Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu jak czemu, ale pomysłowości to TV Republika zaprzeczyć nie można. Chwytacją się każdego sposobu by troche pieniedzy zdobyć. Na telezakupach trochę zarobią. Więcej zysku jednak da sam program. Zauważylem, że chcą być coraz bardziej otwarci na wszystkie środowiska. Wiem, że religia smoleńska bierze górę. Ale polityków to zapraszają ze wszystkich ugrupowań. Wielokrotnie widziałem posłów od Palikota czy z SLD. Czyli pozory niezależności są. Szkoda, że jest to niweczone przez program pani Gargas czy Górskiej-Hejke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w zubożałym umysłowo społeczeństwie pluralizm (jakikolwiek by nie był) to już danie niestrawne.

Intelektualny prostak zamiast wyciągać wnioski i MYŚLEĆ to tylko podpina się pod opinię...popiera ją lub zwalcza.

Wprawdzie nie wie dlaczego...ale tak powiedzieli w tefałenie czy innej republice. Wystarczy wejść na jakiekolwiek forum...dzisiejszy "łobywalel" najjaśnieszej ma zwykle czyjeś zdanie ....za własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pytacz:

Na telezakupach niewiele się zarabia. Podobno teraz płacą od procenta sprzedanego towaru. A TV Republika ma za duże koszty i za małą oglądalność (0,16% wg. Nielsena w list 2014r), żeby to im się opłaciło. Reklamy i karty abonenckie oraz umowy z operatorami TV też nie zwracają im kosztów (źródło). Dlatego mają te problemy finansowe. Chyba od początku ani razu nie byli rentowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna forma dystrybucji nie przyniosła oczekiwanych wyników, dlatego teraz chcą otrzymać miejsce w NTC, aby mieć większy zasięg i osiągnąć sukces podobnie, jak TVP Info, który dzięki NTC jest praktycznie bezkonkurencyjny pod względem wyników oglądalności wśród kanałów informacyjnych. Ewentualnie chcą być na swój sposób bardziej misyjnym nadawcą. Tak, czy inaczej nadal uważam, że TV Republika nie otrzyma miejsca w NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcą otrzymać miejsce w NTC, aby mieć większy zasięg i osiągnąć sukces podobnie, jak TVP Info, który dzięki NTC jest praktycznie bezkonkurencyjny pod względem wyników oglądalności wśród kanałów informacyjnych

 

TVP Info osiągnęła sukces nie tylko przez swój zasięg, a przede wszystkim przez program, zawartość, treść ;)

Naprawdę, widz nie jest idiotą. Gdyby TV Republika była ciekawym kanałem, to by miała widzów, mimo mniejszego zasięgu. Także zwiększenie zasięgu TV Trwam nie wpłynęło na super wyniki tej stacji, a nawet na kłopoty (przypominam o apelu ojca Rydzyka, że brakuje mu kasy) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja to ludzie,a więc środowisko Sakiewicza. Bo ja oczekuję TV nie PiS-owskiej,a w miarę rzetelnej i obiektywnej, gdzie po prostu nie będzie tematów tabu, będzie się dostawało i mówiło o aferach niezależnie kogo one dotyczą,

To niedobrze, kiedy przyjmuje się wypracowane przez propagandę nienawistników wzorce za własne, bo to hańba dla rozumu.

Jak zatem realizować choćby próby odkrywania prawdy obiektywnej, skoro gdy ktoś tylko usiłuje, przykleja się mu [beep] sekciarza, o.szołoma, albo zlewa się mu głowę pomyjami, retoryką od czapy z szuflady ustaw przemocowych z gatunku "mowy nienawiści".

Filozofia Kalego, przystoi Kalemu, ale nie cywilizowanym ludziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

O inną mi chodzi rzecz jasna,ale podobnież chcesz ze mną dobrze żyć . To,że mam zdanie zbieżne z osobami, które krytykują wszystko po prawej stronie i dla nich wszystko to jedno zło to trudno. Ja rozróżniam lepsze i gorsze media konserwatywne. Na pewno należy docenić,że skrzyknęły się dwie redakcję i potrafiły zrobić TV ogólnopolską,a że Sakiewicza nie nazwałbym dziennikarzem to inna inszość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówimy o sytuacji finansowej TV Republika - to niech może władni tej stacji rozpatrzą takie pomysła - mianowicie niech zobaczą jakie są reklamy np na Canal+Sport - tam też są reklamy - ale trochę inny target- bardziej wytrawne i inaczej się to ogląda, na Alekino+ też są reklamy i inaczej się to ogląda, a może zamiast tradycyjnych polsatowskich reklam i mango - usunąć je i dać w dzień pełne audycje a w nocy niech wdrożyć jakieś EZO TV- przecież to się rewelacyjnie biznesowo sprawdza - w dzień wytrawni Fanatycy TV Republika mieli by treść bez reklam - lub z radykalnie mniejszą ich ilością a w nocy stacja by zarabiała na innych Fanatykach przyszłości - i wszyscy byliby zadowoleni - nikomu to nie powinno kolidować - może warto oba pomysły rozważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

TVP Info osiągnęła sukces nie tylko przez swój zasięg, a przede wszystkim przez program, zawartość, treść ;)

Naprawdę, widz nie jest idiotą. Gdyby TV Republika była ciekawym kanałem, to by miała widzów, mimo mniejszego zasięgu. Także zwiększenie zasięgu TV Trwam nie wpłynęło na super wyniki tej stacji, a nawet na kłopoty (przypominam o apelu ojca Rydzyka, że brakuje mu kasy) :)

 

 

TVP Info swój sukces osiągnęło głównie dlatego że jest jedynym kanałem informacyjnym w DVB-T ( przeciętny widz w średnim wieku który nie ma dostępu do stacji satelitarnych i kablowych ogląda zaledwie 5-6 kanałów TV i to mu wystarcza ,przyzwyczajenia ciężko zmienić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info swój sukces osiągnęło głównie dlatego że jest jedynym kanałem informacyjnym w DVB-T.

 

Wyniki oglądalności pokazują, że różnice między kodowanej TVn24 a TVP Info nie są wielkie. A więc dostępność raczej nie ma tutaj aż tak wielkiego znaczenia :)

Jednak zasięg kanału to nie wszystko - najważniejsze jest treść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli doszłoby do łączonej Debaty, to prawie na pewno bez udziału TV Republiki. Wątpię, aby 3 główne stacje zgodziły się na taką reklamę tej niszowej stacji i wzrost jej znaczenia. Byłaby to zbyt duża darmowa reklama. Tym bardziej, że TV Republika "jedzie" pod ich dziennikarzach bezustannie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedynie ciekawi jak Duda wygra i PiS wygra na jesieni.. To TV Republika z automatu stanie się [beep]ką rządową.. A może przejdzie do opozycji ..?? Pytanie jakiej.?

 

Między 2005 a 2007 do miana takiej rządowej [beep]ki urosła TV Trwam i to tam co i rusz jeździły limuzyny posłów i ministrów... Więc pewnie byłoby podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą "jeździli" po opozycji. Powtarzali, jaka to ona była beznadziejna u władzy i jaka obecna jest wspaniała. Normalka.

 

Problem w tym, że obecna opozycja może nie wygrać. Niedzielne wyniki tak zatrzęsły partią rządzącą, że tylko o tym mówią. Mobilizacja będzie większa niż ostatnio. Polecą też miliony na spoty. No i, nowe siły zabierają obecnej opozycji głosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...