Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy pamiętacie Classic Ballads na MTV Classic codziennie 23-24, gdzie codziennie leciały te same klipy. Nie było dnia, żeby nie puścili Jon Secada "Just Another Day" (zawsze między 23:40-23:50) lub Eight Wonder "I'm Not Scared" i wiele jeszcze mógłbym wymienić. W starsie macie przynajmniej Best Ballads raz w tyg i nie ma w nim deja vu. A tak poza tym to wszystkie programy w Starsie są najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze pasma to Best Music i Best Chart (Best Rock jest dla mnie zdecydowanie za późno), ponieważ są tam wszystkie teledyski z bazy Stars.TV. Co prawda pojawiają się teledyski, których wolałbym nie oglądać zbyt często, ale zawsze można je potraktować jak reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, ale jakoś nie jest mi go szkoda. Miały być stare piosenki, a te były w tym paśmie w mniejszości. Nie lubię tego wszystkiego co mamy teraz tzn. Loki, Volvery, Pectusy, Feele i inne takie. Ja fan polskiej muzyki sam to pasmo ostatnio ze 3 tygodnie temu oglądałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też spodziewałem się, że w paśmie Best Polish będzie przeważać klasyka... :) Udało mi się spisać wszystkie wydania od 2 czerwca i oto jak wyglądał układ piosenek:

lata 80/90 - lata 2000+

2 czerwca:

8 - 4

9 czerwca:

6 - 7

16 czerwca:

4 - 9

23 czerwca:

6 - 7

30 czerwca:

6 - 6

7 lipca:

6 - 7

 

Tak więc jak widać tylko w pierwszym wydaniu było więcej klasyki niż dekady 2000+. ;( Zatem mnie również jakoś specjalnie nie będzie brakować tego pasma, choć dzisiejsze wydanie jeszcze obejrzę i spiszę. Bardziej zasmucają mnie słabe wyniki Best Oldies... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprościej wyświetlać cyfrę między teledyskami. Czy już zaraz musi być przez cały klip??? Czy zapomnieliście już jak to robiło np. MTV? Wszystkie ich Topy (European Top 20) i Hit Listy (HitList UK) tak miały i było ok. To samo stosowała Viva jak należała do Niemców. Tak samo było na MTV z wyświetlaniem logo z nazwą programu - tylko podczas wyświetlania belki z wykonawcą (do czasu wgranych belek w klipie logo pojawiało się tylko na początkowej belce,jak wprowadzili automatyczne belki to było tak na początku i końcu). Najprostsze rozwiązanie i tak ciężko na to wpaść i żadnego zaśmiecania ekranu lub braku czegokolwiek (w tym wypadku cyferki). Można też to inaczej zrobić tzn 2w1 - logo programu i przy nim cyferka (przykład Dial MTV z lat 90-tych):

 

 

Wiem, że nie macie logo do każdego programu, ale np. możecie zrobić taką małą gwiazdkę z nazwą programu pojawiającą się z dużą gwiazdą tytułową, a do Chartsów jeszcze z cyfrą. Pewnie to dla was duże techniczne wyzwanie, ale może przyda się pomysł w przyszłości. To tylko taka moja propozycja. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...