Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@STARS.TV No nie wiem, jak sprawdzałem na naziemnej, jeszcze jakąś godzinę temu nadawała Stopklatka TV, Zoom TV, czy WP TV.  Teraz już oprócz powiązanych z partią rządzącą i biznesmenem z Torunia zostało tylko ATM.

Edit: nie mam dostępu do lokalnych multipleksów.

Edytowane przez Koneser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wielcy nadawcy sobie protestują nawet przez cały miesiąc, a my mali sobie dziś może zarobimy, a może nawet jakiś nowy widz w końcu nas odkryje i zostanie na dłużej.

 

Może wielcy nadawcy powinni płacić podatki w Polsce, a nie uciekać przed nimi do Lichtensteinu?

 

Nadają też przecież zagraniczne kanały satelitarno-kablowe po polsku np. Fox, Nat Geo, Disney, Romance TV i wiele innych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, PowerTV napisał:

Niech wielcy nadawcy sobie protestują nawet przez cały miesiąc, a my mali sobie dziś może zarobimy, a może nawet jakiś nowy widz w końcu nas odkryje i zostanie na dłużej.

 

To żart? Czy naprawdę tak do tego podchodzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koneser napisał:

@STARS.TV No nie wiem, jak sprawdzałem na naziemnej, jeszcze jakąś godzinę temu nadawała Stopklatka TV, Zoom TV, czy WP TV.  Teraz już oprócz powiązanych z partią rządzącą i biznesmenem z Torunia zostało tylko ATM.

Edit: nie mam dostępu do lokalnych multipleksów.

Ale polsatowskie telezakupy czyli TV Okazje lecą w najlepsze 🤣 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PowerTV napisał:

Niech wielcy nadawcy sobie protestują nawet przez cały miesiąc, a my mali sobie dziś może zarobimy, a może nawet jakiś nowy widz w końcu nas odkryje i zostanie na dłużej.

 

Może wielcy nadawcy powinni płacić podatki w Polsce, a nie uciekać przed nimi do Lichtensteinu?

Wielcy sobie radę dadzą, protestują o coś więcej niż parę milionów które stracą dodatkowo. 

Skoro taki szczery jesteś to powiesz ile i na co wziołaś kasę z pierwszej tarczy antykryzysowej.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, STARS.TV napisał:

Czyli stacje należące do jednego koncernu? Nadają 4Fun, Kino Polska Muzyka, Power. Niewątpliwie nie jestem sam :)

Ale niektórzy list podpisali a nadają, to mnie zastanawia.

A czy dostępne w Polsce kanały Viacomu też nadają? Czy dobrze rozumiem, że stacji bez reklam/z niepolskimi to nie dotyczy?

@Ramirez jako sam kanał czy pasmo w którejś z ich telewizji?

Trochę offtop, ale na Pulsie 2 bajki też lecą normalnie. Na razie u pozostałych prywatnych z naziemnej zmian brak.

Edytowane przez Koneser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV 

Ostatni post to nie obraza. Szczerze Ciebie i PowerTv podziwiam ( zazdroszcze) za udany biznes. To nie jakiś sarkazm. 

 

Cienki

Mam firmę, nawet kiedyś opisywałem swój przypadek tylko pod innym nickiem.

Przez 2 lata były ciągle naloty celnej bo niby ( niektórzy) kradną czy oszukują.  Odbija to się do dzisiaj i to na wszystkich a najbardziej na uczciwych.

Edytowane przez Sebek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa MWE uważa, że podatek reklamowy (jeżeli wejdzie w życie) powinni płacić tylko zagraniczni rezydencji podatkowi. Zagraniczni rezydenci podatkowi, jak TVN czy Polsat, nie dostali pomocy z tarczy, bo ich prawdziwi właściciele nie płacą w Polsce podatków dochodowych od dywidendy.

 

Grupa MWE pieniądze z tarczy przeznaczyła na utrzymanie miejsc pracy. Zatrudniamy teraz więcej osób, niż przed pandemią. Nikomu też nie obniżyliśmy wynagrodzenia.

 

49% polskiej produkcji na antenie - jeśli wszyscy nadawcy tak będą musieli emitować to ok, ale jak przymusić do tego posiadaczy zagranicznych koncesji, którzy nie muszą puszczać nawet 1 procenta polskich treści?

 

A na całym dzisiejszym proteście zyskają globalni giganci internetowi, którzy jeszcze bardziej zagarną polski rynek medialny.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...