Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1) Umowa mi się już skończyła (tzn. okres promocyjny), wypowiedzenie wysłane w ostatnim miesiącu okresu promocyjnego - obecnie jestem na ostatnim miesiącu wypowiedzenia (więc hipotetycznie nie przedłużając umowy aby się od nich uwolnić muszę zapłacić wg stawek niepromocyjnych za ten miesiąc). W okresie promocyjnym było płacone sporo, 115 zł. Tel. z DUK: pierwsza oferta - 110 za to co dotychczas + uzupełnienie kilkoma kanałami których nie miałem w cyfrze, a które się pojawiły z enki - niewiele dla mnie warte nawiasem mówiąc. Oczywiście podziękowałem. Druga oferta migracji do nc+ - umowa na 15-mcy: Comfort+Extra+ paczka 6 C+ + HBO + Multi + Filmbox i Cinemax (do wyłączenia po miesiącu). Średnio wychodzi 80 zł. Co sądzicie?

 

2) czy mógłby ktoś ogarniający krótko napisać o co chodzi z tymi kartami cameleon. Od jakiegoś czasu na forum czytam tu i ówdzie, że są jakieś problemy w nc+ z multiroomem i tymi kartami, że chyba warto je zostawić? o co chodzi?

 

@ircios @Kibo no Hikari

 

Dzięki za wyjaśnienie.

 

Z tym mediaboxem to dość istotna informacja w takim razie ;) bardziej się chyba w takim wypadku opłaca próbować wymienić drugi - słabszy dekoder w ramach multiroomu na pace pvr, o ile w nc+ obsługują one camele. No ale to już temat raczej za rok, więc sytuacja może ulec i zapewne ulegnie zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przedluzona umowa

1m - 27zl (cena za HBO + History)

2m - 0zl

3m - 0zl

4m - 0zl

5-15m - 79,90

 

Pakiet : Comfort ; Extra ; 6 Canal+ ; Pace PVR ; Multiroom (cameleon)

Srednia cosok. 56zl. W 1 miesiacu musze skorzystac z HBO i History poniewaz posiadalem na starej umowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem pod 223104747 oferta następująca:

Comfort+Extra+6x Canal+ media box 500gb całość na 15 miesięcy za hmmm 84,90 + 10 zł za wynajem dekodera. Się uśmiałem i powiedziałem dziękuję.

Czym chcą zachęcić do migracji? Obecnie płacę 65 zł i mam umowę do września. Nawet żadnych miesięcy gratis nie chciała dać.

Bez wypowiedzenia chyba nie będzie rozmowy :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przedluzona umowa

1m - 27zl (cena za HBO + History)

2m - 0zl

3m - 0zl

4m - 0zl

5-15m - 79,90

 

Pakiet : Comfort ; Extra ; 6 Canal+ ; Pace PVR ; Multiroom (cameleon)

Srednia cosok. 56zl. W 1 miesiacu musze skorzystac z HBO i History poniewaz posiadalem na starej umowie

Średnia to Ci wyszła 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@korek.No nie,bo jest do starej umowy. Z nim to jeszcze lepiej wychodzi 60.3933333 . @materna. A aktywacja jeszcze 49. Nie musisz sprzetu wymieniac i pchac sie w koszta. Masz duzo czasu jeszcze i nie licz na dobre oferty. Choc to nie jest regula. Polecam dobrac Ci MR. Tak na wszelki wypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiajace jest jak mu wyszlo 56

Moj blad bo dodalem 10X 79 + 27 i podzielilem przez 15 zaokraglilem do pelnych

Jezeli chodzi HBO nie dalo rady od razu wylaczyc , przedluzylem teraz aby nie czekac dluzej .

Negocjowalem jeszcze dodatkowe kanaly gratis ale chcieli dac tylko Filmbox na 4m ale zz zobowiazanie pozniejszym placeniem do konca umowy pelnej stawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...