Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Technicy C+Polska od kilku dni zbierają wolne miejsce na kolejnym tp i tym razem jest to tp 11,449 H:

https://www.digitalbitrate.com/dtv.php?live=65&mux=11449&liste=1&lang=en

Już nazbierano ok 2,8 Mb i cały czas rośnie. Jak widać coś się tutaj szykuje? :-)

Przypominam że wcześniej technicy C+Polska zrobili wolne miejsce ponad 8-9 Mb na tp 10,719 V i jest ono trzymane do dzisiaj:

https://www.digitalbitrate.com/dtv.php?mux=10719&liste=1&live=65&lang=en

Zrobiono je dzięki przenosinom przekaz kanału Motowizja HD na tp 10,796 V oraz zmniejszając nieco przepłwyność przekazu kanału C+ UHD 4K na tp 10,719 V. :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mówiłem że coś się szykuje na tp C+Polska i proszę już potwierdzone:

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/canal-lista-kanaly-hd-sd-wysoka-rozdzielczosc-przeplywnosc-kanaly-bitrate-canal-4k-ultra-hd-hot-bird

Plany podniesienia nadawanych kanałów z SD do HD. Byś może nie tylko to i coś z brakujących kanałów od SPI Int. też wskoczy do oferty operatora z jego tp? :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że telewizja tradycyjna jest u szczytu swojego rozkwitu i w niektórych krajach zaczął się ostry zjazd w dół, to dodanie nowego kanału zawsze cieszy a tu się okazuje że poza CTV - Dla Ciebie, Canal+ może mieć w planach dodanie czegoś z szerokiej oferty przejętej SPI, może z powrotem dodadzą również Music Box, który jednak wrócił na satelitę i to w HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupiter "zawsze cieszy"? A co miałoby mnie cieszyć. Kolejny kanał z toną reklam i niezbyt ciekawymi treściami? Zapewne w roku pewnie przez dwie minuty zerknę z czystej ciekawości. 

Bardziej by mnie cieszyło podpisanie porozumienia z Disney+ i oferowanie go w ciekawej ofercie dla abonentów C+. 

 

Myślałem, że ekscytacja nowymi kanałami już dawno minęła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2023 o 20:18, ronnie84 napisał(a):

Sądzę że dokąd Disney+ będzie w Cyfrowym Polsacie

Zastanawiam się czy z czasem wkrótce nie wygaśnie licencja Polsatowi na filmy Disneya. Od dawna na Polsacie nie było już żadnej premiery z MCU czy Pixara ("Venom: Carnage" nie do końca się liczy, bo to film Sony). Wałkują po raz dwusetny same starocie jak "Kraina Lodu",  "Zaplątani" czy "Czarownica" zamiast wreszcie zaoferować dla widza coś nowszego np. "Cruellę". Pamiętam, iż identycznie było na HBO, kiedy HBO powoli tracił już prawa do produkcji Pixara i Marvela 

A tak w ogóle to ktoś wie co kryje się pod testem na dekoderach C+ na kanale 545??? Sama nie mogę sprawdzić, bo pisze, że mam brak uprawnień do odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita Kaźmierska
Ten odpowiedź został doceniony przez Anita Kaźmierska!

"Obserwacja zostanie wykorzystana w artykule na satkurier.pl."

jupiter otrzymał(a) odznakę 'Pomocny' i 1 punktów.

Nie wiem czy to już było poruszane w temacie nowości:

 

Informacja ze strony pl.canalplus.com:

"W związku z zakończeniem współpracy pomiędzy CANAL+ Polska S.A. a TIDAL Sp. z o.o., od dnia 20.11.2023 r. serwis TIDAL udostępniany w ramach usługi Music+ Premium nie będzie dostępny w ofercie CANAL+.

Abonenci, którzy dotychczas mieli dostęp do serwisu TIDAL w ramach umowy z CANAL+, będą mogli kontynuować korzystanie z usługi wykupując subskrypcję bezpośrednio od dostawcy serwisu.

Przypominamy, że Music+ Premium to usługa świadczona promocyjnie, a jej udostępnienie i wycofanie nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany warunków umowy."

 

Ciekawe czy być może zamierzają zawrzeć umowę ze Spotify a może powrót do Deezer jak przed laty? A może po prostu słabo usługa się sprzedawała i po prostu z niej rezygnują?

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2023 o 11:02, k05 napisał(a):

Myślałem, że ekscytacja nowymi kanałami już dawno minęła. 

Uwierz mi. Jeszcze dużo ludzibjara się śmieciami, bo liczy się ilość,  nie jakość.  Przeważnie są to ludzie co mają sprzet operatora, który to jest ograniczony.

W dniu 15.10.2023 o 23:31, jupiter napisał(a):

Ciekawe czy być może zamierzają zawrzeć umowę ze Spotify a może powrót do Deezer jak przed laty? A może po prostu słabo usługa się sprzedawała i po prostu z niej rezygnują?

Wróżyć sobie można, ale w innym temacie.  Co do Tidal.... słaby ten serwis w takiej cenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...