Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w ciągu 2 dni 3 telefony z tą sama propozycją: Comfort+ Extra+ 6xC+ na 15 miesięcy za 79,90 miesięcznie. Oferta tak słaba że nie podejmowałem rozmowy. Jeden z konsultantów zagroził mi, że teraz to już będzie tylko drożej i nie mógł uwierzyć, jak mu powiedziałem, że bez nc+ też istnieje życie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się otrzymać bardzo dobrej oferty bez wypowiedzenia. A najlepsze oferty są pod koniec umowy.

 

Ja obecnie mam prestige HD (wszystko co było) + PVR + MR za 132, umowa do końca maja, dzisiaj fulla mi zaproponowali za 139,90. Czekam dalej bo liczę, że jeszcze ze 30 zejdą z ceny.

Ja jestem dokładnie w takiej samej sytuacji. Daj znać jak coś ciekawego ugrasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobierz drugą kartę do multiroom jak masz taką możliwość znaczy się jak migrujesz jeszcze z umowy starej C+

 

abonenci po migracji do NC+ ze starej C+ już takiej możliwości nie mają. Multiroom tylko na sprzęcie ADB - wymiana w tym przypadku. Parowane dekodery z kartą.

 

Tym bardziej że będziesz miał umowę na 24 miesiące.

 

@racja Kibo - nie doczytałem ale niech info zostanie dla innych migrujących :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jawor86 - multiroom do dobrania na samej karcie jest TYLKO w Cyfrze, tak więc najlepiej wziąć multiroom miesiąc przed końcem umowy (usługa płatna w Cyfrze chyba 20zł - sprawdź w regulaminie i umowie), wysłać wypowiedzenie a potem negocjować - przy sprzyjających wiatrach możesz mieć w cenie abo. obie karty czyli multi za 0zł.

Po przejściu do nc+ możesz korzystać z multi na kartach tylko na zasadzie praw nabytych w Cyfrze, a jeśli chcesz dobrać to możesz tylko skorzystać z multiroom dostępnego na stronie ncplus (tunery ADB - połączone w sieci LAN etc.)

Dzięki za odpowiedź, ale obecnie na razie raczej nie nastawiam się na multiroom, wystarczy 1 tv:) Wiem, że jak przejdę do nc+ nie będę mógł już skorzystać z Twojego manewru, ale tak jak wspomniałem, obecnie nie potrzebuję takiej opcji. Bardziej chodziło mi czy poniższa moja propozycja jest realnie do przyjęcia przez nc+.

"Po przeanalizowaniu oferty, interesuje mnie pakiet comfort+, paczka extra+(ale na cały okres umowy, nie tylko 6 miesięcy), paczka C+ Sport+Film. Przyznam szczerze, że chciałbym już też wymienić sagemzłoma na nowy dekoder. Nie wierzę w możliwość pozostania w koszcie 50 zł, ale jestem skłony płacić 60-65 zł za ten abonament."

 

Z tego, co przeczytałem:

Obecnie najpopularniejszą ofertą jest Comfort+Extra+6xC+ w układzie 5x0zł 10x79,90zł. Do tego ew. MR i jeden dek za 0zł. Oczywiście przy złożonym wypowiedzeniu.

Czyli średni abonament wynosi 53,27 mc, zatem sam mogę sobie odpowiedzieć na swoje pytanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jawor86 radzę przemyśleć kwestię dodatkowej karty do MR, bo to, że teraz nie jest potrzebna nie oznacza, że kiedyś nie będzie a wynegocjowana za 0zł dużo miejsca w szufladzie nie zajmuje i o jeść nie woła :P

No właśnie też o tym pomyślałem:) Czyli oprócz np. PACE w tym abonamencie, który otrzymałbym za obecnego Sagemcoma, mógłbym poprosić o dodatkową kartę do obsługi MR? Samą kartę bez dodatkowego dekodera tak? Jeśli w przyszłości zdecydowałbym się na jej użycie, musiałbym zakupić nowy dekoder, "zainstalować" i użyć tej karty? Czy to jest po prostu karta do TV?

 

Dlaczego w ofertach przeważa głównie PACE, przeczytałem wątki porównujące go z mediaboxem i tak naprawdę nie wiem, który jest lepszy. Wiele osób pisało, że na PACE jest lepszy obraz? Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jawor - masz starą umowę z C+ to jesteś tym który przed migracją może dobrać drugą kartę do multiroom. Taka karta działa w dowolnym dekoderze z czytnikiem Seca. nie musisz dekoderów łączyć w sieć jak jest to teraz przy sprzęcie adb.

 

Bierzesz kartę wkładasz do dekodera podłączonego pod antenę sat i oglądasz. Możesz nawet na działce albo u teściowej żeby dała ci spokój ;)

 

Jeśli masz telewizor z dekoderem sat podłączonym pod antenę sat to wkładasz kartę do modułu - moduł do telewizora i oglądasz.

 

po migracji do NC+ już nie dostaniesz drugiej karty - jesli byś chciał multiroom tylko i wyłącznie wymiana na sprzęt ADB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nic nie prosisz tylko przed migracją udajesz się do APS i dobierasz kartę do MR a później negocjujesz z konsultantem telefonicznym MR za 0zł. Kartę do MR najlepiej dobrać w miesiącu w którym masz zamiar klepnąć migrację.

 

Jeżeli zgodzisz się na wymianę dekoderów na ADB m.in.mediabox to o całej sprawie możesz zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ciągu 2 dni 3 telefony z tą sama propozycją: Comfort+ Extra+ 6xC+ na 15 miesięcy za 79,90 miesięcznie. Oferta tak słaba że nie podejmowałem rozmowy. Jeden z konsultantów zagroził mi, że teraz to już będzie tylko drożej i nie mógł uwierzyć, jak mu powiedziałem, że bez nc+ też istnieje życie... :D

 

3 tyg temu migracja ze StartHD (9,90) na Comfort+ 6xC+ 3xHBO na 15 miesięcy za 69,90 miesięcznie (pierwsze 6 za free).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie posiadam pakiet C+ OPTIMUM HD, HD - OPTIMUM PROMO, i PVR Pace z dyskiem 500 GB za cenę 51 złotych/miesięcznie, umowa do końca maja - co mogę ugrać w NC+ w podobnej cenie miesięcznie?

P.S. Jestem w trakcie wysyłania wypowiedzenia

comfort+ z multi+, extra+, 6x c+, pace pvr- 54-59zł, w tej cenie możesz nawet dostać HBO

Przed migracją może tez warto pomyśleć o dobraniu drugiej karty(MR)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznie jak rambit, z tą różnicą, że płacę za to 66zł miesięcznie :-(

 

Interesuje mnie:

comfort+, multi+, extra+, pace pvr, mr(zgodnie z zaleceniami mam zamiar dobrać w ostatnim miesiącu drugą kartę), nie potrzebuje kanałów C+ i HBO.

Chciałbym to mieć w cenie do 50zł.

Czy jest to osiągalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwiedziłem punkt nc+ w celu dobrania drugiej karty i usłyszałem od miłej Pani, że taka możliwość była do końca marca. Od kwietnia nc+ wprowadziła zakaz wydawania drugiej karty dla klientów cyfry. Pani stwierdziła, że ma ten zakaz w systemie więc mimo szczerych chęci nie może nic zrobić w moim przypadku.

 

Prawda, czy ściema?

Czy ktoś z abonentów jeszcze cyfry dobierał drugą kartę w tym miesiącu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...