Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mediaBOX'a od dwóch miesięcy i ani razu nie zauważyłem głośnej pracy dysku.

 

@remekb.we własnym sprzęci zrobisz co chcesz. A w dedykowanym tylko to na co operator ci pozwoli

Tyle zdążyłem się zorientować :) Ale co to znaczy "zrobisz co chcesz"? Co ma dekoder kupiony w sklepie, czego nie ma dedykowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz nagrywać np.filmy i do kompa sobie wrzucić,utworzyć sobie płytkę dvd. Można też odtwarzać popularne pliki video. Wyszukujesz kiedy sobie chcesz,dodajesz kanały jakie są na satelicie lub satelitach. Tego nie uświadczysz w dedykowanym sprzęcie. Tak jak było pisane wcześniej,dedykowany ma usługi vod,a prywatny nie(poza CP gdzie to jest PPV). O liście kanałów już też było wspominane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to wszystko "tylko" za kilka stówek :D A po kilku latach zostajesz z przestarzałym sprzętem.Kto kilka lat temu kupił np. kultowego Humaxa 5400 czy Dreamboxa wie o co chodzi ;)

 

P.S. szkoda że systematycznie kasowane są moje posty.Widać jak się prowadzi oprócz forum sklep to niektóre uwagi są niemile widziane.

To się nazywa wolność w necie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. szkoda że systematycznie kasowane są moje posty.Widać jak się prowadzi oprócz forum sklep to niektóre uwagi są niemile widziane.

To się nazywa wolność w necie :)

Ale mój post też zniknął(nie zawierał krytyki) i jakiś czas nie ładowało mi forum. Może to jakieś techniczne problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spotkał się z czymś takim - seriale TVP w VOD prapremiery TVP - odcinków, które pojawiają się na dysku od przedwczoraj nie da się otworzyć - odtwarzanie zatrzymuje się na drugiej - trzeciej sekundzie i koniec. Starsze odcinki odtwarzają się normalnie. Podobnie wszystkie inne VOD (na które mam uprawnienia oczywiście). Dekoder poza tym działa bez zarzutu. Dzwoniłem do BOK - podobno nie mieli takiego przypadku - kazali poczekać dwa dni na nowe kolejne odcinki. Dzwoniłem w sobotę rano. Dzisiaj ściągnęły się ze dwa odcinki i dalej to samo. Oczywiście można wyczyścić dysk, ale szkoda mi moich nagrań :). Miał ktoś coś podobnego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam turbodekoder i mam tą samą sytuację co Ty. Czyli filmy z prapremiery nagle przestały działać. Dzwoniłem na infolinie powiedzieli że prawdopodobnie wina dekodera, doradzili reset wszystkiego, zrobiłem hard reset, oprogramowanie ściągnęło się na nowo, multirum także i całe vod, niestety nic nie pomogło, więc od razu mówię, nie kasujcie dysko bo to nic nie da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam turbodekoder i mam tą samą sytuację co Ty. Czyli filmy z prapremiery nagle przestały działać. Dzwoniłem na infolinie powiedzieli że prawdopodobnie wina dekodera, doradzili reset wszystkiego, zrobiłem hard reset, oprogramowanie ściągnęło się na nowo, multirum także i całe vod, niestety nic nie pomogło, więc od razu mówię, nie kasujcie dysko bo to nic nie da ;)

Dzięki za info. Ja po sugestii infolinii (25 minut czekania, 5 minut rozmowy) zrobiłem soft reset, oczywiście też bez efektu. Pozostaje chyba poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie obraz jest inny na Media czy gorszy czy lepszy to zależy od dwóch rzeczy od gustu i telewizora do jakiego ten media jest podpięty..

Co do gustu mam w rodzinie 4 dekodery w tym pejsa i na każdym z tych dekoderów obraz nieco się różni od siebie..Ale to drobne detale na które niewielu zwraca uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wam serdeczne za opinie doradcze zawsze się przydaja ,wczesniej mialem fergusona 8900 hd i modul astona ale tuner sie zepsul nieodwracalnie i po przejsciu na technisata DiGYBOXX HD C+ zauwazylem tak jak to Grabar okreslil ze- obraz jest inny- jakby mniejsze nasycenie kolorow niz na ferdku ,teraz mam pakiet platinum i sie zastanawiam wlasnie nad mediaBOX+ doszlyby mi inne funkcje ktore teraz nie odbieram ale znow parowanie karty -tak glosno mysle zreszta nie tylko chyba ja ,jak dlugo bedą utrzymywane jeszcze w nc+ 2 systemy kodowania bo w zasadzie o to sie gra toczy .Bylem z Cyfrą ladne lata i nigdy nie narzekalem a teraz to tylko stoimy przed ciąglymi wyborami .Nie moge pojąc caly czas dlaczego nc+ nie wypusci modulu CI+ podobnie jak uczynil to polsat .Jest tyle prostych latwych udogodnien ktore Firma powinna uczynic zeby "przyciągnąć"do siebie abonenta a tu normalny mur...pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając kartę Cyfry+ (a pewnie masz, skoro korzystasz z TechniSata) możesz przecież bez problemu korzystać z oferty nc+ na module np. szarym Cyfra+ HD CI+. (zdaje się, że przy nim nie ma problemów z odbiorem 11.411)

 

Co do Seca Mediaguard czy Nagry to prędko pewnie nie znikną, bo z uwagi na dodatkowe opłaty chyba niewielu cyfrowiczow przy migracji przechodzi na sprzęt ADB/Conax. Poza tym wbrew zapowiedziom znowu przedłużyli termin doładowania C+ na kartę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...