Skocz do zawartości

Pakiet Rozrywka HD


Yakuzzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, DamianCP napisał:

A u mnie pisze nieobsługiwany format obrazu. Dekoder EvoBox PVR 

U mnie na EvoBox PVR świeci cały czas, natomiast na multiroom'ie obraz znika późnym wieczorem

i pojawia się komunikat "nieobsługiwany format obrazu" ale tylko na kanale Blue Hustler, reszta OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2022 o 01:49, Refix napisał:

U mnie na EvoBox PVR świeci cały czas, natomiast na multiroom'ie obraz znika późnym wieczorem

i pojawia się komunikat "nieobsługiwany format obrazu" ale tylko na kanale Blue Hustler, reszta OK.

U mnie nie działa na EVOBOX PVR od 21 

Edytowane przez Master2012
Dodanie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały zostały dodane oficjalnie, ponieważ jak się zadzwoni na infolinię i się poprosi o wymienienie kanałów jakie wchodzą w skład pakietu Rozrywka HD, to konsultant wymienia między innymi kanał Dorcel HD i Blue Hustler, więc są oficjalnie dostępne. 

 

  Natomiast ja zgłaszałem poprzez ICOK problem z kanałem Blue Hustler po godzinie 21, to mi odpisali abym ustawił prawidłowo antenę:lol2:

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dariusz.walowski34

Niewiem co się dzieje i gdzie o tym napisać nie mam tych kanałów w pakiecie a jak się naciśnie oglądaj od początku to powinny być zakodowane a można je oglądać Tak jest na wszystkich kanałach mam familijny Hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dariusz.walowski34

Ten pan wyżej napisał Tak mam dostęp na wszystkich kanałach których nie mam w abonamencie przez te usługę nawet na film boxach i HBO i cinemax wszędzie tam gdzie jest niebieskie kółeczko 

Robiłem ustawienia domyślne dekodera i dalej man do wszystkich kanałów dostęp nie wiem co mam robić boję się że za to będę płacił mam stary pakiet familijny usługa katalogi online i on demamand i 7 dni w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2022 o 14:50, dariusz.walowski34 napisał:

Ten pan wyżej napisał Tak mam dostęp na wszystkich kanałach których nie mam w abonamencie przez te usługę nawet na film boxach i HBO i cinemax wszędzie tam gdzie jest niebieskie kółeczko 

Robiłem ustawienia domyślne dekodera i dalej man do wszystkich kanałów dostęp nie wiem co mam robić boję się że za to będę płacił mam stary pakiet familijny usługa katalogi online i on demamand i 7 dni w cenie

 

 

Powiem Ci jak kolega napisał. Nie "naprawiaj" tego . Ciesz się. To pokazuje ze system Polsatu jest do D... Z zyskiem dla Ciebie a strata dla polsatu placisz za familijny HD I nie zapłacisz więcej.  Chyba ze zrobisz przedłużanie umowy lub weźmiesz nowy pakiet. To problem Polsatu, ja mam tak z PLAY NOW mam wszystkie kanały a place za pakiet podstawowy. I się nie odzywam.

Edytowane przez Kiler
Nie piszemy postów w pionie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...