Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież polskiej muzyki ma być tylko 10%, więc nie oczekuj wysypu polskich artystów.

 

Nie tego oczekuję. Czytaj ze zrozumieniem. Jak proszę, żeby zamiast polskich kawałków z tego roku były polskie kultowe kawałki z lat wcześniejszych, to gdzie jest napisane o tym, że oczekuję wysypu?

 

@stars.tv - idziecie dobrym tropem ;). Tylko to, że w tych 10% pl muzyki 9,9% jest z tego roku, żadnej różnorodności, mi się nie podoba. Poza tym to nie są jakieś hity...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ode mnie szacunek za t.A.T.u :brawo: heh. Tak mi grajcie :-P

 

Ps. Widzę u Was klipy Ace of Base. Jestem ciekaw czy macie "Cruel Summer" w wersji europejskiej

 

O, t.A.T.u było. Ja akurat przeoczyłem, a często mam włączony Stars.tv. No, ale i tak zawsze trafiam na dobrą muzykę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzią na Twoje pytanie może być wcześniejszy post przedstawiciela stacji:

 

Co do polskiej muzyki, będzie jej mało, około 10% i nie będzie to aż taka klasyka jak Anna Jantar czy Czerwone Gitary bo ich po prostu nie mamy. Aby to mieć to trzeba wykupić archiwum TVP, nie jest to dla nas w tej chwili priorytetem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzią na Twoje pytanie może być wcześniejszy post przedstawiciela stacji:

 

Co do polskiej muzyki, będzie jej mało, około 10% i nie będzie to aż taka klasyka jak Anna Jantar czy Czerwone Gitary bo ich po prostu nie mamy. Aby to mieć to trzeba wykupić archiwum TVP, nie jest to dla nas w tej chwili priorytetem.

 

wystarczy zakupić prawa do emisji od tvp. Oni mają wszystko w swoich archiwach. Od Mietka Foga od Czerwonych Gitar czy Anny Jantar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG i Teletext - teletextu nie będzie natomiast jeśli chodzi o EPG to zdamy się na AKPA. Z dostarczanego przez nich EPG korzystają wszystkie platformy cyfrowe i większość kablówek.

 

Co do polskiej muzyki - trochę materiału 90' i 00' mamy i będziemy wprowadzać do emisji. Polskich materiałów 80' na chwilę obecną nie mamy co nie znaczy, że nie będziemy mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do polskiej muzyki - trochę materiału 90' i 00' mamy i będziemy wprowadzać do emisji. Polskich materiałów 80' na chwilę obecną nie mamy co nie znaczy, że nie będziemy mieć :)

 

Już Was kocham!!! Polska muzyka lat 90-tych to moje dzieciństwo, lata szkoły. Uwielbiam muzę z tamtych lat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG i Teletext - teletextu nie będzie natomiast jeśli chodzi o EPG to zdamy się na AKPA. Z dostarczanego przez nich EPG korzystają wszystkie platformy cyfrowe i większość kablówek.

 

Co do polskiej muzyki - trochę materiału 90' i 00' mamy i będziemy wprowadzać do emisji. Polskich materiałów 80' na chwilę obecną nie mamy co nie znaczy, że nie będziemy mieć :)

 

No to fajnie. Mam więc nadzieję, że wkrótce pomiędzy hitami światowej muzyki będę trafiał na polskie klipy 90' i 00', a nie na Julę, Sylwię Grzeszczak, itd. ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Mietka Foga od Czerwonych Gitar czy Anny Jantar.

O niee. Proszę, nie róbmy z tego kanału STARoć.tv :roll:

 

PS a ja nie oglądam tylko słucham na wyłączonej wizji, fajna muza, zero reklam - czego chcieć więcej (może stabilnego dźwięku); wiem że formuła docelowa to FTA z reklamami więc oby ten test trwał i trwał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...