Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oni juz wiedza po co i maja plan na to. Nie moge na razie za wiele pisac. Ale nie oddadza niczego a zaskocza lekko. Ale na razie cisza. Przyjdzie pora na radosci.

 

Inna rzecz, ze jeszcze w sierpniu nieoficjalnie podawali mi info, ze tvp 4k bedzie z 10719V. Potem sie wyfcofali z tego. Dosc szybko, bo newsa u siebie kasowalem jakos po godzinie :P

 

Edytowane przez Urkisat
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ircios napisał(a):

TVP 4k przestanie nadawać to i TP może zniknąć 😁

Chyba, że dadzą tam C+ 4k

Jakby mieli go wylaczyc to by sie w to nie bawili, tylko 4k wrzuciliby na 10834v gdzie tez maja sporo miejsca. A warto pamietac, ze maja tez kanal 4k od spi. byc moze to bedzie kolejna ciekawa nowosc 4k.

Edytowane przez Urkisat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Urkisat napisał(a):

Oni juz wiedza po co i maja plan na to. Nie moge na razie za wiele pisac. Ale nie oddadza niczego a zaskocza lekko. Ale na razie cisza. Przyjdzie pora na radosci.

 

Inna rzecz, ze jeszcze w sierpniu nieoficjalnie podawali mi info, ze tvp 4k bedzie z 10719V. Potem sie wyfcofali z tego. Dosc szybko, bo newsa u siebie kasowalem jakos po godzinie :P

 

Trzymam za słowo i wypomnę jak go oddadzą. Zrobiłem sobie screena żeby ci przypomnieć o tych bajkach gdy nadejdzie ten dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzruszony jestem, ze az tak sie zaangazowales (screeny zacna rzecz, ale ja nic nie zamierzam kasować :P) :) Poza tym czekam z niecierpliwoscia na to spelnienie sie bajki o wylaczeniu :D Bo od 3 miesiecy C+ zaprzecza tym plotkom :D A niektorzy juz widzieli wylaczony 10892H, a tu jednak znow mialem racje, bo od sierpnia pisze, ze nic nie wylacza.

Swoją drogą w to, ze TVP 4K bedzie na 10892H tez nikt nie wierzyl, jak to pisalem jako pierwszy w ramach przeciekow. No i masz ci los :D

No i nie pomijajmy faktu obowiazujacych umow na dzierzawe transponderow.

Edytowane przez Urkisat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Urkisat napisał(a):

Jakby mieli go wylaczyc to by sie w to nie bawili, tylko 4k wrzuciliby na 10834v gdzie tez maja sporo miejsca. A warto pamietac, ze maja tez kanal 4k od spi. byc moze to bedzie kolejna ciekawa nowosc 4k.

Już bym wolał Eurosport 4K niż jakiś śmieszny gniot od SPI…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...