Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Potrafią, ale nie chcą. Jest to usługa uzupełniającą ofertę telewizyjną. Nie pozwolą nam

byśmy traktowali NC+GO jako zamiennik MR. :)

Gdyby tak działała usługa na Smart Tv to kto przy zdrowych zmysłach placilby za MR. Myślę że nikt. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam niestety problem z aplikacją nc+go, telewizor sony (android), po przyjeździe z urlopu były aktualizacje, systemu, aptoidetv i ncgo, skoro aktualizacja to warto to zrobić przecież nie zepsują ;) Ale niestety, do aplikacji ncgo mogę się zalogować, wybrać kanał, ale jest tylko dźwięk, obrazu nie ma (czarny ekran), myszką jak kliknę to mam informacje o programie, mogę wybrać wstecz, ale wybrać jakości już nie mogę. Przez stronę ncgo nie działa, ale to wiadomo wina przeglądarki. Ktoś się spotkał z podobnym problemem? Ktoś może posiada starszą wersję nc+go tablet niż 5.6.2? Przeinstalowanie nie pomogło, przelogowanie też.

 

edit: widzę że jednak nie mam najnowszej wersji ncgotablet, jest 5.8.4, więc dziś po pracy jeszcze sprawdzę.

 

Może komuś się przyda, fajna strona z apkami, również do pobrania stare wersje:

 

https://apkpure.com/nc-go-tablet/pl.ncplus.ncplusgo.tablet

 

edit2: ok 5.8.4 działa na androidtv :)Jest i dźwięk i obraz :)

Edytowane przez mudol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od tygodnia mam taki problem 

Oglądam NC + go od kuzyna na TV BOX MXQ.

Liga Angielska kończyła się przed wakacjami i od tamtego czasu nie oglądałem Canal + sport i Sport 2 który chodził. W zeszłym tygodniu chciałem obejrzeć mecz i po kilku sekundach oglądania wyskakuje "błąd deszyfrowania strumienia wideo" . Wyczytałem że jest to spowodowane rootem androida ale inne kanały chodzą takie jak Canal+ comedy central, nsport itp. Tylko problem jest na tych 2 kanałach. Na tym samym koncie na telefonie sporty chodzą.

Co można na to poradzić.? Ktoś pomoże ?

Pozdrawiam

kolsonn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zauważyłem, że dodano kanały PSP i przy nich pojawiła się opcja 1080p ....... gdzie przy żadnym z C+ nie ma wyższej niż 720p

Się kolego mylisz.

Canal+Sport HD oraz Canal+Sport 2 HD mają od jakiegoś czasu rozdzielczość 1080p.

Zarówno na androidach jak i laptopach/komputerach. Nic w tym nadzwyczajnego. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam NC+ Go na TV Android od Sony poprzez aplikację NCGO+ dla tabletu. Ogólnie działa super ale np kanały sportowe C+ Sport mają jakby słaby framerate.. I czuć tą niższa płynność. Na Polsat Go apce tego nie ma.. Jak jest u was? Mam chyba tą najnowsza wersję apki 5.8.6.

Na CP GO / IPLI jest to samo zjawisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tym nie zrobisz. Procki w telewizorach i wszelakich boxach, to przeważnie mało wydajny szajs. W porywach 4 razy słabiutkie rdzenie Cortex A53, które w konkretniejszych smartfonach działają tylko wtedy, gdy priorytetem jest niskie zużycie energii, a nie wydajność. W niektórych TV, zdarzają się nawet słabsze konfiguracje. Stąd między innymi powolne działanie menu telewizora na Androidzie, opóźnienia w przełączaniu kanałów itp niedogodności.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tym nie zrobisz. Procki w telewizorach i wszelakich boxach, to przeważnie mało wydajny szajs. W porywach 4 razy słabiutkie rdzenie Cortex A53, które w konkretniejszych smartfonach działają tylko wtedy, gdy priorytetem jest niskie zużycie energii, a nie wydajność. W niektórych TV, zdarzają się nawet słabsze konfiguracje. Stąd między innymi powolne działanie menu telewizora na Androidzie, opóźnienia w przełączaniu kanałów itp niedogodności.

 

No nie dokońca się zgodzę bo na TV spokojnie odtwarzam materiału 80-100gb w MKV 4K, HDR i nic sie nie dzieje i działa slicznie. To po prostu wina niedopracowanego sprzętu od NC+ Go. Bo na Polsat Go chodzi mi idealnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To aplikacja na urządzenia mobilne a nie niedopracowany sprzęt....no chyba że ktoś z tv po mieście na plecach biega...Ja oglądam na iPad Pro,oglądam na iMac żadnych problemów

Edytowane przez umek
Nie obrażamy - regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dokońca się zgodzę bo na TV spokojnie odtwarzam materiału 80-100gb w MKV 4K, HDR i nic sie nie dzieje i działa slicznie. To po prostu wina niedopracowanego sprzętu od NC+ Go. Bo na Polsat Go chodzi mi idealnie. 

 

Co to ma do rzeczy, skoro 4K MKV itp hula płynnie dzięki akceleracji GPU. Instalujesz piracko aplikację poznaczoną na urządzenia mobilne i się dziwisz, że nie jest zoptymalizowania pod system i bebechy telewizora, a co za tym idzie, działa kapryśnie? Po za tym, co innego streaming live, a co innego materiały z odtworzenia. Tylko patrzeć jak przez tak kombinujących typków wprowadzą obostrzenia uderzające w uczciwych klientów.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...