Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Porównywanie darmowego kanału z premium jest nieporozumieniem. Na razie jestem zaskoczony poziomem emitowanych filmów, jeśli będzie utrzymana taka wysoka jakość to można to nazwać strzałem w dziesiątkę i najlepszym kanałem dostępnym w dvbt. Poczekamy, zobaczymy, ale warto zauważyć na naszym rynku medialnym światełko w tunelu i to za DARMO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórki będą. Przecież wspomniano, że mogą wyemitować do 500 premier rocznie, czyli średnio 1-2 dziennie, resztę zapełnią powtórki. No ale chyba tylko [beep] będzie oglądał ten kanał 24h na dobę i go zaboli zbyt częsta emisja filmów. Dla porównania powtórki lecą na wszystkich kanałach filmowych, nie wiem czym się tu ekscytować. Nie da się emitować premier całą dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita: Czy mógłbyś poinformować kogo trzeba, aby jak najszybciej usunięto tę paskudną linię WSS widoczną na Stopklatce w przekazie satelitarnym? :evil:
Odezwiemy się do Cyfrowego Polsatu w tej sprawie w poniedziałek ;)

To przy okazji wspomnijcie też o TV4, bo tam także jest emitowana ta przeszkadzająca w oglądaniu linia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od funkcji overscanu (ucinanie brzegów obrazu z każdej strony) - przy włączonym overscanie nie ma się tych kresek, ale za to widzi się trochę mniej obrazu, za to przy wyłączonym overscanie ma się te kreski, ale za to widzi się trochę więcej obrazu. Dodam, że nie wszystkie odbiorniki oferują możliwość wyłączania overscanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał ma fajną prezentację graficzną, podoba mi się oznaczenie wiekowe i półprzezroczyste logo. Dobra jakość obrazu i dźwięku. W sumie drugi dzień i już widzę powtórki, będzie taki filmbox dla ubogich :) Chyba jeden z niewielu pozytywów NTC (poza Puls2, TVP ABC i Trwam), w MUX-1 to najlepsze co można oglądać, poczekamy jeszcze na FokusTV co pokaże, czy dołączy do tych zapchajdziur od TVN, Polsatu i ZPR czy będzie starał się dorównać do kanałów lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Mr. Orbita za podjęcie tematu. Do kanałów wymienionych przez kolegów można także dodać ATM Rozrywkę. :wink: W naziemnej jakoś potrafią nadawać wszystkie kanały bez widocznej linii WSS.

 

Jak oglądacie Stopklatka TV z transpondera CP to około 10 minut się obraz zawiesza? Chodzi mi o nc +

Także zauważyłem, że co jakiś czas występują sekundowe stopklatki na Stopklatce :lol: nadawanej z transpondera CP. Od razu wyjaśniam, że Stopklatkę oglądam poprzez UPC, która pobiera sygnał z CP, a antenę UPC raczej ustawioną ma precyzyjnie. :wink: Sprawdzę jeszcze jak to wygląda na sygnale z NTC, ale obstawiam, że to CP odstawia kichę. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...