Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowę mam do czerwca 2014 C+ Optimum HD + MR + Sagemcom +Pace PVR za 80 zł - wypowiedzenie jeszcze nie wysłane

Dziś pierwszy kontakt ze strony nc+ z następującą propozycją: Comfort+Extra+6x Canal+, HBO na 6 miesięcy, Sagemcom +Pace pvr 500gb.

Całość na 24 miesiące (6 mies. gratis) za 89,90 + 20 zł za wynajem dekodera (podobno nie mogą (nie chca?) rabatować). "Średnio" wychodziło 90,9 zł

Oczywiście odmówiłem. Na uparte stwierdzenia konsultantki o "średniej", odpowiedziałem, że "średnio" to ja i mój pies mamy po trzy nogi, a jakoś sobie nie przypominam o tej trzeciej nodze.

Powiedziałem, że niech zadzwonią kiedy będą mieli lepsze oferty, na co konsultantka odpowiedziała, że taniej już nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć nie robią problemów przy płaceniu "średnią". Próbował ktoś? :)
@Kibo:

Co do uśrednionej płatności to najbardziej obawiałem się kwestii faktury. Ale jeśli tak to jest to spoko. :)

A jakiego problemu się obawiasz? Rzeczywiście NC+ lubi namieszać w płatnościach i Nasze ICA nie dorasta do pięt ICOK konkurencji, ale skoro masz indywidualny numer rachunku to zbierzesz nadpłatę a kolejne faktury będą ją pomniejszać.

Mnie zastanawia tylko jedno. Jak szybko i z jaką łatwością abonent akceptuje na swoją niekorzyść ofertę migracyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jestem w stanie zaakceptować +10 zł do obecnego abonamentu ("średnia"), ale bez przesady... Kiedy dowiadywałem się w APSie ze 2-3 tygodnie temu, ten sam pakiet - tyle że bez HBO, bo w sumie po co mi? - był za 99,90. Teraz jeszcze dychę drożej (bo z HBO) i gadanie, że coś "nie da się" utwierdza mnie w przekonaniu, że to jeszcze nie jest ten moment na migrację (choć ze względu na kilka kanałów chętnie bym już to zrobił). Plusem jest to, że zostałbym z kameleonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z Cyfrą kończy mi się 30 kwietnia. Wypowiedzenie wysłane. Konsultant zaproponował mi dziś Comfort+, Extra+, HBO na 15 m, 6C+, Mezzo (opcja dodatkowa), PACE za 63 zł na 15 miesięcy (uśredniona kwota). Nie miałem wcześniej w Cyfrze multiroomu, próbowałem go wynegocjować za tą cenę, ale konsultant stwierdził, że nie ma opcji dostania go bez Mediaboxa, jakiegoś łączenia dekoderów przez ethernet, co w każdym razie generuje następne opłaty. Kiedyś wiem, że była możliwość dostania dwóch kart po prostu. Myślicie, że to dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...