Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest oficjalne stanowiska Julka. Wywiad w magazynie Sukces. Będzie 8 brandów Canal PLUS w tym drugi sportowy. Zmiana na głównym kanale, na którym mają teraz byc najwazniejsze wydarzenia sportowe, filmy, muzyka i nowe programy. Familijny ma być typowo kanałem rodzinnym.Wieksza koncentracja na serialach. Ponadto zapowiedź współpracy z partnerem? w zakresie kanału dokumentalnego, historia ludzi, kanał który ma "inspirować" itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest oficjalne stanowiska Julka. Wywiad w magazynie Sukces. Będzie 8 brandów Canal PLUS w tym drugi sportowy. Zmiana na głównym kanale, na którym mają teraz byc najwazniejsze wydarzenia sportowe, filmy, muzyka i nowe programy.

 

No tak, bo skoro, mam premium sport, a premium film mnie nie interesuje, to trzeba "najważniejsze wydarzenia sportowe" przenieść do Canal+, żebym musiał dodatkowo płacić. To chyba będzie krótka "przygoda" z nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto cała wypowiedź:

Nadawca chce bardzo wyraźnie zdefiniować charakter każdego kanału. – Tak, aby widz nie miał cienia wątpliwości, czego może się spodziewać, włączając go w prime timie – mówi szef platformy nc+. – To nie będzie zwykłe odkurzenie logo. Dla przykładu: na naszej głównej, flagowej antenie Canal+ nie będziemy już opierać się wyłącznie na filmach, wprowadzimy także najlepsze wydarzenia sportowe, muzykę i nowe programy, w dalszym ciągu bez reklam. Nowością będzie też to, że zamiast jednego kanału sportowego będą dwa. Pozostanie też oczywiście kanał filmowy, ale już familijny zaprezentuje wyraźną ofertę rozrywki rodzinnej. Jestem przekonany, że dwa nowe kanały tylko ugruntują naszą pozycję.

 

Fenomenem telewizji są dziś seriale. Verley dodaje, że seriale gromadzą przed telewizorami olbrzymią widownię, bez względu na to, czy jesteśmy w Polsce, we Francji czy za oceanem. Trudno porównywać dzisiejsze seriale do tych sprzed dziesięciu lat. – Dziś biją często na głowę pełnometrażowe produkcje. Ich twórcom udaje się przyciągnąć najlepszych aktorów, reżyserów i scenarzystów. Seriale mają też często rozmach i budżet, których nie powstydziłby się niejeden hollywoodzki film. Niesamowite, jak wiele nowych produkcji powstaje. Naszym zadaniem będzie wybrać te, które trafią w gust lokalnego widza.

 

Canal+ planuje pokazywać głównie produkcje amerykańskie, a także kilka wybranych seriali europejskich, ale i własne produkcje.

 

Drugą ambicją stacji jest stworzenia kanału, który będzie źródłem inspiracji i dyskusji dla Polaków.

 

– Będziemy go tworzyć wspólnie ze znanym na tym polu partnerem telewizyjnym, po raz pierwszy w historii łącząc doświadczenia dwóch nadawców – twierdzi Verley.

 

Mowa o produkcjach dokumentalnych, filmach i historiach pokazujących wybitnych ludzi, ich odkrycia i osiągnięcia. – Chcemy pokazywać ludzkie pasje, motywować i inspirować naszych widzów, a za sprawą lokalnych produkcji opowiadać prawdziwe historie Polaków – zapowiada w najnowszym „Sukcesie" szef platformy nc+.

 

Dodaje również, że Polska jest drugim co do wielkości rynkiem, na którym działa cała grupa, tuż za Francją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, co?

Wzięli jednak pod uwagę wyniki badań z propozycjami nowych kanałów (w tym Canal+ Seriale)?

Ciekawe co będzie z tymi którzy nie mają 6xC? Ja mam główny i dwa filmowe ale rozdawali też tylko pakiet Family1,2 i Sport a tam głównego nie ma do którego jak wynika z wypowiedzi ma trafić też część sportu.

Mam nadzieję, że wszystkie pakiet 3xC zamienią na 6xC bo inaczej przy wprowadzaniu zmian w ramówkach zrobi się znów awantura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore, dzieki za cala wypowiedz Juliana V.

@Emil.1603

8.) Canal+ ON DEMAND

O czym wielu tu pisalo, w tym i ja :) A w dodatku @IDTH, dal posta z materialem promo, nad Twoim postem o liczbie i nazwach C+. ;)

Ma być nowy kanał. Przeczytaj ten artykuł. Serwis on demand swoją drogą.

 

Drugą ambicją stacji jest stworzenia kanału, który będzie źródłem inspiracji i dyskusji dla Polaków.

 

– Będziemy go tworzyć wspólnie ze znanym na tym polu partnerem telewizyjnym, po raz pierwszy w historii łącząc doświadczenia dwóch nadawców – twierdzi Verley.

 

Mowa o produkcjach dokumentalnych, filmach i historiach pokazujących wybitnych ludzi, ich odkrycia i osiągnięcia. – Chcemy pokazywać ludzkie pasje, motywować i inspirować naszych widzów, a za sprawą lokalnych produkcji opowiadać prawdziwe historie Polaków – zapowiada w najnowszym „Sukcesie" szef platformy nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...