Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

patrzac na stronie Pace, z niedostepnych w nc+ sa DPS5000, DXS5000 i DMS7000. Jesli ma byc taki rewolucyjny, to wygladaloby na ten trzeci. Choc z drugiej strony od jakiegos czasu w nc+ dostepne sa dla nowych tylko dekodery z Conax od ADB, zadnych Pace`ow. Wiec nie wiem czy ten nowy Pace nie bedzie od razu z Conaxem. Argument ze starzy abo nie chca ADB to mozna raczej miedzy bajki wlozyc. Nigdy nc+ takiego czegos nie komunikowala. Pace poki co jest tylko oferowany przedluzajacym umowy abo C+ A nowego dekodera tylko dla przechodzacych napewno nie wprowadza, bo nie ma to jakiegokolwiek sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz,ze iti będzie rozgłaszać wszem i wobec,że Cyfrowicze mają wy....e na ADB.? Nigdy nie powiedzą jak i o innych swoich błędach......

 

ale co tu rozglaszac... bardziej sie osmiesza jak nagle wroca do cameleonow i zaczna oferowac dekodery z Nagra/Seca dla nowych, bo wprowadzenie nowego Pace tylko dla przedluzajacych to strzal w stope. Jak niby go zareklamuja zeby przedluzajacy wiedzieli o nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik, współistnienie w nc+ dwóch rodzajów dekoderów wychodzi ITI tylko na zdrowie, bo w sumie w różnorodności siła, szczególnie w takiej sytuacji jak obecnie, kiedy próbowano zmiksować na siłę na jednolitą masę klientów Cyfry+ i enki.

 

To zwyczajnie nie wypali, bo standardy się ludziom w głowach kodują, a zmienić sposób myślenia komuś, kto od wielu lat korzysta z urządzeń niesparowanych będzie dosyć trudno, chyba że ITI wprowadzi do oferty sprzętowej moduły CI.

 

Jeśli ktoś korzysta w dekoderów klasy DM, czy VU+2, to myślisz, że je wyrzuci do lamusa dla cudownego mediaBOX-a? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze tych posiadaczy Dreamboxow i innych wynalazkow to jest moze ulamek procenta. Wiekszosc abo bierze sprzet od operatora, reszta to raczej hobbysci, chcacy czegos wiecej. Ale tacy to dla operatora zaden pozytek, ani go nie naciagne na zadne VODy, czy inne bajery dostepne tylko online na dekoderach od nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też przycinało :) Tak dla porządku.

 

Wiesz, ja mogę mówić tylko za siebie, a przyzwyczaiłem się do wolności i nie oddam jej za żadne boxy i pewnie podobnie myśli sporo ludzi.

 

Przypomnę Ci bajkę de Lafontaine o psie i wilku: http://bajki.rolnicy.com/jean-de-la-fon ... -wilk.html .

Jestem właściwie nowym użytkownikiem tv-sat. Jeśli to nie kłopot to proszę opiszcie jaka jest różnica między sprzętem dedykowanym a tunerami własnymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do kogoś kto sie zna na dekoderze,(jeszcze do niedawna na kablowce smigalem) moze troche śmieszne sie wydawać, mianowicie czy dekoder mediabox musi byc caly czas podlaczony do prądu czy można mu normalnie odcinac zasilanie poprzez listwe przepieciowa, czy to moze zaszkodzić sprzetowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz odcinać zasilanie tylko po ponownym włączeniu dekoder będzie się uruchamiał kilkadziesiąt sekund.

Uzupełniając to co napisał Paweł - oczywiście, jeśli nie masz zamiaru w tym czasie korzystać z multiroom :), zdalnego nagrywania itp.

Weź pod uwagę możliwość włączenia w opcjach dekodera funkcji oszczędzania energii (z tego co pamiętam są trzy ustawienia) na maksymalne - wtedy wg opisu dekoder pobiera w stand-by <1W ale za do dłużej się włancza (ale w tym rozwiązaniu - podobnie jak w poprzednim tracisz dostęp do multiroom i zdalnego nagrywania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeżeli chodzi o to maksymalne oszczędzanie energii, to jest z tym taki problem że jak wyłączysz na noc i dekoder całkowicie się " uśpi " no to jest ok, rano sobie włączysz, odczekasz minutę ( troszkę krócej niż przy całkowitym wyłączeniu z kabla ) i jest wszystko ok. Ale ta funkcja bardzo denerwuje w dzień. Wyłączam dekoder pilotem, po chwili załacza mu się to oszczędzanie , no i jak chcę go znów włączyć to cała procedura czyli ekran aktywacyjny itp od nowa... Cóż, nie ma widocznie najlepszego rozwiązania. Ja zrezygnowałem z funkcji oszczędzania energii - na noc wyłaczam z gniazdka, a w dzień chodzi sobie normalnie. I tak wychodzi na jedno, często w nocy zdarzało się że dekoder sie nie usypiał tylko pobierał sobie VOD co powodowało pracę dysku i charakterystyczne wkurzające cykanie - kto ma mediaboxa lub starego nboxa 250 gb ten wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...