Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od listopada 2012 miałem C+ Kompakt HD za 50 zł + jakieś HBO przez kilka m-c za darmo i potem zrezygnowałem, aby nie płacić. A i mam dekoder ULTRABOX+ / PVR PACE chyba 500 GB. Całość właśnie za te 50 zł.

 

Wypowiedzenie wysłane przed końcem marca, bo do końca kwietnia umowa jest z C+.

 

I teraz mam pytanie ircios w drugim poście na tej stronie:

viewtopic.php?f=174&t=30710&start=22230#p944655

 

napisał coś o opłacie 20 zł za migrację do nc+.

 

Ale jak jej uniknąć? Ja chciałbym zostawić ofertę taką jak mam. Chyba, że można coś lepszego w podobnej cenie. Nie ma MR i jak miałbym za to płacić to nie chcę.

 

W 2012 roku był w google dysku - w ich excelu - zrobiony program, gdzie każdy mógł wpisać jakiej jaki ma, aby można było sprawdzić co ludziom udaje się wynegocjować. Czy jeszcze jest coś takiego gdzieś? Jak znajdę to, to sam wstawię ten link.

 

_____

Niestety linki już są stare:

viewtopic.php?f=183&t=13379&p=682472#p682475

 

 

Czy możecie mi poradzić co mogę wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniknąć opłaty za MR,która w c+ wynosi 20 zł/m. Jeśli chcesz MR dobrać,to idź w poniedziałek do APS i ją dobierz.Nic nie zapłacisz za MR i jeszcze w tym miesiącu migrujesz z MR,który w 99% dostaniesz za free w nc+ na całą umowę. Powinieneś dostać odpowiednik przy migracji czyli,comfort z 6 c+ i MR max za 59,ale to jest max. Jeśli będziesz dobrze negocjował i będziesz uparty przy swoim, to i za 49 powinieneś to mieć. Im zależy na jak najszybszym zmigrowaniu abobentów.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o ofercie: comfort+, extra+ i multi+, 6xC+, HBO na 6 mcy, MR za 0, wymiana Philipsa na Pace, bezpłatna dzierżawa (drugi Cameleon siedzi w moim wlasnosciowym dekoderze). Wszystko za średnia lekko ponad 68 zł. Poki co odmowilem. Obecnie place 71 zł za c+optimum hd bez multiroomu. Czy jest szansa żeby ugrać cos więcej?

Edit: wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu zakładam pewien przedział kiedy ofertę można nazwać dobrą a Ty patrzysz na sprawę stricte indywidualnie, co zrozumiałe, bo mówimy o Twojej umowie. Powiem zatem tak...szanse oczywiście masz i jeżeli Ci się nie spieszy to czekaj na lepszą ofertę.

Dzięki. Jeszcze poczekam. Do końca maja mam czas. Zobaczymy czy zmiekna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj telefon z nieznanego umowa do końca czerwca ,wypowiedzenie niewysłane .Obecnie

CANAL+ PLATINUM

OPCJE DODATKOWE:

HBO

NETVOD+ PAK. CANAL+ PLATINUM

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

NAJEM ULTRABOX+całośc 99zł Oni prponują to samo +cinemax za 109zł umowa na 24 m.To powiedziałem że powyżej 99 zl niech nie dzwonią .Chciałbym jeszcze w tej cenie multiroom czy da rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem na 24 miesiące. Połowa umowy po 49,90 a potem 79,90 czyli wychodzi średnio prawie to samo co teraz płacę. Dostał ktoś taką ofertę z większą ilością miesięcy po 49,90 ?

 

W ogóle nie rozumiem waszej dyskusji że średnia cena jest gorsza niż płacenie stałej przez całą umowę. Jak płaciłem 64 a teraz będzie 49,90 to tą resztę mogę odkładać.Potem będzie 79,90 ale co z tego jak dołoże to co mi zostało + 1,80 więcej. Czyli nc+ na 24 miesięcznej umowe zarobi na mnie 21,60 zł więcej niż gdybym dostał dotychczasową opłatę na taką długość umowy. Warto o takie grosze się z nimi szarpać ? O paczkę papierosów ?

 

Do tego jeszcze prawie zawsze 2 ostatnie miesiące umowy już wchodzi nowa z mniejszą ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...