Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja generalnie gram stare rzeczy ale nie nikt mi rąk nie związał, jak chce czasem zagrać coś nowszego to to robię. Akurat w kwestii party ten numer robi znakomitą robotę. Wiem bo widziałem setki razy na własne oczy. Jak wiesz, nie jestem jedynie teoretykiem ale również praktykiem.

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, STARS.TV napisał:

Czy już lepiej śmiga w L4? Bo robiłem tu porządek rano :lol2:

No lepiej. Birate podniesione na ok 950. Niezbyt ładnie to gra, ale gra tak samo jak inne stacje z tego MUX Czyli można uznać że jest w normie. A EPG będzie?

Edytowane przez Ramirez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale euro disco ma niepowtarzalny klimat niezależnie od jakości. Zresztą VHS to też klimat. Czasem lepsza jakość VHS niż pikseloza. Planujesz w najbliższym czasie "wyprawiać" jakiemuś artyście urodziny albo imieniny na antenie? ;) Akurat dla mnie DJ Bobo to strzał w dziesiątkę, powrót do lat dzieciństwa i młodości. W zasadzie nigdy i nigdzie w TV nie widziałem tyłu klipów DJa Bobo. No i jeszcze ta jakość, szczególnie dźwięku. Ładnie się to sączyło. Jedynie chyba na "Take Control" była trochę gorsza jakość dźwięku, taka bardziej metaliczna. Ale jutro włączę sobie jeszcze raz od nowa :) A może jakieś pasma 3 from 1 by się przydały? Np. Cappella, Maxx, DJ Bobo, Mo-Do, Magic Affair, Ice MC, Masterboy, U96? Dałoby radę raz na jakiś czas? 

Edytowane przez lotus
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/4/2021 at 9:54 PM, Falcon said:

Panie - masz może Deacon Blue - Your town i  Bingoboys - How to dance?

Ja mam Deacon Blue - Your Town z MixMasha. Dosc czesto klipy MM (te niebieskie kropeczki po prawej stronie ekranu) pojawiaja sie w Stars TV. 

Bingoboys tez mam ale w formacie NTSC z Telegenics. 

 

Mam ponad 14 tys. klipow w swojej kolekcji - moze zaczne Stars TV 2? ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu był w STARS TV czterogodzinny blok z premierowymi utworami. Informację o nim znalazłem w tym wątku. Nagrałem sobie i obejrzałem na raty. W nim pojawił się między innymi włoski hit grupy Richi e Poveri. Nie śledzę EPG stacji, więc zapytam. Czy taki premierowy blok nadal jest emitowany co jakiś czas? Może warto wrócić do tego pomysłu i emitować np. co miesiąc albo co dwa miesiące taki blok z utworami, które są emitowane pierwszy raz na antenie? Zawsze w tym samym dniu i o tej samej porze, powiedzmy w ostatnią niedzielę miesiąca o 20.00. Po tej premierze klipy umieszczane byłyby w regularnej playliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dawidek napisał:

Kilka miesięcy temu był w STARS TV czterogodzinny blok z premierowymi utworami. Informację o nim znalazłem w tym wątku. Nagrałem sobie i obejrzałem na raty. W nim pojawił się między innymi włoski hit grupy Richi e Poveri. Nie śledzę EPG stacji, więc zapytam. Czy taki premierowy blok nadal jest emitowany co jakiś czas? Może warto wrócić do tego pomysłu i emitować np. co miesiąc albo co dwa miesiące taki blok z utworami, które są emitowane pierwszy raz na antenie? Zawsze w tym samym dniu i o tej samej porze, powiedzmy w ostatnią niedzielę miesiąca o 20.00. Po tej premierze klipy umieszczane byłyby w regularnej playliście.

Pomysł fajny, ale nie sądzę żeby STARS grał w regularnej playliście premiery na przykład z Best ofów, do tej pory premiery od Mr President czy 2 Unlimited widziałem tylko raz podczas tych pasm, nawet w Best Eurodance ich nie było, bo na Best 90s nawet nie liczyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu premiery wprowadzam bardzo nieregularnie, nie da się tego zaplanować na stałe pasmo. Stały jest tylko top na koniec roku z najlepszymi premierami.

 

 

Czy ma ktoś tutaj Orange światłowód? Podobno nam się tam jakość poprawiła? :lol2:

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2021 o 11:31, STARS.TV napisał:

Może to kiedyś zrobię, mam narzędzia i bibliotekę. Ale trzeba będzie uzbierać konkretną sumkę, ja nie mam wielu znanych nazwisk i akcji sentymentalnej na zasadzie "zabrali nam radio". Poczekam zatem na trochę lepsze czasy :)

"Lepsze czasy". Czyli już po pandemii???

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o zerknięcie na klim Mel & Kim - Respectable. Trochę rozjechało się audio z video :(. Wersje do teledysków to bardzo często wersje z singli 7" a te różnią się od wersji które są na cd. Może lepiej czasami zostać przy gorszym dźwięku niż emitować teledyski gdzie audio nie współgra z obrazem. Pewnie już było tutaj na ten temat. Jeżeli tak to sorry.

Aaa i dzięki za dzisiejsze poranne Best80 :) Fajnie się sprzątało przy muzie :).

A oglądanie waszego kanału poprzez Playnow wliczane jest jakoś do waszej oglądalności?

Edytowane przez Rafiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu jest właśnie sedno sprawy. Czy lepiej zostawić syfiaste audio czy podmienić na dobre ale nie całkiem pasujące do obrazka. Idę w drugą opcję. Tak, to telewizja ale bardzo często używana jak radio. Mało kto, zwłaszcza ze stałych widzów, siedzi i się gapi. Znacznie częściej po prostu włącza, STARS gra a on robi sobie różne rzeczy. Dlatego stawiam jednak na audio.

 

A Playnow to usługa online. Niestety za takie oglądanie nie płacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2021 o 14:02, STARS.TV napisał:

Po prostu premiery wprowadzam bardzo nieregularnie, nie da się tego zaplanować na stałe pasmo. Stały jest tylko top na koniec roku z najlepszymi premierami.

Troszkę szkoda, mogłoby to nieco uporządkować sytuację. Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...