Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciesz się że nie słyszałes jak działa dysk w nbox tym czarnym :) tam to chodzi jak ruska pralka ;)

 

dysk 3,5 calowy jak w komputerze. Jesli dysk pracuje to go słychac nie za głosno jak jest nowy. Może byc tak że trafiłes używany przez pewien czas. Długo masz ten dekoder?? Nie wydaje mi się by dysk tak szybko zaczynał sie psuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweed77, CLRA pracują cicho, BSLA faktycznie, potrafią pracować troche głośniej. :D Jak się siedzi metr od dekodera to ma prawo pracować głośniej, to tak jakby komputer stał na biurku z otwartą obudową.

 

szczegolnie jak ci się trafi taki CLRA z dyskiem 3 letnim bo zapomnieli wymienic dysk po odnowieniu. Jeszcze z nagraniami poprzedniego użytkownika ktory często nagrywał i kasował - takim dosc wyeksploatowanym dyskiem ;) dwa razy widziałem takie przypadki jak montowałem u klienta czaszę i dekodery wyciągałem prosto z pudełka. Jeden pilot był nowy - drugi w ogole nie działał.

 

Nie wspominając o BSLA z NC+ MIX teraz się poprawiło wstawiają prawie nowe dyski WDC albo seagate - data produkcji 2011 - 2013 z małym przebiegiem :) wczesniej to była loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasetę to akurat łatwo obejść :D Natomiast nie wiem jak nagrywarka wykrywa po eurozłączu, że sygnał jest zabezpieczony. Jest to możliwe?

 

W sygnale dodany jest dodatkowy sygnal Macrovision lub Nagravision który powoduje wyłączenie nagrywania w urządzeniu które wie co to jest, dlatego nagrywanie możliwe jest na starszym sprzęcie lub karcie telewizyjnej do komputera.

 

Co do BSLA Mix, ja dostałem dekdoer z nowym dyskiem WDC, cichutkim. W starszych modealch dysk Seagate można podpiąć pod komputer i ustawić Low Noise Acoustic, wtedy dysk jest bardziej cichy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W Pace HD PVR 500GB można jednocześnie korzystać z obrazu i dźwięku na wyjściu hdmi i euro. Mam tak to rozwiązane że po hdmi mam obraz w salonie a po euro w sypialni. I fajnie to działa. W mediabox z tego co wiem jest brak takiej możliwości. A może się mylę i jest jakiś już na to sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...