Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy, na co kolega się zgadzał telefonicznie, nie znamy przebiegu rozmowy. Od kiedy mają mu włączyc kanały? Od razu? Może być ciężko, bo jak zaczęli świadczenie usługi, to wypowiedzenie nie przysługuje. Chyba, że dalej ma darmowy. Spróbować odstąpić od umowy zawsze może, bo nic nie ryzykuje (poza kosztem listu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli że mu że kanały włączą od razu ale do dzisiaj jest nadał darmowy. Dzwonił do utrzymania klienta z informacją że dalej ma darmowy i chce odstąpić od umowy. Sprawdziła i potwierdziła że nadal jest darmowy bo mają problemy i trzeba dzwonić do działu technicznego. Jest to chyba powód do odstąpienia od umowy, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam sobie watek polsatu i kurde jakie to skomplikowane i zagmatfane a przeciez to tylko tv.Tu cos daja tam zabieraja.Ta nowa "promocja" na pakiet rodzinny to jak dobrze zrozumialem to najpierw placi sie 40 zl a za 3 msc 20zl czy jakos tak.Czlowiek podpisujac umowe powinien chyba wziasc adwokata bo to tak jest pochrzanione.Stale ,niemal codziennie jest jakas zmiana.Chyba specjalnie tak mieszaja zeby ludzie nic nie rozumieli.A szkoda bo sam myslalem o jakies umowie ale dam sobie spokoj bo nie mam ochote tego studiowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli że mu że kanały włączą od razu ale do dzisiaj jest nadał darmowy. Dzwonił do utrzymania klienta z informacją że dalej ma darmowy i chce odstąpić od umowy. Sprawdziła i potwierdziła że nadal jest darmowy bo mają problemy i trzeba dzwonić do działu technicznego. Jest to chyba powód do odstąpienia od umowy, prawda?

 

Jeśli nadal nie ma kanałów, niech najpierw zadzwoni, żeby infolinia mu to potwierdziła, a później niech pisze odstąpienie od umowy.

Oczywiście należy zapisać godzinę i nazwisko konsultanta, a najlepiej samemu dodatkowo nagrać taka rozmowę. AFAIK liczy się fakt uruchomienia danej usługi, a nie zgoda na jej uruchomienie, bo o usłudze jest mowa w ustawie, a nie zgodzie na jej niezwłoczne uruchomienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowy problem, otóż:

 

w Pażdzierniku zeszłego roku wysłałem wypowiedzenie, w Lutym tego roku (konkretnie 14 Lutego) - umowa została rozwiązana - ok.

Wczoraj w APSie oddałem dekoder, dostając protokół oddania sprzętu - ok.

 

Problem polega na tym, że spóźniłem się z wypowiedzeniem i została naliczona kara w wysokości 18 zł - i jak do tej pory nie przyszło pismo gdzie wpłacic tę karę ? :shock::shock:

 

Nie chcę, żeby rosły odsetki..

 

..dzwoniłem tam ale konsultant skwitował mnie tym, że pismo zostało do mnie wysłane już w Listopadzie..tymczasem ja nic nie dostałem. Nie wiem co mam dalej robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dowiedziałem sie na infolinii że moja umowa na telewizję DVB-T została przedłużona bez mojej wiedzy na 12 miesięcy tylko dlatego że nic z nią nie robilem ...

Żesz ... mac co to ma byc ? ! Chcialem w maju zrezygnować z tego a tu konsul wyjeżdża mi z tekstem że musze czekać do października no i się zagotowalem. Czy takie same techniki stosuja teraz również z umowami na telewizję sat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tv sat też tak jest. Pocieszę cię, że w Niemczech gdzie mieszkam wszystkie umowy przedłużają się z automatu, na komórkę, prenumeraty gazet i nawet karate mojej córki. Jak nie wypowiesz 3 miesiące wcześniej to du..a i pobierają ci z konta kase. Wszędzie musisz się zgodzić, że mogą ci brać kasę z konta bez pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...