Jump to content

Recommended Posts

Apropo The Cranberries - może update klipu do utworu "Zombie"?

Na YT pojawiała się świetnie zremasterowana do HD wersja tego klipu, na Stars wciąż leci w wersji SD.

Jak to "dawno nie oglądałem"? Weź się teraz tłumacz :lol2:

A ja gram tylko hity. Jak próbuję grać mniejsze hity w programie "Nieograne" to nikt tego nie ogląda. ;)

Powiem jedno. Stars.TV to wedlug mnie najlepsza stacja muzyczna (a mam porownanie i nawet VH1 classic wydaje mi sie mniej atrakcyjny). Najgorsze w niej jest to, co nieuniknione, a co leci po kazdych 4 kawalkach ;) ... O tym, ze jest to dla mnie najlepsza stacja swiadczy fakt, ze mam ten kanal ustawiony na "startowy" i to pomimo bogatej oferty kanalow do ktorych mam dostep. Malo ogladam TV jednak gdy na innych kanalach nie ma nic co by mnie zaciekawilo (a to zdarza sie coraz czesciej) zawsze przelaczam na stars.tv bo to jest moja muzyka, najlepsza muzyka... Muzyka na ktorej sie wychowalem i ksztaltowalem swoj gust muzyczny jako nastolatek w latach 80-tych. Fajnie jest sobie przypomniec stare kawalki. Piszesz ze "Nieograne" nie przyciagaja widowni, a mnie ten cykl wlasnie bardzo sie podoba. Wiele stacji nadajacych muzyke z lat 70-90 za bardzo koncentruje sie na owczesnych hitach a przeciez w tamtym okresie bylo multum dobrej muzy i nie koniecznie musialy wtedy zajmowac 1-wsze miejsca na listach przebojow bo konkurencja wtedy byla ogromna. Fajnie jest je sobie teraz przypomniec.

Na koniec jeszcze taka mala dygresja. Jak zdarza mi sie przypadkowo posluchac muzyki ktora slucha dzisiejsza mlodziez, to ja bardzo wspolczuje tym mlodym ludziom. W latach 80-tych nie bylo nic na polkach sklepowych, ale mielismy jedno, czego juz - zaryzykuje stwierdzenie - zadne nowe pokolenie NIGDY miec nie bedzie: Wspaniala muzyke ktora bedzie grana i pamietana jeszcze bardzo dlugo.

Dzieki STARS.TV ze istniejecie. Oby jak najdluzej!

• Like 2

VH1 Classic powinien być ogromnie bardziej atrakcyjny niż STARS. Przecież oni tam niczego nie muszą a wszystko mogą! Kanał bez reklam, bez sprawdzania wyników oglądalności, mający zapewnione stałe finansowanie to raj dla szefa programowego. Ale bym zaszalał :lol2:

• Upvote 1

Co do atrakcyjności nie wiem jak jest teraz co do VH1 Classic ale 20 lat temu to była stacja która pod moje gusta muzyczne bardziej trafiała niż StarsTv. Ale starsTv też dobra stacja, może się podobać, ale wolę Now 70s i Now 80s z Astry 28,2E A najbardziej żałuje że Ocko Gold przestało istnieć i zamieniło się w słabe Ocko Star.

• Upvote 1

Wiecie czego mi brakuje w VH1 classic a co jest w STARS.TV? Rok powstania utworu. To wbrew pozorom bardzo istotna dla mnie informacja, bo pozwala siegnac pamiecia w tamte czasy zadajac sobie w myslach pytanie: "co ja wtedy robilem?" 🙄. Szkoda tylko ze w STARS.TV ten rok pisany biala czcionka troche zlewa sie z pomaranczowa otoczka i na malych ekranach trzeba ostro wytezac wzrok. Fajne jest tez to, ze podajecie jaki kawalek bedzie nastepny, bo jesli np. aktualnie nadawany utwor i ten nastepny nie jest dla mnie zbyt atrakcyjny to moge poskakac po innych kanalach i wrocic tu za chwile... 😳 ale - spokojnie ;) - to tez dziala w druga strone. Jesli nastepny kawalek to hicior wedlug mojej opinii, to nie zmienie kanalu i poczekam cierpliwie na perelke nawet kosztem ogladania reklam*  ;) 

Porownujac jeszcze VH1 Classic ze STARS.TV to tam raczej nie znajdziemy nurtu euro/italo disco ktore przeciez w latach 80-tych bylo szalenie popularne, czy eurodance z lat 90-tych. No i nie ma polskiej muzyki a to tez jest olbrzymim atutem STARS.TV! Za to nie ma reklam i to faktycznie jest duza przewaga, no ale cos za cos...

*) wychodzi na to, ze najbardziej wartosciowe utwory warto jest nadawac jako pierwsze po reklamach, bo wtedy reklamodawcy beda zadowoleni hehehe

• Like 1

Co do polskiej muzyki, to wydaje mi się (choć może to mylne wrażenie), że Best Polish na Stars.TV to bardziej coś w stylu "Młodej Polski" na Kino Polska Muzyka. A prawdziwe Best Polish to jednak głównie (choć nie tylko) lata 80. i 90.

• 2 weeks later...

Bardzo chciałabym podziękować STARS. TV za cykl "Nieograne lata...." a w szczególności za lata 90. Faktycznie są to nieograne piosenki bo np. takie "Miss You Much" od Janet Jackson to widziałam pierwszy raz w TV 😳

Świetnie, ale... nieograne właśnie wypadły z emisji. No nic na siłę, jak ludzie nie chcą to nie chcą, trudno. Spróbuję jeszcze raz, ale to dopiero po tym, gdy Nielsen uruchomi pełny nowy panel na 3500 domów.

• Sad 2

@STARS.TV - oglądaliśmy z żoną Stars w miniony weekend i spodobała jej się jedna piosenka, niestety nie pamięta kto ją śpiewał ani jaki był tytuł. Ja niestety też nie, chociaż pamiętam o którą chodzi - polski utwór śpiewany przez pojedynczego artystę (nie zespół). Raczej mało znany, ja przynajmniej słyszałem to pierwszy raz w życiu i zupełnie nie kojarzę tego faceta (dlatego nie zapamiętałem nazwiska). Piosenka raczej z tych wolnych. W teledysku, o ile dobrze pamiętam bo nie patrzyłem cały czas, nie działo się nic szczególnego, głównie gościu śpiewał (jeśli dobrze zapamiętałem to miał trochę dłuższe włosy). Tekst był chyba o jego dziewczynie, ale też nie pamiętam z niego nic.

Masz może rozpiskę co kiedy leciało i kojarzysz co to mogło być?

Niestety nie pamiętam czy to był piątek, sobota czy może niedziela, ani też jakie to było pasmo. Kojarzę, że na pewno oglądaliśmy Ballady, Przeboje roku 1983, Przeboje roku 1991 i Party (to raczej nie było w tym bloku). Ale w którym z bloków to było i czy w ogóle w którymkolwiek z nich to niestety też nie pamiętam.

Edited by Tomo21

No właśnie nie bardzo. Liczyłem, że może znasz na pamięć te wszystkie kawałki :D

Edited by Tomo21

Marek Tranda - Moja Dumka. Dłuższe włosy - ma krótkie, nie w party - było w party :lol2: Ważne, że ustaliliśmy :)

p.s. gdy pracowałem w Wawie to zagraliśmy ten numer jako pierwsi w Polsce ;)

• Like 1
  • Upvote 2

No pamięć ulotna jest, zwłaszcza do piosenek słyszanych po raz pierwszy. Może to przez te kolory prawie jak sepia :P