Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

..... a w IV kwartale zapowiadany dekoder UHD. W sprawie drugiej zapowiedzi rok temu mówili to samo :D

Dokladnie. I tu na forum jakiś uparciuch twierdził, że w 100% na koniec roku pojawi się sprzęt UHD. Tak bardzo w to wierzył,że sie założył o łychę. No cóż...mam nadzieję, że ma na tyle honoru, że w styczniu będę się delektował tym trunkiem :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to chyba nic nowego, ale:

https://satkurier.pl/news/153573/dyrektor-canal-potwierdza-dekoder-uhd-w-2017.html

 

 

Według dostępnych informacji, nowy dekoder Canal+ będzie obsługiwał Ultra HD i będzie kompatybilny ze wszystkimi trybami odbioru: satelitarnym, naziemnym i internetowym (OTT).

Nowy dekoder UHD ma być dostępny nie tylko we francuskiej platformie Canal, ale także w nc+. Według ostatnich informacji, miałby trafić do polskiej oferty w drugiej połowie 2017 roku. Niestety na chwilę obecną brak bardziej szczegółowych informacji na ten temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że będzie nowy dekoder, może będzie lepszy od obecnego badziewia. Ale fajniej by było gdyby tv miało takie same możliwości jak dekoder, ale takie rzeczy to nie w nc+:) . Na co dekoder z UHD jak w nc+ nawet nie ma jako takiego 1080p że o porządnym nie wspomnę :). Ehh... to zabieranie się do rzeczy od tylnej strony mnie wkurza (u wszystkich, nie tylko w nc+ ;) )

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios - takich rzeczy to oficjalnie nawet nie było (czyli dekoder UHD jeszcze w tym roku). Jeżeli już coś w tym roku miało być, to dekoder IPTV (jeżeli obecnie się mówi o II czy III kwartale, to jest niezła obsuwa :doh: ).

@Mimic - jeżeli na rynek francuski i polski będzie ten sam dekoder, to w końcu będzie dobrze (WifiBOX-y okazały się marną podróbą LeCube'a). Co do 4K, to jest to pewnik - pytanie co np. z HbbTV czy większym dyskiem twardym na nagrania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 % abonentów nawet nie wie co to jest UHD i w ogóle im to jest do szczęścia niepotrzebne. Lepiej żeby nc+ nie zaczynało tego wyścigu na cyferki.

 

Przykładowo,kiedyś TVN nadawał analogowo z satelity,naziemnie tylko w dużych miastach ale każdy chciał go mieć bo było co oglądać.

 

Dziś jest wszędzie w bardzo dobrym HD,nawet prepaid bez umowy ale co z tego jak tam kompletnie nic nie ma.

 

Tak bardzo chcecie Łapu capu w UHD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Sorek21 miałeś do czynienia z UHD?Ja mam i polecam :P

Takim myśleniem co prezentujesz to my będziemy daleko za ....  ;)

Dobry pomysł z tymi dekoderami mam nadzieje że się one pojawią ... łapu capu nie koniecznie ale filmy co są już dostępne na pewnym serwisie ;) takie bym z miłą chęcią w nc+ zobaczył :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością krok w UHD to dobry krok. Zapowiedź dekodera w 2017 r. zapewne będzie sparowana z kanałem UHD. ;) Mam tylko nadzieję, że nie zakończy się to jak krok w 3D. Osobiście wolałbym poprawienie HD ale rozumiem potrzebę zaistnienia w technologii UHD. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...