Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem wczoraj do nc plus.

Płaciłem do tej pory 94 zł za canal plus optimum z multiroom i dekoderami ( w tym jeden pace PVR 500G)

Teraz mam comfort-ekstra-multi-6canal plus-multiroom i dekodery tak jak do tej pory-HBO na 7 miesięcy i umowa na 15 mieś. Wszystko za 79.

Wiem że można by jeszcze z 10 zł urwać ale już mi sie nie chciało - za 10 zł to nawet paczki fajek nie ma teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bodan425 looknij ile Kolega MZKS1929 płaci aktualnie...nawet w największym koszmarze aż tak mu się nie odbije :mrgreen:

 

Rozumiem Twoje obawy odnośnie kolejnych aneksów, ale mam wrażenie, że za dużo w tym myślenia perspektywicznego. W przypadku NC+ to się chyba nie sprawdza, bo firma zbyt wiele kombinuje. Wychodzę z założenia, iż nie będę planować płacić mniej a po prostu płacę mniej, tu i teraz. Myślisz, że kiedyś nie będą chcieli moich pieniędzy? Bez żalu zbiorę zabawki i się pożegnamy, to tylko telewizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różni Nas to, że ja nie widzę różowo, tylko Ty widzisz czarno. Róż zakładałby, że będę płacił z każdym aneksem mniej a sam wiesz, że w moim przypadku to raczej niemożliwe. Jestem realistą, nie łosiem i wiem, że mój ew. kolejny abonament będzie zbliżony zawartością i ceną do aktualnie posiadanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam więcej płace mniej ale czytając forum mogłem mieć HBO na całą umowę albo 10 zł mniej ale mi się już nie chciało a umowa się kończyła lada dzień potem trzeb aby płacić 150 zeta a wypowiedzenia nie wysyłałem.

No i trafiłem na konsultanta który chyba czyta nasze forum bo był dosyć kumaty i rzeczowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się wciąć w dyskusję - dawanie "darmowych" pierwszych miesięcy jest teraz u każdego operatora normą. Pod koniec zeszłego roku przedłużałem internet w Netii - cena miesięczna taka sama jak wcześniej, ale 6 pierwszych m-cy za 1zł, rok temu telefon w Play - to samo 5 miesięcy z abo 50%. Cel jest prosty - gdy przychodzi do przedłużenia umowy startują z wysokiego poziomu. mało kto będzie pamiętał że dostał jakiś upust na początku. Wszystko zależy od danej osoby. Np. ja nie robię sobie wakacji od opłat, tylko wyliczam średnią i od razu zaczynam płacić. Jak przyjdzie mi za 15 m-cy przedłużyć umowę (teraz mam 6m-cy 0zł, 9 za 69,9) i mi konsul wyjedzie że płacę 69,9 - to mu na dzień dobry powiem że nie bo płacę 41,94 :) i od tej ceny możemy negocjować. Zakładam że takich jak ja jest może 1-2%... reszta się obudzi z ręką w nocniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

W sierpniu 2014 kończy mi się umowa. Obecnie mam pakiet C Kompakt+ z paczką kanałów HD przez cały okres umowy, oczywiście mam pełny pakiet C+. Płace 50 zł/mc.

Przejrzałem ofertę na stronie nc+, ceny nie są już tragiczne w porównaniu do początkowej oferty nc+ w chwili wejścia na rynek, wtedy lekko mówiąc wygłupili się.

 

Po przeanalizowaniu oferty, interesuje mnie pakiet comfort+, paczka extra+(ale na cały okres umowy, nie tylko 6 miesięcy), paczka C+ Sport+Film. Przyznam szczerze, że chciałbym już też wymienić sagemzłoma na nowy dekoder. Nie wierzę w możliwość pozostania w koszcie 50 zł, ale jestem skłony płacić 60-65 zł za ten abonament. Czy jest to realne? Czy taktyka negocjacji pozostaje niezmieniona czyli miesiąc przed końcem umowy wysłać wypowiedzenie i być cierpliwym, czy po wysłaniu wypowiedzenia, zadzwonić do nich, spytać, czy zostało ono zaczytane w systemie i przy okazji podpytać o ofertę utrzymania?

 

Czy przy migracji konsultanci są skłonni wydawać karty do TV zamiast dekodera, czy trzeba raczej za to dodatkowo dopłacać?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jawor86 - multiroom do dobrania na samej karcie jest TYLKO w Cyfrze, tak więc najlepiej wziąć multiroom miesiąc przed końcem umowy (usługa płatna w Cyfrze chyba 20zł - sprawdź w regulaminie i umowie), wysłać wypowiedzenie a potem negocjować - przy sprzyjających wiatrach możesz mieć w cenie abo. obie karty czyli multi za 0zł.

Po przejściu do nc+ możesz korzystać z multi na kartach tylko na zasadzie praw nabytych w Cyfrze, a jeśli chcesz dobrać to możesz tylko skorzystać z multiroom dostępnego na stronie ncplus (tunery ADB - połączone w sieci LAN etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że umowę mam do końca czerwca, to dzwonili z nową ofertą. Proponowali Comfort+ Extra+ 6xCanal+ HBO,Cinemax, MRP za 129 zł.

Interesuje mnie Comfort+Extra+6xCanal+MRP w cenie poniżej 90 zł. Myślicie, że jest to do wykonania?

 

Jeszcze wolę się upewnić. Wypowiedzenie wystarczy wysłać w maju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...