Jump to content

Recommended Posts

Madonny na pierwszych 5 miejscach, wychodziły ze złego systemu głosowania, jakby była konkretna ilość piosenek do wyboru, a nie min. 3 to by takie kwiatki nie wychodziły. A tak fan club Madonny zaznaczał sobie tylko te 5 piosenek i stąd miały tyle punktów. A czym zawinił Joy Division czy Yazoo w topie synthpopowym że zostali usunięcie kolejno z 2 i 5 miejsca ? 🙂

• Haha 1
  • Upvote 4

A nie uważasz że tym sposobem, trochę oszukujesz osoby głosujące ? Ale ja się tam nie znam. @elliott jest przykładem, że lepiej żyć w nieświadomości bez Facebooka, tak jak ja :), niż mieć wiedzę i czuć się oszukanym tak jak ona :(.

• Like 2
  • Upvote 3

Każde takie głosowanie to jedynie zabawa. Nie napisałem w regulaminie: nie będę niczego przestawiał. Bo i tak się nie da napisać, gdyby puszczać dokładnie tak jak wyszło z głosów to często byś przecierał oczy ze zdumienia. Ale ok, żeby już nikogo nie oszukiwać to nie ma głosowań, sytuacja jest prosta :) 

9 minut temu, STARS.TV napisał:

. Ale ok, żeby już nikogo nie oszukiwać to nie ma głosowań, sytuacja jest prosta :) 

Za późno :-D.

Jaka była oglądalność BEST 80's MARATON, większa niż normalnie kanału ?

Ale narobiłam swoim wpisem 😮 Ale już przyzwyczaiłam się, że telewizja kłamie, chociaż nie wiedziałam, że również w tak błahych sprawach jak listy przebojów 🙁 Pisze Pan o Madonnach, a się okazuje, że w topach wszystko było pomieszane, tylko unika Pan odpowiedzi. Tak samo na pytanie, czy nie żal Panu ludzi, którzy w tych topach głosowali i się nimi emocjonowali. Szkoda. Jednak najbardziej mnie ciekawi po co w ogóle Pan przeprowadzał te głosowania, a nie robił od początku tak jak teraz topów bez głosowań, skoro głosy widzów i tak nie miały dla Pana żadnego znaczenia.

• Haha 1
  • Upvote 5
3 godziny temu, wuzel napisał:

🤔 To może BEST 90's MARATON wkrótce dla porównania wyników ?

Jeden pełny dzień to śmiało ale taki mega maraton na dwa dni i noc raczej sensu nie ma.. 

BEST 90's MARATON dobry pomysł, oby tylko nie był to zbiór teledysków granych od kilku lat na Stars TV, będzie porównanie do MTV Germany, które już drugi tydzień wałkuje to samo  :D 
Dyrektor sam układa playlisty, a później pisze, że słaba oglądalność, może by tak zatrudnić kogoś do wyboru muzyki, o sobotnim Party to już szkoda gadać co tam się odprawia, uważam że jest słabe, takie dziadkowe :P 

• Haha 1

Sobotniego party już nie ma :)

Nie zawsze to ja układałem playlistę, robili to też inni ludzie. Czy wtedy była wyższa oglądalność? ;)

No i po trzecie wreszcie, już kiedyś ustaliliśmy, że STARS nie jest telewizją dla Ciebie ;)

Niepojęte dla mnie jak można tworzyć wywody na temat Topów i robić gó***burze bo były korekty. Naprawdę nie macie ludzie w życiu większych problemów? Umarłem. 🤣🤣🤣

• Haha 1
  • Confused 3
  • Upvote 1
13 minut temu, Ipo napisał:

Niepojęte dla mnie jak można tworzyć wywody na temat Topów i robić gó***burze bo były korekty. Naprawdę nie macie ludzie w życiu większych problemów? Umarłem. 🤣🤣🤣

Jeśli ktoś poświęca sporo czasu na głosowanie i potem na oglądanie rzekomych efektów tego głosowania, co jak się później okazuje niewiele miało wspólnego z prawdziwymi wynikami, to poczucie straconego czasu liczonego w wielu godzinach może być frustrujące🤷‍♀️

• Upvote 4

Jak napisał pan STARS.TV, te głosowania to jedynie zabawa; nigdy chyba nie zrozumiem osoby, która siedziałaby godzinami tylko po to, żeby piosenka którą lubi pojawiła się później w jakiejś stacji telewizyjnej.

• Upvote 2
6 minut temu, matjot napisał:

Jak napisał pan STARS.TV, te głosowania to jedynie zabawa; nigdy chyba nie zrozumiem osoby, która siedziałaby godzinami tylko po to, żeby piosenka którą lubi pojawiła się później w jakiejś stacji telewizyjnej. emoji2957.png

Nie musisz wszystkiego rozumieć 🤷‍♀️ I czy zabawa czy nie, nie ma usprawiedliwienia dla oszustwa. Gdyby wszystko było ok, to listy przebojów głosowane przez ludzi na STARS.TV dalej byłyby emitowane, a jednak ich nie ma, czyli chyba jednak jakiś kwas był 😄

• Haha 1
  • Upvote 2
10 minut temu, matjot napisał:

Jak napisał pan STARS.TV, te głosowania to jedynie zabawa; nigdy chyba nie zrozumiem osoby, która siedziałaby godzinami tylko po to, żeby piosenka którą lubi pojawiła się później w jakiejś stacji telewizyjnej. emoji2957.png

Widocznie mało wiesz o ludziach, bo wielu fanów siedziało przed telewizorami i czekało na swoje piosenki. I nawet jeśli to zabawa, to w każdej zabawie są reguły których się nie powinno łamać. 🙂

• Haha 1
  • Upvote 2
16 godzin temu, STARS.TV napisał:

Tego numeru akurat nie gram bo uważam, że jest bardzo słaby ;)

Tak jak kilka innych numerów, które swojego czasu graliście, bądź nawet gracie, np. Sylwia Grzeszczak 😉

• Haha 2
  • Upvote 1
7 godzin temu, Falcon napisał:

Nie umieraj bo trumny drogie!

Na szczęście w moim przypadku urna.😀

7 godzin temu, Falcon napisał:

Nie umieraj bo trumny drogie!

Na szczęście w moim przypadku urna.😀

14 godzin temu, biedroneczka24 napisał:

Jeśli ktoś poświęca sporo czasu na głosowanie i potem na oglądanie rzekomych efektów tego głosowania, co jak się później okazuje niewiele miało wspólnego z prawdziwymi wynikami, to poczucie straconego czasu liczonego w wielu godzinach może być frustrujące🤷‍♀️

No właśnie. Głosowało się i czekało, jak wysoko będzie ulubiony kawałek, a to wszystko się okazało pic na wodę, jak to MisterRondel trafnie określił. Matjot, albo jesteś młody, albo faktycznie nie rozumiesz, ale taki jest sens list przebojów, że czeka się na piosenki, na które się głosowało. Tylko się okazało, że w STARS.TV tak nie było. I chyba się już nie dowiem po co te głosowania były, bo STARS.TV ignoruje temat, co także mnie dziwi, ale widocznie olewanie widzów to już taka norma 😕 Naprawdę jest mi przykro, bo na fanpagu STARS.TV wydawał się w porządku facet i liczyłam, że może mi to wyjaśni, ale na to też się chyba dałam nabrać.

• Like 2
  • Upvote 4