Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:mrgreen: Drugi sezon serialu "Pod kopułą" jako premiera w odpłatnym bądź nie (zobaczymy) w C+ Seriale

 

Sukces murowany....

Pozdrawiam 8)

Tak, kanał premium z serialami prawie rok po amerykańskiej premierze :) Na C+ teraz leci Peaky Blinders 2, też pół roku po premierze. To już Ale kino ma świeższe premiery seriali i to całkiem niezłych seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kanały Polsat Viasat, to tutaj musieliby gadać z Viasatem, nie Polsatem.

 

8 kanałów Canal+, szczegóły w kwietniu. ;) . Chyba coś się sprawdzi z tej ankiety :D

8 kanałów? Hmm...

 

1 - CANAL+

2 - CANAL+ FILM

3 - CANAL+ SERIALE

4 - CANAL+ FAMILY

5 - CANAL+ SPORT

6 - CANAL+ SPORT 2

7 - CANAL+ [+2]

 

8 - CANAL+ [???]

 

Hmm... Może chodzi o serwis CANAL+ ON DEMAND, więc wtedy by się to zgadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 kanałów Canal+, szczegóły w kwietniu. ;) . Chyba coś się sprawdzi z tej ankiety :D

Jaki cudem 8 kanałów? Przecież jeśli nawet się sprawdzą CANAL+ Sport 2 i CANAL+ Seriale to ten pierwszy pewnie zastąpi CANAL+ Family 2, a ten drugi CANAL+ Film 2, a w CANAL+ [+2] to wątpię, więc o co chodzi z tymi 8 kanałami? I czemu w kwietniu jak urodziny CANAL+ są 21 marca? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przypomnę że w ankiecie były jeszcze Polsat Sport i Polsat Sport Extra :P Wielu się pukało w głowę że tyle kanałów ma być a tu proszę powoli kanały są wprowadzone w życie, a Polsaty Sport? jeśli Solorz chce zarobić jeszcze więcej to czemu nie? chociaż z drugiej strony platforma CP już byłaby pozbawiona sensu bo wszystko prawie jest w NC+ co ma CP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Polsatami Sport wydaje mi się, że to była jednak pomyłka, bo pojawiły się one tylko na jednym obrazku przedstawiającym zawartość pakietu, a było bodajże 13 takich różnych obrazków i zresztą jak jakiś czas poźniej przeglądało się obrazki z tej ankiety to już zniknęły loga tych kanałów :wink: A łatwo mogło dojść do takiej pomyłki, bo w tej ankiecie były też przedstawione pakiety CP w celu porównania ofert nc+ i właśnie CP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile było tych ankiet ale tę którą wypełniałem to PS pojawiał się tylko w ocenie zawartości, rozpoznawalności, cenie itd. Pojawiała się lista kanałów sportowych, dokumentalnych, rozrywkowych, filmowych i każdy można było ocenić w 5 stopniach. PS pojawił się pewnie tylko dlatego że na poczatku zaznaczyłem że mam dostęp i do nc+ i do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Canal+ Film 2 przecież nie ma seriali, więc ten kanał może pozostanie, a C+ Seriale wejdzie jako nowa marka...

A po drugie - kompletnie nie rozumiem nc+: zamiast wprowadzić nowości na urodziny w marcu to inni zrobią to w kwietniu , w maju a może dopiero zapowiedź na jesień...

Równie dobrze mogą jakiś kanał sportowy poświęcony piłce nożnej stworzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, gdzieś słyszał z jakich parametrów TVN Fabuła?

 

Pytam, bo próbuję sobie wyobrazić gdzie by tu jeszcze pogorszyć jakość dotychczas nadawanych kanałów, ups - przepraszam :oops: , gdzie by tu jeszcze wcisnąć jakiś kanał i jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić. :>

 

No, chyba że w miejsce AXN Spin HD na 11278V, ale wtedy moja wyobraźnia rozbudza się wręcz kosmicznie i jej oczami widzę logo TVN Fabuła z dopiskiem ... HD. :brawo::brawo:

 

No, ale zaraz potem się budzę zlany potem i w podłym nastroju - to był tylko sen. :cry:

 

Ale tak na poważnie - padły jakieś zapowiedzi (pomysły) transponderowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra kolejna przekładanka na liście kanałów , z racji podmianki Viacom Blink! na Paramount Channel HD , który będzie na pozycji 63 , zmianie ulegnie pozycja FILMBOXA który będzie na 67 za tvp seriale który to z kolei będzie na 14 pozycji listy kanałow , pozycja 179 wynika z tego, że będzie pusta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba grubo ponad miesiąc lecą 3 testy w tym dwa na 11,508 oraz jeden na 11,258 jeśli mnie pamieć nie myli.

Dwa z nich są w jakości HD chyba sądząc po przesyle.

Może w końcu coś tam włączą.

Jeden test, to już nie test. Tylko ID jest takie. Nadaje tam iTVN Extra, w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Canal+ Film 2 przecież nie ma seriali, więc ten kanał może pozostanie, a C+ Seriale wejdzie jako nowa marka...

A po drugie - kompletnie nie rozumiem nc+: zamiast wprowadzić nowości na urodziny w marcu to inni zrobią to w kwietniu , w maju a może dopiero zapowiedź na jesień...

Równie dobrze mogą jakiś kanał sportowy poświęcony piłce nożnej stworzyć...

 

w Canal+ Film 2 są emitowane seriale :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra kolejna przekładanka na liście kanałów , z racji podmianki Viacom Blink! na Paramount Channel HD , który będzie na pozycji 63 , zmianie ulegnie pozycja FILMBOXA który będzie na 67 za tvp seriale który to z kolei będzie na 14 pozycji listy kanałow , pozycja 179 wynika z tego, że będzie pusta .

Co tak wysoko z poczatku, TVP Seriale. Czyzby jakies zyczenia TVP, w zamian za TVP Kultura w HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...