Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, PowerTV napisał:

Grupa MWE uważa, że podatek reklamowy (jeżeli wejdzie w życie) powinni płacić tylko zagraniczni rezydencji podatkowi. Zagraniczni rezydenci podatkowi, jak TVN czy Polsat, nie dostali pomocy z tarczy, bo ich prawdziwi właściciele nie płacą w Polsce podatków dochodowych od dywidendy.

W projekcie ustawy mają płacić tylko zagraniczni nadawcy? 

A ile Ci nie Polscy nadawcy zapłacili podatków, zusów itd do Polskiego budżetu? Sorry ale wyskakujesz z jakąś dywidendą i masz nadzieję że inni to kupią. 

Ja nie mam pretensji że ludzie biznesu jak MWE czy TVN tną koszty i szukają dodatkowego dochodu. Boli hipokryzja jaką zamieściłeś w poście do którego się odniosłem. I tyle. Pozdrawiam. I wbrew pozorom życzę dalszych sukcesów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Koneser napisał:

A czy dostępne w Polsce kanały Viacomu też nadają? Czy dobrze rozumiem, że stacji bez reklam/z niepolskimi to nie dotyczy?

@Ramirez jako sam kanał czy pasmo w którejś z ich telewizji?

Trochę offtop, ale na Pulsie 2 bajki też lecą normalnie. Na razie u pozostałych prywatnych z naziemnej zmian brak.

Jako normalna stacja TV 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PowerTV napisał:

Grupa MWE uważa, że podatek reklamowy (jeżeli wejdzie w życie) powinni płacić tylko zagraniczni rezydencji podatkowi. Zagraniczni rezydenci podatkowi, jak TVN czy Polsat, nie dostali pomocy z tarczy, bo ich prawdziwi właściciele nie płacą w Polsce podatków dochodowych od dywidendy.

Nie wiem czy Wasza grupa działa tylko w Polsce? Ale jeśli tak to zawsze może chcieć się rozwijać i utworzyć kanały za granicą. Czy wtedy też uważała by że zagraniczne media powinny płacić dodatkowe (podwójne) podatki na każdym rynku na którym chciały by działać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, wuzel napisał:

Skoro rząd musi wspierać polskich artystów, nawiasem mówiąc którzy nie są mu przychylni, stacje muzyczne nie chcą grać polskiej muzyki, słuchacze i widzowie nie chcą jej słuchać/oglądać, to w którym miejscu znajduje się polska muzyka obecnie ?

Kino Polska Muzyka

Edytowane przez Sorek21
Poprawiłem
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marrak napisał:

Nie wiem czy Wasza grupa działa tylko w Polsce? Ale jeśli tak to zawsze może chcieć się rozwijać i utworzyć kanały za granicą. Czy wtedy też uważała by że zagraniczne media powinny płacić dodatkowe (podwójne) podatki na każdym rynku na którym chciały by działać?

 

W trakcie naszej ekspansji zagranicznej napotkaliśmy ogromne problemy, między innymi natury prawnej czy politycznej. Widzieliśmy jak mocno Czesi i Słowacy bronili swoich narodowych (także prywatnych) kanałów przed nami jako nadawcą zagranicznym. Wtedy zrozumiałem, że w Polsce jest za dużo obcego kapitału na rynku medialnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, PowerTV napisał:

 

W trakcie naszej ekspansji zagranicznej napotkaliśmy ogromne problemy, między innymi natury prawnej czy politycznej. Widzieliśmy jak mocno Czesi i Słowacy bronili swoich narodowych (także prywatnych) kanałów przed nami jako nadawcą zagranicznym. Wtedy zrozumiałem, że w Polsce jest za dużo obcego kapitału na rynku medialnym.

Mylisz pojęcia. Spełnienie wymagań prawa w danym kraju do rozpoczęcia działalności to chyba nie to samo co dodatkowe podatki. Czy w Czechach lub na Słowacji musielibyście płacić inne podatki niż media zarejestrowane w tych krajach? Z tego co wiem to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2021 o 11:29, SatExpert napisał:

Nie no, ale Stars TV to ma dziś święto, bo przez cały dzień będzie telemetrycznym nr 1 w kategorii stacji muzycznych. 😀

 

A może niech te wszystkie Eski i Pola nadają taką planszę bez przerwy przez kilka lat? :rofl:

Trafiłem! Polać mi! :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ja wiem, że za darmo i bez reklam byłoby świetnie. Ale tak się po prostu nie da. No nie ma szans, rachunki trzeba zapłacić. Chciałbym mieć kasę od gniazdka, duży zasięg więc dużo kasy, nie martwić się oglądalnością, dorzucić na emisję tysiące klipów i wyczyniać cuda na kiju. Ale grawitacja mnie ściąga na ziemię, jest jak jest.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, emarti napisał:

Naszła mnie chęć posłuchania teledysków w tv 😐 Na każdym kanale muzycznym reklamy. Na każdym! Oprócz MTV 90`s. Już prawie mi się odechciało ale trafiłem choć jeden kanał z muzyką 👍👏

Polecam MTV80's, również bez reklam.

Gdy na Starsie pojawiają się reklamy,  to dobrze się składa ,  że w Play Now oba kanały są obok siebie i przełączam na MTV 80's :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...