Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Czy jest możliwość, aby w menu nagranych filmów/seriali układać seriale tematycznie w jeden folder, aby wszystkie odcinki danego w serialu były w jednym miejscu? Tak to wygląda np w dekoderze UPC.

 

Czy jak raz ustawię nagrywanie serialu, to dlaczego nie nagrywa się codziennie? W UPC dekoderze mediabox była opcja "nagraj wszystkie" i nagrywało bez problemu. Tu w dekoderze jest opcja "nagraj codziennie" a nie nagrywa.

 

Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam obecnie technisata Dygyboxa C+ ..a chce od nc+ mediaboxa+ obecnie sie "dogadujemy" -Koledzy powiedzcie mi czy obraz na mediaboxie +bedzie porownywalny? Rozne opinie krązą odnosnie jakosci -prosze wyrażcie swoja opinie ..moze Ci co go maja w uzytkowaniu ..bede wdzieczny ..z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibo dzięki za porade, szczerze mówiąc nie widziałem obrazu z mediaboxa dotychczas mialem fergusona 8900 hd technisata dyggyboxa jesli mediabox nie ma gorszego niz technisat to dla mnie do przejecia .Ja pytam tez dlatego ,bo tutaj gdzies przeczytalem ,ze dla niektorych obraz z tego tunera generuje jakies porozrywane loga stacji pikselioze itp.-troche mnie to zmroziło i zdziwilo ...w sumie ten sprzęt otrzymal niedawo jakąs tam nagrode ,gdyby sie"rozsypywal"chyba by go nie wyroznili..No i na koniec dodam ,ze bardzo duzo zalezy tez od jakosci telewizora bo o tym to sie akurat sam przekonalem...pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szanuje wszytskie Wasze wypowiedzi ale tez czasem mysle ze chyba az takiego szajsu nie sprzedaja?? rozumiem ze przy takim tunerze praktycznie nie mozemy zrobic nic i to bardzo wkurzajace..dla nas ktorzy znamy sie co nieco na sprzecie ale dla takiej milej pani co ma w domu taki od nich dekoderek to jest super bo faktycznie on jest bezobslugowy..ja bym te sie moze pokusil o zakup drozszego tunera za wieksza gotowke ale przy takiej polityce nc+ to czy warto?? czy to nie wyrzucanie badz co badz wlasnych zaoszczedzonych pieniazkow w bloto? i nakrotka mete?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaro0805, jeśli nie zraża Cię procedura i tak bardzo chcesz odbierać np. C+ Platinum (czy tam Universe z 6xC+) na własnym sprzęcie, to kup sobie nCama z NNK/TNK HD za te 170-200 zł, zmigruj na nim na nc+ MIX:

http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcanalplusplatinum

(uprzedzając: tak da się na module, mimo że nie jest to wyszczególnione na stronie - trzeba iść do APS)

I dokup ten droższy, wypaśny dekoder, sprawdzając wcześniej czy współpracuje poprawnie z nCamem :P

 

Jeśli zależy Ci jednak w tej opcji na dodatkowych kanałach typu Filmboxy, Cinemaxy, History HD, Noc, Redlight czy Sundance czy dostępie do VOD/Multiroom to pozostaje mediabox+. Takie życie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro,Można. Pisałeś,że takiego szajsu nie sprzedają. Tylko mbox nie jest w sprzedaży,tylko na siłe wciskany przez operatora. Jakby był na półkach sklepowych z takim softem jak ma teraz to by leżał i się kurzył.Do tego jeszcze te parowanie kart. EDIT @Grabar,co ty masz z tym Sundance. Odbiera przecież na kartach c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaro0805, jeśli nie zraża Cię procedura i tak bardzo chcesz odbierać np. C+ Platinum (czy tam Universe z 6xC+) na własnym sprzęcie, to kup sobie nCama z NNK/TNK HD za te 170-200 zł, zmigruj na nim na nc+ MIX:

http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcanalplusplatinum

(uprzedzając: tak da się na module, mimo że nie jest to wyszczególnione na stronie - trzeba iść do APS)

I dokup ten droższy, wypaśny dekoder, sprawdzając wcześniej czy współpracuje poprawnie z nCamem :P

 

Jeśli zależy Ci jednak w tej opcji na dodatkowych kanałach typu Filmboxy, Cinemaxy, History HD, Noc, Redlight czy Sundance czy dostępie do VOD/Multiroom to pozostaje mediabox+. Takie życie. :P

a czy nc+ Mix bedzie wiecznie? :D zartuje troche ale jak dlugo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabar,co ty masz z tym Sundance. Odbiera przecież na kartach c+

Przeczytaj mój post jeszcze raz. Pisałem "w tej opcji", czyli o rzeczach, których nie odbierze w ramach nc+ MIX. Bo tam oprócz HBO nic dobrać się nie da. :P

 

Co do ofert, to nie ma co straszyć. ITI jeszcze nie uśmierciło żadnej ze swoich ofert - czy to TNK SD, TNK HD, NNK, Smart HD+ czy Świat HD i nie zanosi się na to, by mieli to zrobić z nc+ MIX.

 

Można powiedzieć, że likwidacja ledwo co wprowadzonego nc+ MIX jest równie prawdopodobna i potwierdzona faktami co wymiana Cameleonów i wyłaczenie Seca Mediaguard, prawda? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie czy spotkaliście się może z takim problemem w NC+, że jak nagrywam jakiś film, program to potem wchodząc w listę nagrań mam komunikat "Program nie został nagrany z powodu utraty sygnału antenowego"- i brak jest możliwości odtworzenia pomimo tego że żadnych przerw w sygnale nie miałem. Testowałem to kilkanaście razy na różnych kanałach. Podobnie jest jak w trakcie nagrywania dam na zatrzymaj nagranie to pojawia się przy nagraniu komunikat, że nagranie przerwane przez użytkownika i też nie ma możliwości odtworzenia.

Sygnał mam na siła 100% jakość 83% HOTBIRD - dwa kable antenowe, konwerter Sharp Twin, czasza 80cm. Dekoder mediaBox+.

 

Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie na forum !!!

 

Szukam pomocy. Wymienilem moj cichutki turbodekoder na najnowszy mediabox...

 

Okazuje sie ze jest bardzo glosny. Jak cos nagrywam i jest na czuwaniu, nie da sie spac.

Chcialem go wymienic ale w serwisie powiedzial ze nie uzna mi tego bo to normalna praca dysku.

Pocieszyl mnie, odpalil inny mediabox - jeszcze glosniejszy.

Ale moj turbodekoder byl nieslyszalny :(

 

Rozwalilem plombe. Odkrecilem dysk 2,5 calowy, umocnilem gąbkami. Pomyslalem ze to pomoze. Niestety. Tak samo glosny, wiec moje pytanie czy mozna wlozyc dysk ssd ? I czy system ruszy ?

Mozna jakis inny dekoder kupic ? Nie da sie spac. Pomozcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, po oddaniu tunera czekaj na fakturkę w wysokości 1000 zł za zerwanie plomb. Mój mediaBOX+ jest bardzo cichy, wręcz go nie słychać. Trzeba było zadzwonić na infolinię. W sumie teraz też tylko to Ci pozostaje, bo karta jest sparowana z dekoderem, więc nie możesz użyć jej w innym dekoderze, a po wymianie dysku tuner raczej nie będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...