Jump to content

DDiablo

Users
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About DDiablo

 • Rank
  Amator
 • Birthday 11/30/1988

Informacje o profilu

 • Hobby
  Różne
 1. Ok, zerknij w wolnej chwili bo jest to dla mnie kluczowe w tym momencie. o iq monitor nie słyszałem crazyscan jest ok, ale nie widzę aby taki ładny wykres na żywo robił jak ten antadjust, natomiast do skanowania pasma jest idealny.
 2. Hmm, konwerter mam ori kołowy, kiedyś przerabiałem na kołowe ale odkąd mi się trafił kołowy to się nie bawię w to. Z tym LOF nie bawiłem się nawet, ba nawet nie wiedziałem że może być problem. Spróbuję, chociaż pod smartdvb nic nie zmieniałem i działa, ale dzięki za trop. Kolejna sprawa to nie łapie mi pod linuksem paczki eski z 23,5, nie skanuje transpondera, tutaj jedyne co mi przychodzi na myśl to wydłużenie czasu skanowania, ale też muszę o tym jeszcze poszukać. Szkoda, że z tymi kartami usb taki mały wybór jest a jak są to ponad 200 zł kosztują. A właśnie, kiedyś szperałem po necie i tragfiłem na program ant adjust, był rosyjski działał chyba z biblioteką od crazycata, kojarzysz go może? edit: coś jest jednak nie tak, gubi ustawienie pierwszego switcha po zapisie, ustawienie comitted pamięta ale uncomitted gubi mowa o altdvb.
 3. Dzięki za cynk, zaraz sprawdzę bo smartdvb widze ma problem z 4k, albo lav filters jakieś jaja odwala Edit: Nie wywaliło błędu, dodaje 10 pozycji i testuję Trochę mi to zajmie bo mam podpięte kaskadowe diseqc 8/1 1.1 jako uncommited i na 2 wyjściach do niego diseqc 4/11.0 jako commited na smartdvb działa, na tvhjeadend pod alpine linux też, jedyny problem to 36E kołowa, za czorta nie chce jej skanować pod linuksem, pod windowsem śmiga aż miło. Nie masz może informacji w tym temacie? Edit2: Dobra coś chyba pomieszałem, bo na sterze od crazycata jednak działa, nie miałem go wczesniej chyba wybranego a domyślny. Na tym stramrtread widzę ze nie mam sygnału, ale błędu odnośnie diseqc nie wyrzuca. Altdvb podoba mi się pod tym względem, że super szybko skanuje, pewnie na niskich sr trzeba zwiększyć czas zwłoki, ale to wyjdzie w praniu. Aktualnie chyba nr jeden pod windowsem.
 4. Czyli podsumowując lipa Zostaję przy swoich technotrendach chyba że jakiś stary prof na usb wpadnie. A sterownik od crazycat`a też ma problem z diseqc Rawcmd: Not suported.
 5. Nie sądziłem, że kiedykolwiek jeszcze ten program zostanie reaktywowany, obok smartdvb jest świetny. Ostatnio wróciłem do tematu na win bo głównie używam tunerów na linuksie, jednak są pewne problemy z tym związane w przypadku tvheadend i pozycji 36E pol kołowa. Pod widowsem wszystko działa nawet w przypadku łączonych diseqc kaskadowo 1.1 (8port) + diseqc 4/1 (1.0) pod linuksem to samo, jednak z pozycją 36E jest problem. Jakieś karty dvb-s2 pod usb, które nie są drogie są aktualnie dostępne? Dodatkowo jakby miały clot CI+, który współpracowałby z modułami polskich platform to byłoby dobre rozwiązanie pod linuksem. Ktoś siedzie w temacie? Edit: nie zauważyłem, ale na org sterowniku bda, nie działa diseqc.
×
×
 • Create New...