Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownikom N pozostaje wypowiedzenie i negocjacje. Tak czy inaczej Ciebie cała ta operacja finalnie winna kosztować mniej niż płacisz teraz. Jaki dekoder posiadasz?

dekoder mam ten czarny, turbo box, czy jakoś tak

 

 

Jeśli bez paczki hbo i filmbox wyjdzie mnie drożej niż 89zł, tylko dlatego, ze wezmę multiroom to rzecz jasna zrezygnuje z tej opcji

taniej mnie wyjdzie przenieść dekoder z sypialni do salonu, nigdy nie oglądam w dwóch miejscach na raz, zresztą zawsze mi zostaje w tym drugim miejscu dvb-t

 

jeśli uda się zdobyć cenę 49/59zł , to za multiroom mogę dać maks 69zł łącznie, z paczką canal + (tylko)

 

myślicie że jest to realne, czy komuś kto posiadał "n" udało się w tej cenie zmigrować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłam na techniczny i zaoferowali mi fulla za 139,90 z HBO GO.

 

Czy full o którym piszecie, to promocja Full Extra czy coś nowego? Pytam ponieważ kilka stron wcześniej ktoś napisał, że w ofercie nie ma już promocji Full Extra (Universe+,CANAL+ Platinum, HBO, Cinemax, Filmbox, History, Sundance, VOD CANAL+, PictureBox, Seriale+ i netVOD+).

 

Mam obecnie dawnego Fulla n z abonamentem po okresie promocyjnym 99 PLN + 20 PLN za Multiroom Premium. Z powodu braku kilkudziesięciu raczej przeciętnych kanałów nie opłaca mi się chyba zbytnio przechodzić do nc+. Tymbardziej, iż z tego co słyszałem promocję full dają wyłącznie na 12 miesięcy i po tym okresie obowiązują opłaty iście z kapelusza - tzn. cena za ten pakiet po okresie oznaczonym umowy nie pozostaje taka sama jak w okresie promocyjnym i znacząco wzrasta :?::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rok temu juz migrowałem z N do NC+.

Pakiet Univers+ za 49 zł.

Wypowiedzenie wysłane , umowa do końca kwietnia.

Oczekuje Waszej opinii.

Dziś tel. od konsultanta i propozycje złożone przez niego , bez targowania.

1.Comfort+ i Extra+

umowa na 15 ms.

2 ms za 24,90

13ms za 44,90

średnia 42,20

2. Comfort+ i Extra+

umowa na 15 ms. dodatkowo paczka HBO i paczka Filmbox na 12 ms za stałą cene 59,90

3. Comfort+ i Extra+

umowa na 15 ms. dodatkowo cała paczka C+(6 szt) na cały okres umowy za stalą cenę 58,90

 

Bardzo proszę o wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w ten All Inclusive wchodzi HBO GO i HBO OD? Czy podana przez Ciebie cena zawiera już Multiroom?

 

W warunkach świadczenia All Inclusive+ nie ma ujętych tych dwóch pozycji, ale zawsze można załatwić sobie to extra. Nie spotkałem tej promocji taniej niż 129zł łącznie z MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Comfort+ i Extra+

umowa na 15 ms. dodatkowo cała paczka C+(6 szt) na cały okres umowy za stalą cenę 58,90

Nie jest źle. Ale gdyby dołączyli na przykład HBO lub Cinemax gratis na całą umowę, to byłoby dobrze. A swoją drogą, to z gratisami jest łatwiej i prościej, jak z obniżką ceny abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca czerwca mam umowę z N na zwykły pakiet za 59zł bez żadnych dodatków. Rozmawiałem dziś z konsultantem i zaproponowali mi praktycznie to samo czyli Comfort+ Extra+ za 59,90 na 24 miesiące lub Comfort+ Extra+ Sport+ za 69,90zł i tak czytając to forum wnioskuję, że to delikatnie mówiąc słaba oferta. Nie zgodziłem się na żadną z nich i teraz mam pytanie, jeśli mam jeszcze umowę z N to wypowiedzenie mam wysłać do NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...