Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się otrzymać bardzo dobrej oferty bez wypowiedzenia. A najlepsze oferty są pod koniec umowy.

 

Ja obecnie mam prestige HD (wszystko co było) + PVR + MR za 132, umowa do końca maja, dzisiaj fulla mi zaproponowali za 139,90. Czekam dalej bo liczę, że jeszcze ze 30 zejdą z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.MR co najwyżej możesz mieć 1+ 1. Jak chcesz na więcej to tylko spliter.

Nie rozumiem przeciez nc pluschyba nie mozna uzywac splitterow?

 

 

Ponawiam moje zapytanie

 

Witam, obecnie do polowy lipca mam ciagle stara cyfre, pakiet 59zl.

Przedluzajac umowe po wypowiedzneiu chcialbym dalej to samo czyli

-Pakiet extra

-6x canal plus

-multiroom 1+3

Tak jak napisałęm. Tylko spliter u Ciebie wchodzi w grę. Jeśli nie chcesz tego rozwiązania, to wymiana sprzętu na ADB. Jak ktoś ma kartę po cyfrze to może używać splitera. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko przy okazji migracji nie wymienisz dekoderów na ADB to pozostajesz z kartą camemelon która normalnie w NC+ działa ze splitterami. Poza tym umowy są do końca miesiąca, czyli u Ciebie do końca lipca. Jeżeli nie masz to pomyśl o dobraniu drugiej karty cameleon przed migracją w APS-jak to zrobić i mieć ją za 0zł w NC+ znajdziesz w tym wątku.

 

Dzierżawisz jakieś dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam teraz cyfre + i mam karte cameleon i mam splitter taki na kable rj11, ale za 3 midchy konczy sie umowa i musze migrowac do ncplus, to co na nowym ncplus mozna uzywac splitterow?.? :shock:

 

To że migrujesz nie oznacza że musisz przejść na nowy sprzęt. Możesz pozostać przy tym co masz aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z dobraniem drugiej karty przed migracją?

Umowa do końca czerwca i wysłane wypowiedzenie.

 

Czy jeśli pójdę do punktu dobrać drugą kartę w czerwcu (przed zgodą/podpisaniem przedłużenia) to wydadzą mi ją skoro w systemie będzie informacja, że rezygnuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane, podobno jeszcze nie zarejestrowane w systemie. Pierwszy tel. w sprawie przedłużenia - oferta słaba: Comfort+ Extra + 6xC+ MR + PVR - 79zł na 15 miesięcy. Obecnie C+Optimum+MR+PVR za 76zł. Moje minimum do jakiego chciałbym zejść to 69zł. Miła Pani powiedziała, że takiej oferty to ja na pewno nie dostanę. Pożyjemy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że tylko ja tkwię w tym co mam - n-ka za 49zł z dekoderem na własność na czas nieokreślony..

nic mi ciekawego nie oferują, za każdym razem 10zł drożej, albo zalecają zmianę dekodera, bo cośtamsrośtam, albo umowę siakąś na czas określony..

 

sama nie wiem, chyba się ostanę przy tym co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane, podobno jeszcze nie zarejestrowane w systemie. Pierwszy tel. w sprawie przedłużenia - oferta słaba: Comfort+ Extra + 6xC+ MR + PVR - 79zł na 15 miesięcy. Obecnie C+Optimum+MR+PVR za 76zł. Moje minimum do jakiego chciałbym zejść to 69zł. Miła Pani powiedziała, że takiej oferty to ja na pewno nie dostanę. Pożyjemy zobaczymy...

Dziś do mnie też dzwonili i dostałem tą samą ofertę co dawidop. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Jak myślicie ile można ugrać z zarejestrowanym wypowiedzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...