Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego @hanysie. Zamiast mędrkować zajrzyj na "atrakcje" podstawowego Canalu+ we Francji; sobota... serie, serie, serie, autre, culture...jakiś lokalny futbol Lyon-Nicea... film "Noe" i gadające głowy o kulturze i sporcie.

Liczycie, ze polska odmiana będzie o wiele lepsza? I dlaczego sądzicie ,że w Polsce ktoś będzie wyważał otwarte dzrzwi. Słowa Juliana padły i wszystko na to wskazuje , że wzorce francuskie wchodzić będa u nas. Jak tam działają to może nie są biznesowa złe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pośmieję! Z kanału Canal+ Seriale - to znaczy, że na innych z rodziny Canal+ nareszcie nie będzie seriali :lol2:

 

Znaczy to, by mieszając, nic nie zrobić :lol2: A przy tym, tak zdefiniować charakter każdego kanału, aby widz miał oczopląs.

Podobnie, jak to jest z niezdefiniowaną definicją słowa premium.

 

Może być jeszcze gorzej, jeśli decyzyjni, aktualny pakiet dzielony przez dwa, podzielą sobie przez trzy lub cztery i za każdy każą sobie zapłacić oddzielnie. Śmiejmy się :lol2: Idzie nowe :roll:

I z czego się brechtasz? -.- Taki kanał jest potrzebny, bo oferta serialowa CANAL+ jest dobra, a przynajmniej nie będzie [beep]u, bo seriale zostaną oddzielone od filmów.

 

Moze ten nowy kanal, beda tworzyc wspolnie z Scripps Network International ?

Nie będą. Scripps Networks Interactive nie ma w portfolio takiego kanału dokumentalnego, o jakim mówił Julien, a poza tym w jego ofercie mają być programy o Polakach, a spółka z Knoxville nie ma w swojej bibliotece takich programów.

 

Canal+ Seriale to nie zły pomysł pod warunkiem że zobaczymy te seriale też z serwisu seriale+ i na bieżąco nowości i nie tylko.

 

Bo jaka będą kotlety to marnie to widzę...

To jest bardzo dobry pomysł! Na rynku brakuje dobrego kanału serialowego premium.

 

W Kwietniu

Ciekawe tylko którego. Ja obstawiam dwie daty - 5 kwietnia, dwa lata po ostatnich zmianach, oraz 16 kwietnia, połowa miesiąca i równolegle ze startem dwóch nowych kanałów udziałowca ITI Neovision (nc+) (TVN FABUŁA i TVN Meteo Active).

 

To TY tak zakładasz, a to różnica.

Marka Family to Canal+ Family1 i Canal+ Family2. Czy masz jakieś zapowiedzi rezygnacji z dwójki?

 

Nie wspomnę już, że Canal+ nie ma wystarczającej liczby treści, by stworzyć osobny kanał Canal+ Seriale. Co innego HBO, ale oni chyba zrezygnowali z tego pomysłu, bo jak na razie seriale dobrze sprawdzają się w VOD (HBO GO).

Widziałeś może co było w ankiecie nc+ jesienią? Był tylko jeden kanał CANAL+ FAMILY, a ankieta się w pewnej części sprawdziła, a teraz Julien potwierdził zmiany w ofercie CANAL+.

 

Ale czy szef nc+ wspominał o nowym kanale z serialami?

Mam wrażenie, że [beep] zobaczyła spoty stworzone na potrzeby ankiety dla abonentów nc+ i już mają wizje.

 

Zapewne ludzie z tego forum, którzy przy przedłużeniu umowy chcą tak bardzo płacić za Canal+, że walczą nawet o złotówkę, pewnie będa chcieli płacić więcej za wypasiony Canal+ Seriale, w którym będą seriale leciały non-stop.

 

Jak dla mnie plany nadawcy są jasne, wszystko po dwa kanały:

- ogólnotematyczne/społeczne: CANAL+, w planach nowy CANAL+

- rodzinne: CANAL+ Family, CANAL+ Family2

- filmowe: CANAL+ Film, CANAL+ Film2

- sportowe: CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2

 

a seriale można upchać wszędzie :)

O kanale z serialami wprost nie mówił, ale wypowiedź odnośnie samych seriali w "Sukcesie" była spora, a to wskazuje tylko na jedno.

 

@muza_tv. Julek i nic nie musiał wspominać na ten temat,bo paczka upodabnia się do tej Francuskuej.. A C+ Seriale powinno być. Przynajmniej w kanale filmowym nie będzie seriali. Będzie pożądek .

Dokładnie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ [+2] (nie CANAL+ 2), to miałby być kanał z dwugodzinnym opóźnieniem, więc nie wymyślaj. Nie było mowy o jakimś CANAL+ 2. Jak kanał z serialami, to CANAL+ SERIALE. I nic innego.

 

Będzie po jednym kanale filmowym i familijnym.

 

Pozostanie też oczywiście kanał filmowy, ale już familijny zaprezentuje wyraźną ofertę rozrywki rodzinnej.

Wyraźnie jest napisane kanał filmowy oraz familijny.

 

Jak nic, chodzi o ten sam pakiet z ankiety!

 

QSEIOfe.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co nam kanał z dwugodzinnym opóźnieniem?

Poza tym media2.pl pisze:

W pakiecie Canal+ pozostaną kanały filmowe, natomiast Canal+ Family otrzyma bardziej rodzinny charakter.

 

I znów będą jakieś renbrandingi jednych kanałów na inne? Moim zdaniem tak nie bedzie .Nazwy zostaną utrzymane a C+ SPORT 2 będzie nowym kanałem i nie będzie kanału z opóźnieniem - nie ma to sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co nam kanał z dwugodzinnym opóźnieniem?

Poza tym media2.pl pisze:

W pakiecie Canal+ pozostaną kanały filmowe, natomiast Canal+ Family otrzyma bardziej rodzinny charakter.

 

I znów będą jakieś renbrandingi jednych kanałów na inne? Moim zdaniem tak nie bedzie .Nazwy zostaną utrzymane a C+ SPORT 2 będzie nowym kanałem i nie będzie kanału z opóźnieniem - nie ma to sensu

A dla mnie ma. Jak był TVN HD+1, to często był u mnie oglądany, i wielu osobom również go brakuje. Zagranicą są Sky Movies Premiere +1, Sky Cinema +1 czy Sky Cinema +24 (Niemcy oraz Włochy), CANAL+ 1 ...30 (półgodzinne opóźnienie)/

 

Jak dla mnie jeden kanał filmowy to za mało. Powinny zostać dwa, tym bardziej, że będzie mniej filmów na C+, a na C+Family prawdopodobnie zostaną tylko rodzinne produkcje.

Jeden w 100% filmowy, oraz oczywiście CANAL+. Przecież nie zawalą połowy ramówki koncertami, sportem i dokumentami. To będzie pewnie w mniejszości, bo... sport na CANAL+ to będzie nie zawsze, a głównie właśnie pod UEFA Champions League, El Clasico czy właśnie Barclays Premier League. Koncerty również są rzadko. Premiery filmowe na pewno będą na CANAL+, a później na CANAL+ FILM. Do tego CANAL+ FAMILY, na którym też będą jakieś filmy. Także spokojnie.

 

W C+ family będą tez filmy familijne, animacje, pewnie też dokumenty

Ważne, żeby nie było sportów, horrorów, thrillerów i innych takich, bo wtedy nie będzie prawdziwy kanał familijny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi. Sky ma 10 kanałów filmowych i jakoś nikt nie płacze.

Co z tego? Niech sobie mają. Zobacz ich ramówkę, a później chwal. Premiery są tylko na Sky Movies Premiere, o czym świadczy nazwa. A jak jest (oznzacz. - X), to później film Y, i znowu film X. Zwłaszcza, że sam mam dostęp do nich, poprzez usługę NOWTV, więc wiem co mówię. Do tego jeszcze poprzez satelitę nadaje Sky Movies Premiere +1.

 

Ale to nie ich wina. Można powiedzieć, że są monopolistami, bo nie ma tam innego gracza na rynku premium. Basic cable to Film4, TCM, Sony Movie Channel i niszowe Horror Channel, True Movies, Movies 24, movies4men. HBO tam nie ma i nawet nie będzie, bo sam Sky plc z nimi współpracuje. Choćby Sky Atlantic to efekt tej współpracy. Przez pewien czas nadawali i reklamowali się hasłem "The home of HBO". Z czasem zmienili na "The Home of World Class Television", bo doszły inne produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...