Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja lubie jakis dobry film sobie nagrac... A jak nagrywam to juz calkiem glosno pracuje...

Naprawde jak wloze inny dysk i np zrobie twardy reset nie bedzie dzialac ?

Kurde jak to mozliwe ze masz cichy dysk.... Ja juz kilka sprawdzalem wszystkie halasuja ale znajomi u ktorych sprawdzalem nie maja tv w sypialni wiec nie maja tego problemu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ssd super by tu sie nadal... Ale nie mam zadnego dysku na probe...

 

Ten z dekodera podlaczylem do obudowy usb i system go nie widzi... Bios widzi i tyle.

Teraz uszczelniony luzem naslu[beep]e... Ewidentnie jakis zrypany... Non stop halasuje glowica. Naprawde glosno. A serwis odrzucil reklamacje tlumaczac ze to normalna praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem od pewnego czasu, że na pilocie do mojego mediaboxa od czasu do czasu mruga na czerwono przycisk AV (ten na samej górze). O czym to świadczy? U Was też się tak dzieje? Wymyśliłem, że może to sygnalizuje wyczerpujące się baterie, ale pewny nie jestem. Sam przycisk AV nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej też tutaj chodzi o człowieka... jednemu nie przeszkadza to, że ma włączony TV, komputer i zasypia po 5 minutach ( jak ja :( ) ,a drugiemu nawet lekki szum przeszkodzi i wyprowadzi z równowagi. Miałem przypadek z jednym dekoderem PACE HD PVR i on faktycznie głośno chodził. Dysk pewnie mu siadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem od pewnego czasu, że na pilocie do mojego mediaboxa od czasu do czasu mruga na czerwono przycisk AV (ten na samej górze). O czym to świadczy? U Was też się tak dzieje? Wymyśliłem, że może to sygnalizuje wyczerpujące się baterie, ale pewny nie jestem. Sam przycisk AV nie działa.

 

W Pace mrugająca dioda oznacza wyczerpującą się baterię. Może w media tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowy i nie ogarnąłem wszystkich wątków związanych z mediaboxem, ale dla stałych bywalców problem pewnie jest banalny. Miałem umowę w "N-ce" wraz z nbox-em 250GB. Był skubany awaryjny. Wymieniłem go raz po roku użytkowania, oraz chciałem wymienić znów po kolejnym 1,5 roku. Wysiadł już kompletnie. Udałem się do APS i tam o zgrozo namówiła mnie Pani na wymianę na mediaBoxa ! Nie czytałem Waszych opinii i niczego nie przeczuwając uradowany, za dopłatą 10 zł/mies uzbroiłem się w nowiutki sprzęcik. Radość trwała krótko ! Do momentu podłączenia, ściągnięcia oprogramowania i START. Oczom nie wierzyłem. Myślałem, że coś pokręciłem w kablach czy może sygnał osłabł, ale nie ! Wszystko dobrze sygnał siła 90 %, jakość 65-70% bez zakłóceń. OBRAZ KICHA ! W porównaniu do obrazu ze Śp. nboxem to padaczka ! Tylko programy HD ( i to nie wszystkie ) się jakoś bronią. Reszta to jakość jak z analogowej anteny dachowej. Nawet sygnał z cyfrowego tunera mam żyleta w porównaniu z mediaboxem. Nie chciałbym wznawiać dyskusji, którą przeczytałem dokładnie aż do 65 strony, ale proszę o pomoc. W instrukcji, oraz w wątkach poprzednich piszecie, że można próbować ustawić ( polepszyć ) obraz wybierając jakość sygnału przez wciskanie * + cyferka aby wybrać np. 1080i lub 1080p. U mnie nie mogę niczego przełączyć ! Czerwona dioda sygnalizuje odbiór, na chwilkę zamigota napis 1080i i nie ma opcji aby to zmienić ! Dlaczego ? Czy mam coś nie tak z dekoderem, czy to najnowsze oprogramowanie już nie pozwala na zmiany ( jeśli mam podłączony kabel HDMI ). Może macie jakieś uwagi dotyczące możliwości poprawy obrazu ? Pytałem też w serwisie czy mogę wrócić do mojego kochanego nBox-a, ale NIE ! Nie mogę. Muszę go polubić na cały czas trwania umowy tj. 12 miesięcy. No cóż, pociesza mnie fakt, że w porównaniu z poprzednim ten dekoder to "głucha cisza". Prawie niesłyszalny dysk. Menu ekranowe niestety też gorsze, ale może się przyzwyczaję. Proszę wybaczcie nowemu, że zadaje pytania, na które pewnie padały już odpowiedzi, ale jestem cienki z tej całej elektroniki, kabli, kalibracji i ustawień. A obraz mam kiszkowaty. Co z tym przełączaniem 1080i na 1080p ? Czy można coś zrobić aby poprawić dźwięk. Bardzo nierówny poziom dla różnych kanałów ( mam wyłączony dolby digital ). Jak poprawić choć kapinkę obraz ? Liczę na życzliwość. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A to mnie pocieszyliście ... ! Pozbyć się można zawsze - odstawiając go w kąt, tylko co dalej ? Sprawdziłem raz jeszcze - zmiana rozdzielczości działa, ale jakoś tak dziwnie. Czas przestawienia jest dość długi i nie widać wyraźniej różnicy. Tak jest kiepsko, a inaczej beznadziejnie ... hi hi hi - co wybrać : trąd czy tyfus - bądź tu mądry.

Napiszcie co z tym dźwiękiem ? Czy to normalka, że na kanałach SD muszę za każdym razem regulować poziom dźwięku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...