Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej napisałem, że osobiście w APS-ie musi być abonent, co nie jest prawdą. Może przyjść osoba trzecia z wypowiedzeniem podpisanym własnoręcznie przez abonenta (weryfikacja następuje w CP) i złożyć je w imieniu abonenta. Nie jest konieczne upoważnienie. Osoba składająca wypowiedzenie na potwierdzeniu stosuje adnotację: "w imieniu abonenta" i składa swój podpis. APS jest tylko pośrednikiem przekazującym dokumenty do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje pytanie jest następujące: Ile czasu muszę czekać na odstąpienie od umowy ? Kiedy usługa zostanie usunięta z mojego konta ICOK. Odstąpienie wysłałem po 2 dniach od podpisania,tzn. 29.08 wiadomość z poczty dostałem we wtorek że dostarczono, wysłałem razem ze sprzętem. i na razie wciąż nic... Chciałbym zawrzeć nową umowę, w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Abonent, jak i Cyfrowy Polsat, uprawnieni są do rozwiązania Umowy Abonenckiej z zachowaniem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego. Oświadczenie o wypowiedzeniu Umowy Abonenckiej powinno zostać złożone w formie pisemnej".

Regulamin wchodzi w życie w dniu 15 maja 2014 roku.

http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-fi ... -uslug.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak doczytał. Sprawdziłem swoją umowę. Pisze jak byk jeden miesiąc rozliczeniowy.

 

A dokładnie tak:

pkt 8. Umowa Abonencka ulega po Okresie Podstawowym przedłużeniu na czas nieokreślony, o ile Abonent nie złoży na piśmie oświadczenia o woli jej rozwiązania Umowy z końcem Okresu Podstawowego, co najmniej na jeden Okres Rozliczeniowy przed upływem terminu obowiązywania Okresu Podstawowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się chciał dowiedzieć czy robił ktoś taki myk. Otóż mam dwa abonamenty na jeden adres, sęk w tym, że te umowy są na dwie różne osoby. Czy jakbym zrobił cesję jednej osoby na drugą to mógłbym potem te dwie umowy połączyć w jedną i wziąć pakiet za 79 zł i do tego multiroom ? Obecnie na obydwu umowach jest pakiet Familijny HD. W salonie powiedziano mi, że tak nie można, ale tam była osoba, która się uczyła i widać, że była nowa, więc nie ufałem jej do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wysłałem wypowiedzenie.

Dwa dni później wymieniłem dekoder na inny (dostałem też inną kartę) - umowa bez zmian.

Problem w tym, że nie wiem, czy nie muszę od nowa wypowiedzieć umowy, bo teraz na moim koncie w ICOKu są już inne dane (nowa karta, dekoder, numer seryjny).

Muszę to zrobić do 28 września, więc już muszę wysyłać.

Jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przegapiłem okres wypowiedzenia umowy, pomylilem sie o miesiac. Myslalem ze mam do 9 pazdziernika ale trudno. Czy ktos pamieta co sie teraz stanie? czy umowa zroluje mi sie na 12 m-cy czy przejdzie na czas nieokreslony? Umowe tez gdzies zapodzialem. Obecna moja umowa to jest ta 5/12 podpisywana po usunieciu kanalu Love z mozliwoscia migraci miedzy rodzinnym hd a familijnym hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...