Jump to content
Yakuzzi

Pakiet Rozrywka HD

Recommended Posts

Przy Vivid Red ramówka jest rozjechana. Nie pokrywa się z rzeczywistością.

Odpisali mi tak na informację o awarii fonii na Vivid Touch SD. Tak samo powiedzieli mi na infolinii. Wynika z rozmowy, że nic nie zrobią z tym i to ja sam jak mi zależy na oglądaniu to mam sam powiadomić nadawcę Vivid Touch SD. Tak mi powiedzieli na infolinii że mam sam zadzwonić do nadawcy.

A tu cytat z odpowiedzi na ICOKU:

"Szanowny Panie 

Dziękujemy za poniższe zgłoszenie. Jednocześnie wyjaśniamy, że Pana mail trafił do Działu Obsługi Klienta Cyfrowego Polsatu. 
Uprzejmie informujemy, że Cyfrowy Polsat jedynie emituje programy telewizyjne poprzez dekoder i nie ma bezpośredniego wpływu na treść programów radiowych i telewizyjnych dostępnych w ramach pakietów, jak również ogólnodostępnych programów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną, w szczególności na dobór audycji, czas ich nadawania oraz wersji językowej, w tej sytuacji również na opisane zniekształcenia głosu. 
W związku z powyższym ewentualne uwagi dotyczące treści audycji powinien Pan skierować do stacji TV, której dotyczy zgłoszenie."

Normalnie śmiech na sali z tym podejściem do abonenta.

Na infolinii facet prawie się wydzierał że to nie jest ich kanał i mam dzwonić do nadawcy.

@support458

Oczywiście, że audio gra drugi plan. Przyznam jednak, że mnie takie mega przesterowanie i zacinki głosu mega denerwują. Raz głos jest ciszej, raz znowu bardzo głośny i wtedy to już jest kompletnie sygnał przesterowany.

Edited by Sławomir Pawłowski

Rozumiem cię. Każdego by zdenerwowało, że stękają raz głośniej, raz ciszej. :oops: Jak usłyszą sąsiedzi to całkiem wtopa. Tak, jak konsultant radził, spróbuj napisać reklamację do nadawcy i napisz nam na forum, co ci odpisali.

Sęk w tym, że nie znam języka angielskiego i niemieckiego, a nadawca nie jest z Polski, więc po polsku nie zrozumieją. Temat odpuszczam, bo chyba na jakiś czas wyłączę ten pakiet w ramach oszczędności.

Edited by Barti
Przymiotniki w języku polskim piszemy małą literą. Poprawiono post.

Spokojnie - dziś zerknę, jeśli awaria nadal ma miejsce, to przyjrzę się bliżej i zadziałam kanałami redakcyjnymi. Vivid Touch SD jest emitowany z 12,188 GHz, pol. V, to transponder Cyfrowego Polsatu. Kanał pojawia się bezpośrednio w miejscu Dla Abonentów od 23:00, ale Dla Abonentów problemu z audio nie ma. Jest to jedyna stacja o tej tematyce emitowana bezpośrednio z pojemności operatora (+ jeszcze xxxVOD), dla pozostałych to prawda - nie są nadawane przez CP, tylko z zewnątrz.

Aktualizacja 23:30

Nadal jest problem na Vivid Touch. Przekażę dalej, na razie na szybko zgłosiłem do samego Vivid.

Aktualizacja 4.12

Jakby co - dla porządku - problem z audio na Vivid Touch został rozwiązany. Ale nie wiem precyzyjnie od kiedy, nie było mnie parę dni.

Edited by Mr. Orbita
Aktualizacja z 4 grudnia
  • Thanks 1