Skocz do zawartości

Adventure HD


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Tymczasem Adventure chwali się. Jesienią start. Wersja SD 16:9 oraz HD. Programy podobno kręcą już kamerami 4K i dla wersji HD będą downscalowane. Planują start kanału 4K jak tylko pojawi się "techniczna możliwość".

39324.jpg

 

http://media2.pl/media/111440-Jesienia-rusza-Adventure-TV-i-Adventure-HD-z-programami-w-4K.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Witamy,

 

W tym tygodniu otrzymaliśmy koncesję na nadawanie kanału Adventure HD. Startujemy już naprawdę niebawem! Potwierdzamy, że Adventure będzie nadawany tylko w jakości HD na satelicie Hot Bird. Wersja SD może trafić do kablówek.

 

A wiecie na jakim transponderze będziecie nadawać (to, że będzie tp HD to wiem , chodzi mi dokładniejsze parametry) ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z innego wątku:

(...) Odnośnie Adventure HD: nawet jeśli teraz zapowiadane programy są emitowane też np. na kanałach Polsatu czy TVR, to zaraz przestaną tam być obecne. Akurat dziwnym zbiegiem okoliczności innym telewizjom kończą się umowy licencyjne na programy produkowane przez naszą firmę i prawa autorskie do większości cyklów będą dostępne na wyłączność w Adventure HD. Powstają też zupełnie nowe programy np. Patrol Drogówki.

Haha świetnie to wykombinowaliście :D mam nadzieję, że CP też p[beep]rnie Adventure HD, bo szykuje się kolejny ciekawy kanał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanałach wyląduje w wysokich pakietach Operatorów ze względu na jego charakter "premium", a dokładnie mówiąc brak reklam i podobno HD, ale to się okaże w praniu na ile HD będzie HD a na ile przypominać to będzie TVR HD

Większość za premium uważa brak reklam, HD ale i kontent filmowy/sportowy/dokumentalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofertę dystrybucji kanału Adventure HD (lub Adventure SD) otrzymało już ponad 100 sieci kablowych w całej Polsce. Kanał był szeroko promowany podczas majowej konferencji PIKE na dedykowanym stoisku. Od ponad 2 lat trwały też rozmowy z operatorami platform satelitarnych oraz sieci kablowych z TOP5.

 

Wy jako abonenci też możecie prosić swoje kablówki o dodanie Adventure HD! :)

 

Zapraszamy na fanpage www.facebook.com/AdventureTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś ciekawi ramówki Adventure TV?. Wystarczy popatrzyć na Power TV i wtedy się ma obraz tego, jak "wspaniały" będzie Adventure TV. Power TV miał być kanałem rozrywkowo-muzycznym, a w praktyce jest kanałem muzycznym z przewagą muzyki disco polo. Jeżeli nadawcy o taką rozrywkę chodziło, to ja podziękuje i mam nadzieje, że ani CP, ani nc+ nie dołączą Adventure TV do swoich ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...