Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa z Cyfrą kończy mi się 30 kwietnia. Wypowiedzenie wysłane. Konsultant zaproponował mi dziś Comfort+, Extra+, HBO na 15 m, 6C+, Mezzo (opcja dodatkowa), PACE za 63 zł na 15 miesięcy (uśredniona kwota). Nie miałem wcześniej w Cyfrze multiroomu, próbowałem go wynegocjować za tą cenę, ale konsultant stwierdził, że nie ma opcji dostania go bez Mediaboxa, jakiegoś łączenia dekoderów przez ethernet, co w każdym razie generuje następne opłaty. Kiedyś wiem, że była możliwość dostania dwóch kart po prostu. Myślicie, że to dobra oferta?

No coz. Lykles bajeczke jak male dziecko. A tyle tu sie pisze o tym. Jak widac efekt mizerny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam umowę do końca czerwca, obecnie c+ optimum z hd promo + pace 500 za 65zł. Teraz włączyłem sobie hbo (miałem przez 6 mies gratis na początku umowy). Mam swojego sagemcoma dsi87 i chcę wynegocjować przy przedłużeniu multiroom gratis. Jaka cena jest realna za podobny pakiet jeśli wyślę wypowiedzenie ? Przeczytałem, że lepiej przed przejściem dobrać kartę i mogę to zrobić w centrum nc+. Czy z wysłaniem rezygnacji muszę czekać do wzięcia karty, czy mogę to zrobić na wypowiedzeniu ? Wiem, że pewnie przedłużenie może się sfinalizować dopiero w czerwcu o ile wcześniej nie wpadnie dobra oferta. Macie jakieś rady jak to rozegrać, żeby było ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież niejednokrotnie było pisane, że opcje dodatkowe dobierać w miesiącu migracji, bo ułatwia to ich uzyskanie za 0zł. Nie docierają do Ciebie oczywistości, że dopiero wystawiona faktura zawierająca kanał wpływa niekorzystnie na ofertę. Oczywiście w drodze negocjacji wszystko można załawtić, ale opcja bez balastu jest po prostu łatwiejsza do uzyskania. Może jakiś ostatni przykład pomoże Ci to dostrzec:

 

...

Przed chwilą telefon od sympatycznej pani konsul - w chwili obecnej oferta będzie podobna cenowo, ale ponieważ HBO mam dołączane, zaproponowała mi wyłaczenie HBO od maja i warunki za 53 pln średnio (Comfort, Extra, multi i MR na dotychczasowych warunkach), które zostaną mi przedstawione w maju. ...

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibo,ale mu zalezalo,tylko na nizszym rachunku. Doradzila mu to,aby pozniej nc mogla zarobic na tej paczce. Z HBO nigdy by takiej ceny nie dostal. W maju pewnie sie zdziwi jak mu HBO zaproponuja na kilka miesiecy za free. To taka zagrywka. Koniec tematu. No i marceliszpak nie chcial 2 pejsa,bo ma sagema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przedłużę w maju to pewnie 31 wyłączę hbo i po 1 włączę. Hbo mam tylko dla Gry o tron. Pejsa mam teraz za free i chcę go zostawić a sagema mam na własność leży po poprzedniej umowie. Mam pytanie czy po zarejestrowaniu rezygnacji można dobrać kartę dodatkową bo jak tak to zrobię to w maju lub czerwcu? Czy dobrze myślę, że komfort +extra z 6xc+ to tak jak moje c+optimum mniej więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe masz do konca maja. 2 maja bierzesz karte. Nic nie placisz w maju. Migrujesz z mr na 99procent za free. Jak tylko zalezy Ci na grze o tron to nawet nie walcz o HBO. Chyba,ze dadza Ci za free. Pakiet mozesz sobie wlaczyc juz 1 czerwc. Czerwiec za free i oplata dopiero w lipcu za HBO. Dobrze myslisz co do pakietow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...