Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej sytuacji będzie jak Ci napisałem. Kontynuujesz starą umowę na nowym dekoderze. Nie pamiętam dokładnie punktu umowy (bodaj 14 pkt umowy), ale zerknij w swoją umowę.

 

Pani na infolinii powiedziała, że będę miał 30 dni na zwrócenie dekodera od ostatniego dnia okresu rozliczeniowego, jak jej powiedziałem o tym wpisie w umowie, to powiedziała, że skoro rezygnuje to muszę oddać dekoder, bo umowa przestaje obowiązywać. Przestałem dalej rozmawiać, bo stwierdziłem, że nic nie załatwię, bo za dużo nie wiedziała.

 

To jednak mimo tego wpisu oddaje dekoder i nie ma powrotu do starej umowy, czy konsultantka się pomyliła? Nie wiem czy mam dalej "kłócić się", czy jednak źle zrozumiałem ten zapis w umowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roratoga

Ja, gdy podpisałem umowę to przez pierwszy miesiąc miałem dostęp do paczki HBO, Cinemax (w tym i HD), a także do wszystkich kanałów VOD właśnie, za wyjątkiem tych dwóch erotycznych.

Tak więc, podejrzewam, że u ciebie też tak jest. Niczym się nie przejmuj. Po ok. miesiącu kanały te ci znikną, tzn. zapadnie na nich ciemność. ;) Za nic nie musisz dodatkowo płacić. Po prostu oglądaj, póki możesz. ;)

Później, po okresie promocyjnym będziesz mógł zamawiać poszczególne filmy VOD i wówczas odpowiedni kanał VOD, na którym emitowany jest wybrany film, zostanie czasowo ci udostępniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, dzisiaj zamówiłem CP z promocji Happy Hours, 6 miesięcy bez opłat - czy jeśli w ciągu tych 6 miesięcy zostanie usunięty jakiś kanał gwarantowany będę mógł rozwiązać umowę? A drugie pytanie - gdzie mogę znaleźć listę kanałów gwarantowanych na dzień dzisiejszy? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś zacytować post do którego się odnosisz...

TVP Rozrywka jest kanałem gwarantowanym już od pakietu Familijny Max HD-przynajmniej w/g ulotki(książeczki) z dnia 27-09-2013-a nawet od 20-05-2013

EDIT:

Ze stronki CP:

* Kanały dostępne promocyjnie (nie wchodzą w skład jakiegokolwiek Pakietu) dla Abonentów: od Pakietu Mini HD - Polsat Sport News, Religia TV, TTV, ATM Rozrywka, VIVA Polska, Polsat Biznes, TVP Historia; od Pakietu Familijnego HD - TVN24 Biznes i Świat; Pakietu Sport HD - Orange Sport. TVP Rozrywka dostępny jest promocyjnie (nie wchodzi w skład Pakietu) dla Abonentów Pakietu Mini HD i Familijnego HD. TVP Rozrywka wchodzi w skład Pakietu Familijny Max HD. Romance TV HD dostępny jest promocyjnie (nie wchodzi w skład Pakietu) dla Abonentów Pakietów Rodzinnego HD, Familijnego HD i Familijnego Max HD. Romance TV HD wchodzi w skład Pakietu Film HD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według strony nie jest gwarantowana nawet w Premium :/

e9713f6a36e27.bmp

Człowieku-czytaj!!!

Ze stronki CP:

* Kanały dostępne promocyjnie (nie wchodzą w skład jakiegokolwiek Pakietu) dla Abonentów: od Pakietu Mini HD - Polsat Sport News, Religia TV, TTV, ATM Rozrywka, VIVA Polska, Polsat Biznes, TVP Historia; od Pakietu Familijnego HD - TVN24 Biznes i Świat; Pakietu Sport HD - Orange Sport. TVP Rozrywka dostępny jest promocyjnie (nie wchodzi w skład Pakietu) dla Abonentów Pakietu Mini HD i Familijnego HD. TVP Rozrywka wchodzi w skład Pakietu Familijny Max HD. Romance TV HD dostępny jest promocyjnie (nie wchodzi w skład Pakietu) dla Abonentów Pakietów Rodzinnego HD, Familijnego HD i Familijnego Max HD. Romance TV HD wchodzi w skład Pakietu Film HD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tejże stronie Cyfrowego Polsatu masz też informację:

 

Wszystkie warunki współpracy określają Umowa, Regulaminy świadczenia usług, Regulaminy promocji i Cenniki

dostępne w punktach sprzedaży oraz na http://www.cyfrowypolsat.pl.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

 

Kanał TVP Rozrywka od 23 maja 2013 roku jest kanałem gwarantowanym w dokumencie Promocyjne Warunki Umowy. Powtarzam trzeci i ostatni raz. Pech chce, że z jakiegoś powodu (mi nie znanego) Cyfrowy Polsat nie udostępnia tego dokumentu na stronie, ale dostępny ten dokument jest w APS lub po kontakcie z TCOK lub po wysłaniu zapytania na kontakt@cyfrowypolsat.pl

PWU jest integralną częścią umowy.

 

Przyjmij do wiadomości, że na stronie może być błąd i informacje na stronie nie stanowią oferty, i nie mogą być podstawą do reklamacji na przykład w stosunku do kanałów gwarantowanych właśnie dlatego, że informacje na stronie www nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa (artykuł 66 kc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmij do wiadomości, że na stronie może być błąd i informacje na stronie nie stanowią oferty, i nie mogą być podstawą do reklamacji na przykład w stosunku do kanałów gwarantowanych właśnie dlatego, że informacje na stronie www nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa (artykuł 66 kc).

Dlatego posiłkowałem się swoim PWU,który potwierdza info ze strony CP-zacytowany w powyższym moim poście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...