stronie ncplus (coś zablokowali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Pisałem ci , ze nie ma prawa działać na przeglądarce w telewizorze(Smart TV) jeśli wpiszesz: https://ncplusgo.pl/

To tak jak bym na PS4 wpisał w przeglądarce https://ncplusgo.pl/ i wymagał, że ma działać.

Nie ma działać i nie działa.

Mam nadzieje, że ktoś jeszcze ci to tutaj wytłumaczy.

Przeglądarki w telewizorze nie spełniają wymagań usługi. Czu ty czytałeś wymagania NC+GO?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://ncplusgo.pl/ ta strona działa na telefonie. Tylko nie mam konta to nie mogę oglądać. I cyfrowy Polsat go też działa mi. Tylko jak chce to wymuszal na przeglądarki wersję na komputer.

Ostatnio nie chciało mi się ściągać aplikacje cyfrowy Polsat go to oglądałam tak. Można parę rzeczy zrobić. Tylko umiem.

Edytowane przez Gebius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem ci , ze nie ma prawa działać na przeglądarce w telewizorze(Smart TV) jeśli wpiszesz: https://ncplusgo.pl/

To tak jak bym na PS4 wpisał w przeglądarce https://ncplusgo.pl/ i wymagał, że ma działać.

Nie ma działać i nie działa.

Mam nadzieje, że ktoś jeszcze ci to tutaj wytłumaczy.

Przeglądarki w telewizorze nie spełniają wymagań usługi. Czu ty czytałeś wymagania NC+GO?

Pisałeś, że nie ma prawa działać. A ja ci pisałem, że działało bez żadnych problemów. To co piszą w specyfikacji to dla ciebie zawsze świętość? Czasami piszą coś a jest zupełnie inaczej.

 

Działało, więc jednak miało prawo działać. Działało po wpisaniu w przeglądarce www.ncplusgo.pl i zalogowaniu się. Odtwarzało każdy materiał. Zupełnie tak jak na przeglądarce w komputerze.

Edytowane przez przeeemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To za działało to był przypadek co ci już kolejny raz pisze i kolego powiem Ci coś najlepszego. Nie masz prawa wymagać by dalej działało bo w regulaminie masz dokładnie napisane.

Nie masz nigdzie zagwarantowane , że usługa powinna działać na Smart Tv bo te urządzenie nie jest przewidziane do tej usługi.

Skończmy ten temat bo nikt tutaj nie napisze ci nic innego jak już to co odemnie usłyszałeś.

NC+ wprowadziło Player Box i wybij sobie z głowy, że na Smart tv pozwolą Ci oglądać kanały poprzez NC+GO. Koniec tematu. :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...