Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.01.2024 o 00:16, Kirk napisał(a):

Połączenia z tymi stacjami raczej nie będzie, szczególnie że jednak to są różne środowiska. Karnowscy nie za bardzo lubią się z Sakiewiczem. Zaś co do reklam - pamiętam że w pierwszych latach emisji TV Republika miała dość mało spotów w blokach reklamowych, w zasadzie głównie swoje media tam reklamowano i jakoś się utrzymano.

Czy ja wiem, czy się nie lubią, skoro przychodzą wzajemnie do  siebie jako komentatorzy do programów - jeśli by się nie lubili to by nie przyjmowali od ciebie zaproszeń

Screenshot-20240204-120308.png

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kfm877 napisał(a):

Niech Republika ponegocjuje z Vectrą, żeby kanał znalazł się w stalowym. Czego tego nie zrobią? Też żyją z opłat z wyższych pakietów kablówek.

U mnie mam w pakiecie popularnym (średnim), w najniższym pakiecie np. jest wPolsce. Dokładnie, kwestia negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2024 o 11:47, dvbtowiec napisał(a):

A kto dostaje tego piątaka? Gdzie tu równość. Jedni płacą ekstra inni mają w pakiecie. Ktoś się tym powinien zainteresować. 

Oryginalnie każdy miał płacić, bo nadawca dużo chciał za dystrybucję TV Republika, ale część operatorów wzięła tego "piątaka" na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2024 o 01:54, Polsat napisał(a):
Cytat

TV Republika znów rośnie


Wśród czołowych stacji informacyjnych 6. pozycję zajęła Telewizja Republika (4,13 proc.; + 0,28 proc.). Jednocześnie jest to drugi najwyższy tygodniowy udział stacji w historii nadawania.

 

Źródło: Wirtualnemedia.

Czekam aż będą składać wnioski do KRRiT o to by ta instytucja rozstrzygnęła na ich korzyść miejsce na MUX8 gdyż trzeba jeszcze w jakiś sposób te dobre „piki" podbić. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bartosz10 napisał(a):

Czy ja wiem, czy się nie lubią, skoro przychodzą wzajemnie do  siebie jako komentatorzy do programów - jeśli by się nie lubili to by nie przyjmowali od ciebie zaproszeń

Czy to się zdarza często, czy też jest to jednostkowa sytuacja wynikająca z tego, że Karnowscy się już w TVP nie pojawiają? Bo to, że te środowiska nie pałają do siebie nadmierną sympatią, wiadomo od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i oczom nie wierzę :)

https://press.pl/tresc/80275,debiut-_expressu-republiki_-z-rafalem-patyra-mial-w-tv-republika-srednio-544-tys_-widzow_-_dziekujac-bogu-za-to_-gdzie-trafilem_

Cytat

Dalej Patyra precyzuje: – Telewizja Polska to matka, która przez 21 lat karmiła mnie i wychowywała. Teraz wprawdzie podupadła na zdrowiu, ale gdy ktoś bliski choruje, to przecież nie wyrywa mu się poduszki spod głowy, tylko łączy w bólu i otacza modlitwą. Gdy jednak istnieje ryzyko zarażenia, najlepiej wyjechać na jakiś czas do rodziny – mówi nam.

Jak dodaje, dla niego tą rodziną okazała się TV Republika. – To tu okazano mi gościnę, tu dostałem nawet swój pokój do zagospodarowania, czyli "Express Republiki". Meblowanie daje mi dużo frajdy, zwłaszcza że pomaga zaufana grupa ludzi. A wiadomo jak jest – program ważny, ale ludzie zawsze najważniejsi. A ja dziś do newsroomu wchodzę z uśmiechem na ustach, dziękując Bogu za to, gdzie trafiłem – stwierdza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej dziękuje Bogu, że gdziekolwiek się zahaczył. Pewnie gdyby nie wyleciał z TVP to inaczej by śpiewał. Generalnie nic do nie go nie mam i nawet lubiłem jego prowadzenie sportowych audycji, ale faktycznie tym wpisem trochę odpłynął. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sprawie chce rozmawiać POR  (Polska Organizacja Reklamodawców) z Polsat media 

https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,30667950,por-interweniuje-w-sprawie-tv-republika-propaguje-tresci-niezgodne.amp

Cytat

Zarząd Polskiej Organizacji Reklamodawców wystosował zaproszenie do Stanisława Janowskiego, prezesa Telewizji Polsat ws spotkania dotyczącego reklam w Telewizji Republika – dowiedział się nieoficjalnie serwis Wirtualnemedia.pl. -  Zaniepokojeni jesteśmy bezpieczeństwem wizerunkowym i otoczeniem reklamowym w tej stacji – napisano w liście, do którego dotarła nasza redakcja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem chyba Polsat też zaczyna nie lubić TV Republiki ale i WPolsce.pl ponieważ Pani Olga Zomer z Cyfrowego Polsatu nie wyjaśniła Pressowi dlaczego Polsat Box nie przeniósł tych stacji na lepsze miejsca a te wbrew pozorom są chociażby na pozycjach 21, 22 i 24 tylko słoneczna platforma postawiła tam duble swoich kanałów. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to zapewne chodzi o kwestie finansowe. Jaki interes ma Polsat dawać tam kanał, który nie jest z nimi powiązany? Nie zapłacili to są na takiej pozycji na jakiej są. Po co tworzyć jakieś teorie spiskowe niczym nie poparte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że masz rację @Kiler choć też uważam jakaś współpraca między TVP, TVN i Polsatem skoro ich kanały informacyjne awansowały w Polsacie Box a niedawno zrobiły nawet wspólnie wywiad z Tuskiem. Myślę że mógł tu zaważyć też list Solorza dzięki któremu za niespełnianie określonych w nim zasad media prawicowe zostały uznane jako te złe a co za tym idzie zostały one zdegradowane poprzez brak awansu na liście kanałów. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Poland napisał(a):

Myślę że masz rację @Kiler choć też uważam jakaś współpraca między TVP, TVN i Polsatem skoro ich kanały informacyjne awansowały w Polsacie Box 

Nowy rok, być może nowe umowy czy renegocjacje starych i temat się wyjaśnia.  Jakby Republika sypnęła kasą to Solorz problemu by nie robił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Poland napisał(a):

Myślę że mógł tu zaważyć też list Solorza dzięki któremu za niespełnianie określonych w nim zasad media prawicowe zostały uznane jako te złe a co za tym idzie zostały one zdegradowane poprzez brak awansu na liście kanałów. 

To jest tylko i wyłącznie kwestia zapłacenia za miejsce. W Platformie Canal+ ten kanał jest na 64 miejscu, wcześniej zaś okupował trzecią setkę w okolicach Polonii 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Za błędy się płaci a pan Sakiewicz popełnił koszmarny błąd. I nie chodzi o panów którzy opowiadali rzeczy niedopuszczalne tylko o reakcję Sakiewicza na wieść, że wycofuje się IKEA.

A możesz jakoś udowodnić, że byłoby inaczej? Moim zdaniem słowa Sakiewicza nie miały już znaczenia. Wajcha została przełożona i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...