Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu kończy mi się umowa na tv. Mam dekoder netia player 7800. Jakość na 55'' tv nie powala. Jak się ma jakość obrazu i ogólny feeling z użytkowania tv netii na nowszych dekoderach? Sposób nadawania różni się technicznie, czy to jest to samo? Internet na pewno ze mną zostanie bo światłowód daje radę.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że w Netii na dekoderach pojawi się kanał VIAPLAY? Oprócz usługi ma być udostępniony normalny program telewizyjny w UPC, Vectra etc. - chociaż nie wiadomo, jak miałby wyglądać... No i pytanie, czy do TV dadzą większą jakość, niż 720p, o której jest mowa od rana? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2021 o 12:50, radek34 napisał:
Myślicie, że w Netii na dekoderach pojawi się kanał VIAPLAY? Oprócz usługi ma być udostępniony normalny program telewizyjny w UPC, Vectra etc. - chociaż nie wiadomo, jak miałby wyglądać... No i pytanie, czy do TV dadzą większą jakość, niż 720p, o której jest mowa od rana? 

A czy jest Ci to do czegokolwiek potrzebne ? Prawie każdy ma Smart TV. Ewentualnie można sobie kupiec takie Xiaomi Mi Box za ok 180-200 zł. I mieć dostęp do większości serwisów Netflix, HBO GO czy powyżej omawiany.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy obecnie da się u lokalnego przedstawiciela dostać net 150Mb/s + tv ? Czy teraz najniższa prędkość to 300 Mb/s ?

Albo zamówić usługę a potem w ciągu 14 dni wysłać wypowiedzenie i negocjować ofertę. Jest wtedy w ofercie utrzymaniowej net 150M/s + tv ?

Edytowane przez Azar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z końcem września Netia usunęła z oferty kanał Duck TV, a 31 października usunie kanał Eurochannel. Oferta zaczyna przypominać Polsat Box, pewnie jeszcze usunął Active Family, English Club, kilka kanałów lokalnych i kanały od MWE kiedy skończy im się na nie umowa.

Edytowane przez Mtv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Evoboxa to wszystko sypie się regularnie od jakiegoś tygodnia i dotyczy to także streama i IPTV.

Błędy co kilka minut, parę godzin ok i potem znowu "błąd odtwarzania" w kółko. Przełączanie kanału loteria.

Nie wiem o co chodzi, że oni nie są tego w stanie przez taki czas opanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym tygodniu miałem identyczne problemy jak odpaliłem Evoboxa Streama po dłuższej przerwie i widziałem, że ludzie w weekend na FB Polsatu zgłaszali problemy, dawali screeny itd, ale oczywiście rozwiązanie to reset dekodera, wymiana do punkcie itd :). Może w Netii jakoś support do tego lepiej podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...