Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo zabawna była Pani konsultantka, wręcz z pretensją do mnie, że nie skorzystam z tej "wyjątkowej" oferty.

A teraz tak na serio, po wypowiedzeniu umowy, mam szansę oprócz podstawowego Comfort+ Extra+ wycisnąć z nich dodatkowo paczkę C+sport i C+family w cenie 59,90 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zabawna była Pani konsultantka, wręcz z pretensją do mnie, że nie skorzystam z tej "wyjątkowej" oferty.

A teraz tak na serio, po wypowiedzeniu umowy, mam szansę oprócz podstawowego Comfort+ Extra+ wycisnąć z nich dodatkowo paczkę C+sport i C+family w cenie 59,90 ?

Mało tego...... w tej cenie to powinieneś dostać cała paczkę c+ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Panowie za podpowiedzi !!! Wczoraj ponownie udałem się do punktu po drugą kartę i usłyszałem od Miłej Pani, że już mi o tym mówiła i że nie dostanę. Poprosiłem panią żeby się skonsultowała telefonicznie z "Centrum Dowodzenia". Pani widząc, że nie odpuszczę wykonała przy mnie telefon i mina pani w trakcie konsultacji BEZCENNA !!! Przepraszając mnie już bez żadnych achów i ochów wydała drugą kartę. Reasumując osoby które są abonentami jeszcze Cyfry i nie zmigrowały mogą spokojnie drugą kartę dobrać. Przy okazji dowiedziałem się, że nie muszę wysyłać wypowiedzenia umowy do Wa-wy ale mogę wypowiedzieć umowę drogą elektroniczną w punkcie.

Pozdrawiam wszystkich - teraz czekam cierpliwie na konkretne telefony z NC+ odnośnie przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa w C+ do końca lutego wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

 

Mam obecnie Pakiet z TV LG .

CANAL+ HBO Super Premium

Cinemax HD

Filmbox HD

Multiroom

Dekodery mam swoje.

Za całość płacę 182 zł

 

W NC+ chciałem to samo + Redlight HD za 129 zł czyli:

 

Universe+

Canal+ x6

HBO x3

Filmbox HD

Cinemax HD

Redlight HD

Multiroom 2x Cameleon

 

Kilkanaście odebranych telefonów z propozycjami na przemian 169 zł i 159 zł bez Redlight HD nic niżej, odmówiłem jak nie zgodzą się rezygnuje.

Ja miałem umowę do końca sierpnia. Zadzwoniłem sam i przedluzylrm na następujących warunkach:

6xC+ hbo, cinemax, filmbox, seriale, picturebox, redlight, hbo On deamond za 119 + 10 za multiroom premium. Myśle ze jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w końcu odebrałem, chyba po 8-mym telefonie. No i szału nie ma:

 

Comfort+

Extra+

6xCanal+

MR

 

W cenie 79,90 zł/mies. A więc niewiele taniej jak dla nowego. Powiedziałem, że pomyślę, ale tak na prawdę ta oferta nie wchodzi w grę. Na wypowiedzenie przyjdzie czas. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam cyfre + do konca lipca, mam karte cameleon, splitter za 100zl :D

Kilka stron wczesniej uswiadomiliscie mnie ze moge dalej leciec na spliterze jak nie wybiore nowych dekoderow, czy moglbyscie mi napisac co dokladnie trzeba zrobic? Po co pisaliscie zeby dobrac druga karte? Czy trzeba cos jeszcze robic przedluzajac umowe?

 

Tak w ogole to na jaka kwote walczyc aby dostac to co mam teraz czyli pakiet sredni bez bajerow + 6x c+. Obecnie place 59zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...