Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, muza_tv napisał:

A kto Wam powiedział, że Viaplay będzie za darmo? :D

Viaplay będzie sprzedawany tak samo jak Netflix i HBO Max, z tym zastrzeżeniem, że tylko w ofertach satelitarnych (prawdopodobnie z wyłączeniem Canal+ Online).

Widzisz. Przeczytają tytuł jakiegoś artykułu o C+ i Viaplay, może czasem okiem zahaczą co tam jest napisane, reszte sobie dodadzą i na tym koniec. Potem marzenia o darmowym Viaplay.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Darek z Ozimka napisał:

Ja mam cichą nadzieję, że słowo "dla wszystkich" zostanie dotrzymane w przypadku wszystkich ofert TNK, gdzie C+ Family mógłby być dostępny.

"Dla wszystkich" znaczy zapewne, w abonamencie dla wszystkich. 

3 godziny temu, patryszq napisał:

kanał rzekomo premium z reklamami i tele zakupami - c+ już dawno się skończył ale cóż liczy się " znaczek " 🙄💁‍♂️

To jest kanał dla abonentów, zachęcający ich do kupna całej paczki. Nie zdziwie się jak wyladuje u was w Polsacie, bo przecież Polsat lubi gnębić swoich reklamami.

Nic nie ma wspólnego z tym co piszesz, że C+ dawno się skończył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Event Channel z Premier League tylko do końca września. Jakiż to wstyd, kompromitacja, żenada i komedia w jednym dla CANAL+.

 

W dodatku dostępne tylko przez Internet oraz dla klientów satelitarnych. Bardziej pogmatwać się tego nie dało.

 

A żeby było śmieszniej… Skoro jest możliwość udostępnienia aplikacji Netflix w formie pozycji w EPG to dlaczego nie byli w stanie wrzucić tych 4 kanałów pod 4 numerki, które byłyby właśnie odtwarzane tylko poprzez streaming? Ewentualnie tylko jedna interaktywna pozycja, z której widz mógłby sobie wybrać jedno z tych czterech okienek do oglądania. To jest naprawdę aż takie ciężkie do wykonania? Nie wydaje mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do domu z urlopu anulowałem viaplay i odpaliłem stream z dekodera, nie wygląda to źle ale nie jest to jakość w której powinna być pokazywana PL paradoks całej tej sytuacji polega na tym że transmisja z dekodera i z c+online poza wielkim logo wyglada lepiej niż ta sama transmisja z aplikacji viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaz kanału TVP Sport HD z pojemności C+Polska tp 10,834 V szykuje się do zmiany swoich parametrów. Dzisiaj zaraz po tym jak wyłączono przekaz Discovery HD uruchomiono kopię przekazu TVP Sport HD z pojemności C+Polska na tp 11,449 H.

https://satkurier.pl/news/220154/tvp-sport-hd-z-nowych-parametrow-na-13e.html

Jak widać wkrótce przekaz tego kanału z tp 10,834 V zostanie wyłączony

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, franko napisał:

Dziś można zauważyć dodanie systemu kodowania pod kanał Love Nature 4K z kodowaniem Nagra 1884 częstotliwość 12380 V 5/6 29900 Hotbird 13E obecnie brak fonii PL.

Kilka dni temu dodali tam siódmą ścieżkę o nazwie Cue. Może to będzie Polska ścieżka dźwiękowa.

U mnie na module na razie brak uprawnień.

W końcu jakaś ciekawa nowość i to w 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...