Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba zacząć od tego, że byłeś na pierwszej linii frontu ludzi, którzy absolutnie wykluczali współpracę obu podmiotów.

To tak na wstępie dla porządku przypomnę. Teraz też wykluczasz kolejny krok, ok.

No ja mam to do siebie, że lubię zasięgać informacji u źródła a nie u bajkopisarzy forumowych.

  • Popieram 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bzdury piszesz? Ja nie byłem na żadnej pierwszej linii frontu ludzi, którzy absolutnie wykluczali współpracę obu podmiotów, tylko pisałem fakty ogólnie dostępne na tamten czas. Jak to bywa, w życiu wszystko się zmienia. Więc czytaj ze zrozumieniem. Nie wiem ile lat jesteś abonentem, ale chyba za krótko, bo nie wiesz jak konsule rozmawiają i jak kłamią. I to jest fakt, który raczej nigdy się nie zmieni.

Może jak się przejedziesz na tekstach konsula jak bardzo wielu tu na forum, to , zmienisz zdanie.

 

 

Godzinę temu, domin107 napisał:

....To tak na wstępie dla porządku przypomnę. Teraz też wykluczasz kolejny krok, ok.

No ja mam to do siebie, że lubię zasięgać informacji u źródła a nie u bajkopisarzy forumowych.

To tak na zakończenie porzadku przypone Ci... Czytaj to co napisalem ze zrozumieniem.

Nic nie wykluczam. Napisałem odnośnie informacji od konsuli, że trzeba traktować je z przymrożeniem oka. Nigdzie nie trzeba dzwonić,  aby wiedzieć, że dodatkowe kanały będą w dekoderach 4k, bo było o tym info w wielu uznanych portalach. 

 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla ciebie tym ogólno dostępnym "faktem" był jakiś fragment w wywiadzie, który łyknąłeś i bezrefleksyjnie się go trzymałeś. 

Po pierwsze, on nie był świeży bo miał chyba ze trzy miesiące. Sytuacja mogła się zmienić już wtedy i na pewno tak było.

Po drugie, stary, kto ci się w trakcie negocjacji wysypie i powie wszystko ? Blef stałym elementem komunikatu zewnętrznego.

To szkodzi porozumieniu i rozmowie.

A podobno ja "ślepo" wierzyłem.

Teraz mógłbyś uczciwie przyznać, że miałem 100% racji. 

Ja nigdzie nie pisałem, że wierze w każde słowo konsultanta, ale skoro usłyszałem od nich taką informację to czemu mam się nie dzielić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gdzieś te transmisje jeszcze będą to na logikę na Premiumboxie, który ma funkcje sieciowe i ogarnia Netflixa, więc być może też dostanie funkcje z Canal+ Online i apkę Viaplay o ile ją stworzą.

A na "większości deków" na pewno kanałów eventowych Viaplay nie będzie skoro są nadawane przez Internet.

Wifibox z trudem ciągnie nawet tv satelitarną. TV Boxa nie można podpiąć do sieci, Box+ i inne stare sprzęty poNkowe w ogóle nie są aktualizowane i nikt tego już nie będzie ruszał.

A z tymi informacjami od konsuli to tak jak napisał @ircios nie ma co szaleć - na początku tygodnia @domin107 pisałeś co to tam ci w HBO Max nie obiecywali o tym, że już koniec usuwania, a zaraz potem wyleciało kilkadziesiąt kolejnych pozycji, wyszło, że anulują dwa filmy, a prawdopodobnie serwis ogólnie do zaorania ;d.

 

Edytowane przez bgmnt
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie większość korzysta z drkodetow z netem. Wifiszrot, a nawet stary Sagemcom DSI.

 

Godzinę temu, bgmnt napisał:

Jeśli gdzieś te transmisje jeszcze będą to na logikę na Premiumboxie, który ma funkcje sieciowe i ogarnia Netflixa, więc być może też dostanie funkcje z Canal+ Online i apkę Viaplay o ile ją stworzą....

 

Po zmianie oprogramowania chyba. A za apkę Viaplay to sam  Viaplay odpowiada.  I to może im się udać,  bo praktycznie na każdym starym  smart tv jest. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...