Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest logika. Obecnie na trzech kanałach filmowych jest dużo powtórek, a premiery są tylko na CANAL+. Teraz przynajmniej ograniczą powtórki i oddzielą seriale.

Teraz to dopiero beda powtorki na tym jednym kanale, przez pol roku jedno i to samo w kolko. A po drugie nie bedzie juz tego dodatkowego wyboru, bo ubedzie 2kanaly filmowe, wiec logiki jak dla mnie brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julianowa spóła wraca do rodzimego wzorca. Super byłoby słyszeć: kupimy to, wzmocnimy tamto... przelewanie z pustego w prózne. Z grubsz a szykują się gadajace głowy na głównym C+ i jeszcze 10 powtórek filmu na zwolnionych pasmach serialowych. C+ z przesunięciem....to dla kogo? Przerost formy nad treścią.

Widzę, że Koledzy (ci dzielący włos na 4. w sprawach pakietyzacji) mają pamięć złotej rybki. Pakietyzacje Canal+ były już ze 3 od 2013 roku i co?

Działo się coś nadzwyczajnego? Wypowiadano umowy? Nadawca w ogóle się tym nie przejął i JAKOŚ to chodzi.

Najbardziej podoba mi się wydumana myśl eksperta "że niektóre pozycje programowe, dla niektórych BĘDĄ odkodowane na czas emisji". Ubaw z rana .

I, że tak spytam: tłumaczył się Wam ktoś z Canal+, że nie spełniono warunków 1. pakietyzacji (tej z 6.04.2013) ?

I teraz też tak będzie. Nikt abonentów nie bedzie pytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pośmieję! Z kanału Canal+ Seriale - to znaczy, że na innych z rodziny Canal+ nareszcie nie będzie seriali :lol2:

 

Znaczy to, by mieszając, nic nie zrobić :lol2: A przy tym, tak zdefiniować charakter każdego kanału, aby widz miał oczopląs.

Podobnie, jak to jest z niezdefiniowaną definicją słowa premium.

 

Może być jeszcze gorzej, jeśli decyzyjni, aktualny pakiet dzielony przez dwa, podzielą sobie przez trzy lub cztery i za każdy każą sobie zapłacić oddzielnie. Śmiejmy się :lol2: Idzie nowe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+Seriale to ewidentny zysk nadawcy. Teraz marny serial natychmiast abonent wyłowi. W dedykowanym będzie więcej miejsca na powtórki i gniota 1 czy 2 widz łatwiej zniesie. Na innych C+ w miejsce opuszczone przez serial walnie się powtórke filmu.

Kazdy rozsądny widz wie, że w dobie nagrywarek nie ilość kanałów a ich ZAWARTOŚĆ czyni róznicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to będzie jak nc+ zgarnie Ekstraklasę nawet w części i umieści ją w nowym CANAL+ SPORT 2, który będzie dla obecnych za dodatkową opłatą?

Moim zdaniem nie będzie rebrandingu CANAL+ Family 2 ani Canal+ Film 2 - co najwyżej CANAL+ film 2 będzie kombinacją filmów z C+ i C+ Film1 np. z opóźnieniem, aby zachować warunki umów. Uważam też, że nowy kanał dokumentalno-społeczny nie będzie kanałem premium i nie będzie w składzie tej paczki a zastąpi inny kanał niegwarantowany dostępny w ofercie nc+, który ma zbliżoną tematykę do opisu wizji tego kanału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu się dziwić że są problemy ze sprzedażą paczki C+ jak oni życzą sobie cenę jak za zborze... A zimą to będziemy w sandałach chodzić..

 

I powinni dać wybór:

 

1. CANAL+

2. CANAL+ [+2]

3. CANAL+ FILM

4. CANAL+ SERIALE

5. CANAL+ FAMILY

 

koszt xxx?

+

1. CANAL+ SPORT

2. CANAL+ SPORT 2

3. CANAL+ OND

 

+ koszt xxx?

 

Całość: xxx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle coraz to nowe teorie spiskowe dziejów i coraz to większe głupoty ludziska wypisują.

bat - jeśli kanał premium z premierami filmowymi, sportem na żywo i filmami dokumentalnymi dla Ciebie to śmieć to gratuluje stanu umysłu.

 

Co do ceny...cena za paczkę CANAL+ 20 zł to kpina.

Taka paczka powinna kosztować koło 30-35 zł.

Rozdawnictwo za darmo się jeszcze nikomu nie opłaciło.

Może skończy się rozdawanie paczki dla byłych abonentów N za pół darmo w końcu.

 

JENEKA - zlituj się, może mają Ci to za darmo dać?

A może mają Ci dopłacić łaskawie, że dają Ci filmy i sport na żywo?

20 zł - to kpina.

 

Podsumowując ogólnie na daną chwile nie wiadomo nic.

Jest jeden pewniak.

Zmiany idą w dobrym kierunku bo CANAL+ seriale jest potrzebny żeby było wiadomo co gdzie jest.

Ja osobiście nie oglądam seriali bo nie lubię i nie mam na to czasu i wkurza mnie ze nie mogę oglądać filmu bo na kanałach filmowych leci właśnie serial.

Drugi kanał sportowy też jak najbardziej potrzebny bo teraz nie ma kompletnie miejsca na powtórki meczów z Anglii czy Hiszpanii.

No i pytanie główne - kiedy te zmiany?

Skoro już się o nim mówi to może jeszcze w tym półroczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A obecne kanały z paczki C+Są gwarantowane w najnowszych umowach?Jak tak to poleci trochę wypowiedzeń jak ramówka zmieni się znacznie.

 

Zacytuje wypowiedz ze strony satkuriera

16 kwietnia br. kanał TVN Meteo, obecny na platformie nc+, przekształci się w TVN Meteo Active, a 19 marca br. Viacom Blink! w Paramount Channel HD. Zmiana nazwy kanału - w obu wypadkach wynikająca z decyzji nadawcy - nie może być podstawą do rozwiązania umowy, gdyż w jej wyniku nie zmienia się oferta dla klienta - poinformował serwis satkurier.pl Bartosz Olejniczak, koordynator ds. mediów społecznościowych i PR korporacyjnego w nc+

 

Jeśli według Pana Olejniczaka zmiana Blink na Paramount to tylko zmiana nazwy a nie zmiana ramówki to już na pewno po zmianie z C+Film 2 na C+Seriale nie da się wypowiedzieć umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wam powiedział o Canal+ Seriale i jakimś Canal+ [2+] :)

W wywiadzie szef Canal+ mówi tylko o wzmocnieniu oferty serialowej, a nie tworzeniu kanału z serialami. Zapowiedział dwa nowe kanały, z tekstu wynika ze sportowy i jakiś nowy z innym nadawcą. A wy znów odpływacie, spekulujecie, podniecacie się tak samo jak z Fox Sports w Polsce.

 

Nie wspomnę już o wizjach dodatkowych opłat za nowe kanały. Przypomnę wielkim znawcą rynku i tworzenia medialnego biznesu z tego forum, że Canal+ to PAKIET. Więc będzie sprzedawany jako cały pakiet i z podziałem na film/sport.

 

Szczegóły mają zostać ogłoszone w kwietniu. Cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może. Tylko z wypowiedzi prezesa Canal+ nie wynika, że nowe kanały zastąpią inne. Wręcz przeciwnie, marka Family zostaje na rynku, i będzie zmienia, by bardziej kojarzyć się z ofertą rodzinną. Nie ma też info o nowym kanale z serialami, tylko zapowiedź, że będzie ich więcej. Dodatkowo dzisiaj w TOK FM zapowiedzieli, że będa kręcić nowy serial Polski - premiera w przyszłym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To TY tak zakładasz, a to różnica.

Marka Family to Canal+ Family1 i Canal+ Family2. Czy masz jakieś zapowiedzi rezygnacji z dwójki?

 

Nie wspomnę już, że Canal+ nie ma wystarczającej liczby treści, by stworzyć osobny kanał Canal+ Seriale. Co innego HBO, ale oni chyba zrezygnowali z tego pomysłu, bo jak na razie seriale dobrze sprawdzają się w VOD (HBO GO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy szef nc+ wspominał o nowym kanale z serialami?

Mam wrażenie, że [beep] zobaczyła spoty stworzone na potrzeby ankiety dla abonentów nc+ i już mają wizje.

 

Zapewne ludzie z tego forum, którzy przy przedłużeniu umowy chcą tak bardzo płacić za Canal+, że walczą nawet o złotówkę, pewnie będa chcieli płacić więcej za wypasiony Canal+ Seriale, w którym będą seriale leciały non-stop.

 

Jak dla mnie plany nadawcy są jasne, wszystko po dwa kanały:

- ogólnotematyczne/społeczne: CANAL+, w planach nowy CANAL+

- rodzinne: CANAL+ Family, CANAL+ Family2

- filmowe: CANAL+ Film, CANAL+ Film2

- sportowe: CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2

 

a seriale można upchać wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopoty będą miały kablówki. Bo raczej będzie podwyżka paczki C+. Ale jednocześnie dalej będą na platformie rozdawać paczkę za grosze przy przedłużeniu. Tym samym chcą zmusić klientów kablówek, żeby przechodzili do NC+. :P

 

Ale kanał Serialowy cieszy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...