Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Pamiętam jak śledziłem ten wątek wtedy i zazdrościłem tym którzy mogą sobie kanał odebrać z satelity już pierwszego dnia. ? Potem było gnębienie mojego operatora kablówki by dołączył kanał i ze sporym poślizgiem, ale mogłem oglądać i tak jest do dziś. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Wyłapał ktoś w Stars TV teledysk Roberta Palmera i zespołu UB40 "I'll Be Your Baby Tonight", i wie w jakim bloku to emitowano ? Siedzę całymi dniami z włączonym magnetowidem (nie śmiejcie się, muzyka z VHS dodaje uroku) i czekam aż się pojawi i niestety nie było. Proszę o odpowiedź, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2020 o 17:29, neo_patryk napisał:

Stars.TV pokazał, że że w Polsce jest miejsce na kanały z muzyką, i to dobrą muzyką, co w końcu nawet "wielki" Viacom dostrzegł, ale wciąż z gorszym efektem. Brawo Stars.TV.

Ja jednak wolę MTV 90s, ponieważ można też tam trafić na klipy, których już dawno nie widziałam w tv, Stars jest dobry, ale wciąż niestety gra to samo, co Gold tv, VOX Music oraz Power.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2020 o 15:32, STARS.TV napisał:

Będzie za chwilę, dokładnie o 16:42  :mrgreen:

Dzięki, ale przegapiłem. Może uda się w następnych Best 90’s, VHS już gotowy :)

15 godzin temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

Ja jednak wolę MTV 90s, ponieważ można też tam trafić na klipy, których już dawno nie widziałam w tv, Stars jest dobry, ale wciąż niestety gra to samo, co Gold tv, VOX Music oraz Power.

W 90s leci ciągle ta sama muza, bym nawet powiedział że w kółko. Najczęstsze kliipy: (Nirvana - Smells Like Teen Spirt, Come Us Are, Scorpions - Wind of Change, Cher - Believe, Hanson - MMMBOP, Genesis - I' Can't Dance, Suzanne Vega ft. DNA - Tom's Diner). Nie mówię, że te piosenki które wymieniłem są słabe, są to wręcz klasyki, które każdy zna, ale np. w MTV nie widziałem jeszcze np. INXS, Stars ma więcej, i lepiej. W Starsie jest dużo lepsza playlista, szczególnie podczas Best 90's. ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 30 rocznicę premiery obchodzi piosenka "Freedom" Georgea Michaela. Z tej okazji udostępniono wersję 4K na kanale youtube Artysty. Szczęka mi opadła... co za jakość! Utwór nadal wymiata. Ile w tym energii! Kochane Stars może wyemitujecie ten teledysk z okazji 30 rocznicy? :)

George Michael chciał podobno zerwać z wizerunkiem ładnego "chłoptasia" i dlatego w teledysku do "Freedom" zostały zniszczone 3 elementy, które najbardziej kojarzyły się z teledyskiem do przeboju Faith pochodzącego z jego pierwszego solowego albumu. Te elementy to: skórzana kurtka, szafa grająca i  gitara.  Zawsze mi było najbardziej szkoda szafy grającej, którą "rozsadzało" w teledysku... ech piękne czasy :)  I jeszcze ta Cindy Crowford w wannie... ech...

 

https://youtu.be/kDXtCEMPsEc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rafiusz napisał:

Dzisiaj 30 rocznicę premiery obchodzi piosenka "Freedom" Georgea Michaela. Z tej okazji udostępniono wersję 4K na kanale youtube Artysty. Szczęka mi opadła... co za jakość! Utwór nadal wymiata. Ile w tym energii! Kochane Stars może wyemitujecie ten teledysk z okazji 30 rocznicy? :)

George Michael chciał podobno zerwać z wizerunkiem ładnego "chłoptasia" i dlatego w teledysku do "Freedom" zostały zniszczone 3 elementy, które najbardziej kojarzyły się z teledyskiem do przeboju Faith pochodzącego z jego pierwszego solowego albumu. Te elementy to: skórzana kurtka, szafa grająca i  gitara.  Zawsze mi było najbardziej szkoda szafy grającej, którą "rozsadzało" w teledysku... ech piękne czasy :)  I jeszcze ta Cindy Crowford w wannie... ech...

 

https://youtu.be/kDXtCEMPsEc

 

 

w MTV 90s katują ten teledysk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2020 o 13:41, Kubawskyy napisał:

Dzięki, ale przegapiłem. Może uda się w następnych Best 90’s, VHS już gotowy :)

W 90s leci ciągle ta sama muza, bym nawet powiedział że w kółko. Najczęstsze kliipy: (Nirvana - Smells Like Teen Spirt, Come Us Are, Scorpions - Wind of Change, Cher - Believe, Hanson - MMMBOP, Genesis - I' Can't Dance, Suzanne Vega ft. DNA - Tom's Diner). Nie mówię, że te piosenki które wymieniłem są słabe, są to wręcz klasyki, które każdy zna, ale np. w MTV nie widziałem jeszcze np. INXS, Stars ma więcej, i lepiej. W Starsie jest dużo lepsza playlista, szczególnie podczas Best 90's. ;)

MTV 90s to nowy kanał i on dopiero się rozwija. Jak Stars weszło, to też była wtedy uboga playlista, 50 utworów na krzyż. Teraz owszem jest inaczej, ale i tak wciąż brakuje dużej ilośći piosenek, i pewnie nigdy ich nie będzie, bo w Polsce to warto grać tylko oklepańce albo disco polo. W porównaniu do tego, co było na MCM czy na VH1, zanim zmienili kontent na bardziej młodzieżowy, to Stars wypada średnio. Mogliby uruchomić kanał płatny, który przypominałby stare MTV, ale w naszym kraju to po prostu niemożliwe.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim różnica jest taka, że STARS programuje Polak, a MTV 90s Brytyjczyk. A Brytyjczyk, jak wiemy, mieszka na wyspach i puszcza w eter to co jest przyjemne dla ucha jego rodakom - pościelówy Toni Braxton i Boyzone czy marne bity jak Sonique i Shanks & Bigfoot. Niestety psuje to potencjał kanału i sprawia go przewidywalnym oraz mało interesującym.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...