Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Obecnie (umowa cyfra+):

CANAL+ OPTIMUM HD 65 zł

HD - Optimum promo 0 zł

Multiroom (cameleon'y) 0 zł

Najem terminalu. 1x PVR PACE 10 zł

Razem 75 zł

 

Wypowiedzenie wysłane - za ile można otrzymać coś takiego:

 

Comfort+ Film&Sport

czyli:

6xC+

multi+ na cały okres umowy

extra+ na cały okres umowy

MR (2x Cameleon)

Fightbox

History HD

Dekoder x1 pace 500 GB

 

Proszę o konkretną odpowiedź. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ze swojej strony mogę Wam napisać: UWAŻAJCIE NA NICH! Niestety po raz drugi nas oszukano. Tym razem zadzwoniliśmy prawie miesiąc temu na infolinie DUK i Pan zaproponował nam ofertę która nas satysfakcjonowała. Dodał nam DARMOWY drugi dekoder HD do tego który posiadamy, aby bez przeszkód można było odbierać MR w wysokiej rozdzielczości. Wszystko ładnie pięknie. Cała paczka C+, HBO i do tego konsultant zadzwonił raz jeszcze i zaproponował albo paczke dla dorosłych, albo Cinemax - wybraliśmy to drugie - i za wszystko 99,90zł. Nam zależało na C+ i drugim darmowym dekoderze HD. Pierwszy dekoder HD był jeszcze z promocji CYFRY - dodam, że płaciliśmy chyba tylko 1 zł za aktywacje czy coś takiego i reszta za darmo. Przyszło nam do zapłacenia rachunku, a na kanale TV RACHUNEK pojawiła się informacja o kwocie 119,90zł. więc za telefon i do BOK. Miły Pan oznajmił, że "nie wyświetla" mu się informacja w systemie o darmowym dekoderze... i że do tych 99,90 trzeba doliczyć 20zł msc i to o zgrozo za ten szmelc jakim jest sagemcom... Zdenerwowaliśmy się wszyscy... Drugi raz reklamacja, drugi raz odsłuchanie rozmowy. Ciekawe co to będzie. Już nigdy nic nie załatwimy przez telefon!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane, podobno jeszcze nie zarejestrowane w systemie. Pierwszy tel. w sprawie przedłużenia - oferta słaba: Comfort+ Extra + 6xC+ MR + PVR - 79zł na 15 miesięcy. Obecnie C+Optimum+MR+PVR za 76zł. Moje minimum do jakiego chciałbym zejść to 69zł. Miła Pani powiedziała, że takiej oferty to ja na pewno nie dostanę. Pożyjemy zobaczymy...

 

No i umowa przedłużona. Może szału nie ma, ale moje minimum, które sobie założyłem zostało osiągnięte. Pewnie gdybym był bardziej cierpliwy to bym ugrał więcej. Po trzecim telefonie zgodziłem się na następujące warunki: Umowa na 24m-ce; Comfort+ Multi+ Extra+ C+Sport&Film + PRV + 2xCameleon + HBO na 6m-cy - przez pierwsze 6m-cy za 10zł przez 18m-cy za 84,90zł. Średnio wychodzi ok. 66zł czyli mój cel osiągnięty. Będę płacił 10zł mniej, a i kanałów trochę przybędzie. Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane, podobno jeszcze nie zarejestrowane w systemie. Pierwszy tel. w sprawie przedłużenia - oferta słaba: Comfort+ Extra + 6xC+ MR + PVR - 79zł na 15 miesięcy. Obecnie C+Optimum+MR+PVR za 76zł. Moje minimum do jakiego chciałbym zejść to 69zł. Miła Pani powiedziała, że takiej oferty to ja na pewno nie dostanę. Pożyjemy zobaczymy...

 

No i umowa przedłużona. Może szału nie ma, ale moje minimum, które sobie założyłem zostało osiągnięte. Pewnie gdybym był bardziej cierpliwy to bym ugrał więcej. Po trzecim telefonie zgodziłem się na następujące warunki: Umowa na 24m-ce; Comfort+ Multi+ Extra+ C+Sport&Film + PRV + 2xCameleon + HBO na 6m-cy - przez pierwsze 6m-cy za 10zł przez 18m-cy za 84,90zł. Średnio wychodzi ok. 66zł czyli mój cel osiągnięty. Będę płacił 10zł mniej, a i kanałów trochę przybędzie. Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach.

 

Mogłeś to mieć 10 zeta taniej i z HBO na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mój post nie przejdzie niezauważony. :P

Za nieco ponad dwa miesiące kończy mi się umowa na Cyfrę+. Już przed kilkoma dniami miałem telefon od konsultanta, który proponował migrację do nc+, ale zbyłem go, bo po prostu nie miałem czasu o tym rozmawiać. W zasadzie już nie zależy mi szczególnie bardzo na ich ofercie, może zdecydowałbym się ewentualnie na utrzymanie paczki sportowych Canal+ oraz nSport. Czy poprzez takie telefoniczne negocjacje mogę ugrać atrakcyjną ofertę, czy nie obędzie się bez wysyłania wypowiedzenia?

 

No i jeśli wysyłać wypowiedzenie, to kiedy? Jak wcześniej wspomniałem, umowa potrwa jeszcze przez ponad dwa miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 15 m-cy; Comfort+ Multi+ Extra+ C+Sport&Film + PRV Philips i zwykły Sagemcom 83 + 2xCameleon + HBO przez całą umowę + c+VOD + filmboxy na 7 miesiecy stała cena 89,90

 

stara umowa do końca czerwca 2014, wiem że pewnie jakbym wysłał wypowiedzenie może to dałoby się zejść te 10zł niżej ale mi odpowiada jak jest, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janusz_ w Twoim interesie jest raczej nie godzić się na wymianę/wynajem dekoderów produkowanych przez ADB np. mediabox. Jeżeli Pace SD jest dekoderem dzierżawionym to należy podczas migracji uzgodnić jego wymianę na Pace PVR http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace Kart nie wymieniasz i MR funkcjonuje na takich zasadach jak do tej pory.

 

Ile aktualnie płacisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Canal+Optimum HD+HD - Optimum Promo+multiroom za 71zł. Dekoder Pace SD był zakupiony na własność.

Chodzi o to, że ta oferta jest dla mnie za bogata. Wolałbym to bardziej skonkretyzować i płacić mniej (choć to chyba mało realne). Ale sami się chwalą, że podczas migracji mogę dopasować ofertę bardzo indywidualnie. Zależy mi głównie na sportowej paczce C+, jak najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej dopiero po wypowiedzeniu i im bliżej końca umowy to co zaproponują będzie do przyjęcia. Jeżeli tuż przed migracją podejdziesz do APS i dobierzesz dekoder do MR, najlepiej http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace to podczas negocjacji powinno udać się dostać go w dzierżawie za 0zł.

 

Comfort+/Extra+/6xCanal+/MR/Pace PVR za59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...