Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 22.12.2020 o 20:27, funaj8 napisał:

Szkoda że nikt nie chce tego zrobić no ale cóż pozostaje youtube.

może dlatego, że skoro nie ma wystarczającego popytu to i nie ma podaży.

Zdarzają się jakieś "wysoce niepewne" pod względem legalności stacje z wschodu które grają tego typu muzykę, ostatnio uruchomiony kanał "Eurodance 90s TV" - może w jakimś stopniu trafi w twój gust.

 

Z doświadczenia mogę napisać, że sam kanał z muzyką klubową szybko się nudzi, potrzeba zróżnicowania gatunkowego jakie mamy w Stars (Pop-Rock, Synth Pop, itp.), żeby czerpać z muzyki to co najlepsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taki kanał z muzyką dance i klasykami znanymi ze starej VIVYi nie tylko wielu czeka, jak na razie modne stało się wyszukiwanie VHS'ów po całej PL i Europie i zgrywanie tego na dobrym sprzęcie,

Ostatnio amatorzy z Rosji robią lepsze kanały (Viva Ru, Pulse Dance Music Channel, Eurodance 90s) niż zawodowcy z ViacomCBS i innych  :D Gdyby jeszcze mieli porządną bazę klipów tych co Viacom przetrzymuje w swoich piwnicach w spadku po TMF NL i Viva De, to byłby sztos :D 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, STARS.TV napisał:

Ale na których? Daj konkret. Zanotuj i ja każdy sprawdzę i powiem czy tak będzie jak jest czy da się poprawić :)

Dzisiaj sobie wyszukałam starstv we Wrocławiu na MUX L4 i coś jest nie tak. Nie mam dźwięku?? To tylko u mnie jakiś problem?

Pozostałe 15 stacji z tego mux jest z dźwiękiem. Druga sprawa, jakość obrazu. Straszna bieda. Te bitrate 600 dla obrazu tak ma zostać? Pikseloza, aż się odechciewa oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dźwięk jest w porządku, choć coś jest nie tak z nadawaniem sygnału. Jeden z tunerów głupieje i z każdą sekundą oglądania obraz jest emitowany później niż dźwięk. Jakby dekodowana była dodatkowa klatka na sekundę. Inne kanały MUX L4 działają normalnie. A na tunerze Opticum wszystko działa prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 10 minut nie było, potem zaskoczyło. Tylko mnie zdziwiło że na pozostałych 15 stacjach mux L4 było ok.

 

A co jakości to można próbkę obejrzeć :D Ale co się dziwić. 16 stacji na multiplexie w tym dwie HD.

https://www.mediafire.com/file/xgp7x2zy6jlrqzq/20210103_2031_-_STARS_TV_-_instant_record.ts/file

Edytowane przez Ramirez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...