Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.03.2021 o 10:49, STARS.TV napisał:

Więc na przyszłość, gdy będzie jakiś specjals, to pamiętaj żeby nastawiać kilka minut przed a najlepiej oglądać na żywca :) 

Czy zamiast powiedzmy 3 minuty przed pełną godziną, można by rozpocząć emisję następnego bloku 3 minuty po pełnej godzinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to trzy minuty wcześniej nie robią dla mnie różnicy. Jeśli chcę nagrać daną pozycję, to ustawiam około 15 minut wcześniej i także z zapasem do przodu. Niepotrzebną treść kasuję w kilka sekund i nawet nie zauważam, że coś się szybciej lub później zaczęło. W kanałach TVP jest najgorzej, bo tam potrafią zmienić ramówkę godzinę przed rozpoczęciem programu i najlepiej robić zapas 120 min. przed i 120 min. po.

Edytowane przez Sentence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam tak robię ale niektóre tunery nie zapisują następnej pozycji EPG i o ile w kanałach muzycznych może z tym nie ma większych problemów, to już w kanałach serialowych jest.

8 minut temu, STARS.TV napisał:

Nie ponieważ dane pasmo kończy blok reklamowy a on musi zmieścić się w tej godzinie a nie przejść do następnej. Chodzi o pilnowanie limitu 12 minut reklamy w godzinie.

Nie chcę się spierać ale to nie chodzi o blok reklamowy w danym paśmie ? No właśnie pytanie mi się nasunęło kolejne w zawiązku z tym. Czy reklamodawca określa konkretną godzinę emisji reklamy, czy również w grę wchodzi pasmo muzyczne w tym przypadku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już opisałem problem. Chodzi o blok reklamowy ale tylko w związku z limitem 12 minut w godzinie. Jeśli przewalę blok i wpadnie on do następnej godziny a bloki zaplanowane w tej następnej godzinie się w niej zmieszczą to zrobi mi się 12 minut plus to co przeszło z poprzedniej godziny. I już świeci w Nielsenie na czerwono a w KRRiT mają Nielsena :) więc trzeba pilnować ostatniego bloku w godzinie, nie może on przekroczyć pełnej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał:

@STARS.TV A powiedz mi, bo od pewnego czasu nie ma opcji nagrywania na boxie od Playa ;) Czy oni coś zrobili czy to Twoja zasługa ? ;)

 

A myślałem że coś z moim boxem, przy próbie włączenia wcześniejszej pozycji na boxie Play mam komunikat: "Aktywuj pakiet Sport" 🙃

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2021 o 14:17, STARS.TV napisał:

Już opisałem problem. Chodzi o blok reklamowy ale tylko w związku z limitem 12 minut w godzinie. Jeśli przewalę blok i wpadnie on do następnej godziny a bloki zaplanowane w tej następnej godzinie się w niej zmieszczą to zrobi mi się 12 minut plus to co przeszło z poprzedniej godziny. I już świeci w Nielsenie na czerwono a w KRRiT mają Nielsena :) więc trzeba pilnować ostatniego bloku w godzinie, nie może on przekroczyć pełnej.

Jak zostaje 2-3 minuty, to po reklamach można dać coś bonusowo w tematyce poprzedniego programu, a po nim bez reklam z opóźnieniem 1-2 minutowym zacząć kolejny program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2021 o 09:05, Vojthas napisał:

Uuuuu, zapisuję w terminarzu i nastawiam budzik, żeby nie zapomnieć. Pewnie playlista już ustalona, ale z Madonny oczekuję raczej tego co przed "Eroticą".

 

ja właśnie oczekuję z Erotica "Fever" i z następnej płyty "Bedtime Story" oraz "Human Nature"

Edytowane przez Bytesize
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przez 10 lat nie doczekałem się "Fever", tak myślałem, że dziś chociaż... Maraton z Madonną nawet nawet, ale masz dużo klipów z przysłoniętym obrazem (zwłaszcza na końcu klipów jakby było tam coś napisane), albo w klipach jest "Tele...coś tam i informacja o wykonawcy itd" a w "This Used To Be My Playground" na końcu klipu leci sobie podobne info. "Human Nature" jest z 1995, a nie 1994.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...