Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na mediaboxie można ustawić większa częstotliwość odświeżania obrazu- czy tylko 50 HZ ? Mam nowy tv z odświeżaniem 800 HZ a po włączeniu wykrywa tylko tak jak kiedyś - 50 HZ ? W ogóle nasza telewizja ma możliwość odświeżania obrazu z większą częstotliwością niż 50 albo 60 HZ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

image.jpg

Ta funkcja jak się nie mylę została zablokowana przez NC+........ "brak możliwości oglądania kanałów NC+ na konsoli PS3 "

Swoją drogą mogli by za jakąś opłatę odblokować tą funkcję, (jak julek chce zarabiać :wink: ) ja byłbym chętny za rozsądną ceną takie coś mieć ,gdyż do chwili "update " turbo dekodera fajnie to chodziło :)

raczej żeby to za darmo uruchomili nie mamy szans....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.jpg

Ta funkcja jak się nie mylę została zablokowana przez NC+........ "brak możliwości oglądania kanałów NC+ na konsoli PS3 "

Swoją drogą mogli by za jakąś opłatę odblokować tą funkcję, (jak julek chce zarabiać :wink: ) ja byłbym chętny za rozsądną ceną takie coś mieć ,gdyż do chwili "update " turbo dekodera fajnie to chodziło :)

raczej żeby to za darmo uruchomili nie mamy szans....

Ta funkcja działa w trybie Multiroom Premium. Chodzi mi o Follow me.

 

Nie wiecie co przyniosła dzisiejsza aktualizacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja nie powoduje zmian w funkcjonalności dekodera. Główna modyfikacja to dostosowanie oprogramowania do współpracy aplikacji NC+Go i urządzeń pracujących z nowym systemem iOS7.

Info od przedstawiciela nc+ A dekoder nadal sam nie wyłącza się po aktualizacji.Czy to tak ciężko naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy mediaBOXów, którzy wcześniej mieli inny dekoder. Wiadomo, że mediaBOX zaniża poziom jakości sygnału (podobno pokazuje właściwy poziom). Czy może mi ktoś napisać o ile zmniejszył się poziom po przejściu na mediaBOX'a?

U mnie wygląda to tak, że na dekoderach BOX+ (tych od multiroomu) jakość wynosi 100%, a na mediaBOX+ mam max 62%.

Nie mam możliwości sprawdzenia tego na innym dekoderze (np. spoza nc+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@remekb zakładam, że pytasz tylko po to by poprawić sobie humor? ;-) tak czy inaczej jeżeli mediabox pokazuje Ci jakość 62% to nic tylko się cieszyć i oglądać ;-)

 

P.S.

Jakość sygnału zalecana (ponad 50%). Warunki atmosferyczne praktycznie nie wpływają na odbiór programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, antena 80. No właśnie dzisiaj próbowałem coś pokręcić anteną i konwerterem, jednak nic ponad 62% nie udało się uzyskać. Dlatego nie wiem czy wzywać speca z miernikiem, bo jak to nic nie da to tylko wyrzucę w błoto 50 zł.

Dodam tylko, że załamanie odbioru ma miejsce tylko przy obfitych opadach i gwałtownych burzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo nie wiem czy da się to jeszcze jakoś podkręcić. Podczas dużej ulewy jakość w ciągu kilku sekund spada do 0 i nie da się nic oglądać.

Zawsze podczas nagłej ulewy sygnał częściowo zanika lub całkowicie. Nawet antena 120 nie pomoże,aczkolwiek przy takiej czaszy sygnał dłużej się utrzyma,aniżeli np.na 80. Oczywiście mowa o poprawnym zamontowaniu anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również sam ustawiałem antenę, którą przedwczoraj postanowiłem trochę "odświeżyć".

Przy okazji stwierdziłem, ze moja instalacja sprzed kilku lat nie była zrobiona profesjonalnie (odpowiednie kąty uchwytu anteny co do elewacji budynku, skret konwertera itp.) i przy małej ściądze jak to zrobic poprawnie - udało się :) poprawić znacznie jakość sygnału na dekoderze ADB, która po ostatnich aktualizacjach z 75-85% spadła na 25-40%.

Teraz mam ok 50-70% :) zależnie od transpondera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...